Choć mija już prawie miesiąc od finału "Tańca z Gwiazdami" fani Maffashion wciąż żyją jej występami, ale również relacją z tanecznym partnerem, Michałem Danilczukiem. Plotki o ich romansie pojawiają się niemal codziennie - wystarczy, że Michał i Julia spędzą razem czas na jakiejś imprezie lub opublikują wspólne zdjęcie. Jaka jest prawda? Blogerka wydaje się być już nieco zmęczona tym tematem... Jednak najnowszy wywiad z gwiazdą nie uciszy plotek.

Reklama

Maffashion i Michał Danilczuk jednak razem?

Występy Maffashion i Michała Danilczuka elektryzowały widzów w "Tańcu z Gwiazdami" - były pełne pasji, radości, ale również namiętności, co wywoływało lawinę plotek na temat ich prywatnej relacji. Oboje bowiem oficjalnie są singlami, więc widzowie i internauci pod niemal każdym odcinku show pisali, że byliby idealną parą. Sami zainteresowani nie często komentowali podobne spekulacje, a jak już, to zapewniali, że łączy ich tylko przyjaźń. Ale czy nadal tak jest? Kiedy Kuczyńska i Danilczuk pojawili się razem na festiwalu w Sopocie, temat rzekomego romansu odżył. W rozmowie z pomponik.pl Julia zdradziła, jak reaguje na takie rewelacje:

Jak na wszystkie inne, w których mam już jakiegoś chłopaka, o którym się dowiaduję z internetu i tak dalej i tak dalej. Wystarczy, że ktoś mnie odprowadzi do samochodu z imprezy i jest to osoba z managementu i tak samo media piszą: o nowy chłopak, co to za przystojniak
Maffashion i Michał Danilczuk na weekendzie w Sopocie
@maffashion_official

Reporter serwisu jednak nie odpuszczał Maffashion:

Czyli to relacja przyjacielsko-koleżeńska?
dopytywał

Julia powiedziała, że tak, a w trakcie wywiadu dołączył do niej sam Danilczuk, który potwierdził słowa Maffashion. Dziennikarz Pomponik.pl nie do końca jednak mógł w to uwierzyć:

Nic nie ukrywacie przed nami? Bo może tak dobrze się kryjecie?
dopytał na sam koniec rozmowy z parą

Maffashion z uśmiechniętą miną nie zaprzeczyła:

Zobacz także
A może?

Jak myślicie, jest więc coś na rzeczy?

Maffashion o romansie z Michałem Danilczukiem
Piotr Matusewicz/East News

Maffashion ma za sobą głośny związek z Sebastianem Fabijańskim, z którym ma syna, Bastka. Rozstali się jednak już jakiś czas temu, od tamtej pory jest singielką. Z kolei Michał Danilczuk przez prawie 10 lat był związany z tancerką Jowitą Przystał. Rozstali się niemal dwa lata temu.

Reklama

Michał i Julia złapali świetny kontakt podczas wspólnych treningów do "Tańca z Gwiazdami", a po finale wciąż spędzają ze sobą sporo czasu. Przed Sopotem bawili się razem m.in. na urodzinach koleżanki Maffashion, wcześniej zaś na komunii świętej w rodzinie Kuczyńskiej.

Maffashion i Michał Danilczuk
Pawel Wodzynski/East News
Maffashion i Michał Danilczuk
EastNewsADAM JANKOWSKI/REPORTER
Maffashion i Michał Danilczuk na weekendzie w Sopocie
@maffashion_official
Reklama
Reklama
Reklama