Antoni Królikowski po raz pierwszy zdobył się na tak szczere wyznanie. W urodzinowym numerze magazynu "Party" artysta mówi wprost:

Reklama

- Zabrnęło to wszystko za daleko.

Których życiowych decyzji najbardziej żałuje?

Antoni Królikowski gorzko o swoich życiowych wyborach. "Zawiodłem się sobą"

Rok 2022 zdecydowanie nie był łaskawy dla Antoniego Królikowskiego. Po głośnym rozstaniu z Joanną Opozdą, po zaledwie pół roku małżeństwa, na aktora spadła fala hejtu. Ogromne emocje wzbudzały nie tylko medialne przepychanki byłych zakochanych, ale też doniesienia, że Antoni Królikowski zdecydował się na nowy związek, gdy jego żona była jeszcze w ciąży.

By tego było mało, zaledwie dwa miesiące po ogłoszenia zakończenia związku z Joanną Opozdą, Antoni Królikowski musiał mierzyć się z kolejnym kryzysem wizerunkowym. Wszystko przez promowaną przez niego walkę sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy. Po ogromnej fali krytyki, jaka wtedy spadła na artystę, ten na jakiś czas postanowił wycofać się z mediów. Teraz w rozmowie z magazynem "Party" mówi wprost:

- Zawiodłem się raczej sam sobą, bo zabrnęło to wszystko za daleko i są rzeczy, których żałuję, jak np. walka sobowtórów. Dlatego rozumiem tę krytykę, która na mnie spadła, choć przerodziła się ona niestety w falę hejtu i nagonkę. Pogubiłem się - wyznaje Antoni Królikowski.

EOS

Zobacz także: TYLKO U NAS! Antoni Królikowski opowiedział o związku z Izabelą! "Jest moim aniołem"

Zobacz także

Antoni Królikowski podkreśla, że medialna nagonka na jego osobę jeszcze bardziej nasiliła się, gdy świat dowiedział się, że zmaga się z nieuleczalną chorobą. O tym, że Antoni Królikowski choruje na stwardnienie rozsiane jego fani i antyfani dowiedzieli się w trakcie emisji programu "Przez Atlantyk", która miała miejsce w momencie, gdy aktor mierzył się z kryzysem wizerunkowym.

- Czułem się momentami jak chłopiec do bicia, ale wiedziałem, że w pewnym sensie mi się należało. Niefortunnie się złożyło, że emisja "Przez Atlantyk", w którym wyznałem, że choruję na SM, nastąpiła po tym, jak ogłosiłem przerwę od mediów, gdyż musiałem poważnie zastanowić się nad życiem i zadbać o swoje zdrowie - wyznaje Antoni Królikowski w rozmowie z magazynem "Party".

Jak sam podkreśla, ten zbieg okoliczności zupełnie nie był przez niego zaplanowany.

- Nie planowałem jednak czasu emisji tego odcinka, to nie było przeze mnie cynicznie zaplanowane.

East News, Tadeusz Wypych/REPORTER
Reklama

Antoni Królikowski w rozmowie z magazynem "Party" opowiedział również o rozpadzie związku z Joanną Opozdą, walce o syna, a także nowej partnerce. Więcej szczegółów dowiecie się z nowego, urodzinowego wydania magazynu "Party"!

Reklama
Reklama
Reklama