Joanna Opozda i Antoni Królikowski już nie są razem?! Tak twierdzi portal Pudelek.pl, który poinformował, że para podjęła decyzję o rozstaniu! Aktorska para zaledwie w sierpniu 2021 roku wzięła ślub, a kilka dni temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. I chociaż wydawało się, że małżeństwo przeżywa teraz radosne chwile po narodzinach synka, to -według medialnych doniesień- sytuacja między Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim jest naprawdę bardzo trudna.

Reklama

Joanna Opozda rozstała się z Antonim Królikowskim?

Dokładnie 22 lutego Joanna Opozda urodziła syna. Aktorka opublikowała wówczas poruszający wpis, w którym poinformowała, że na świecie pojawił się malutki Vincent. Chwilę później radosną informacją podzielił się również Antoni Królikowski. Paparazzi "przyłapali" nawet Antoniego Królikowskiego z kwiatami i prezentami pod szpitalem, w którym urodził się jego syn. Aktor publicznie podziękował również żonie i pokazał jej zdjęcie z chłopcem.

Niestety, teraz media przekazały bardzo smutną i szokującą informację dotyczącą Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Według doniesień portalu pudelek.pl para już nie jest razem, a aktor ma już nową dziewczynę! Do rozstania miało dojść przed narodzinami synka pary.

Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda- zdradza informator portalu pudelek.pl.

Instagram/Joanna Opozda

Jak informuje źródło portalu pudelek.pl Joanna Opozda przeżywa teraz ogromny dramat. Według informatora młoda mama całą uwagę skupia na powrocie do sił oraz opiece nad dzieckiem:

Jeszcze nie podjęła żadnej decyzji, co dalej. Musi skupić się na synku i nabrać sił- zdradza informator portalu. (...) Pękło jej serce. Okres, który powinien być najpiękniejszym w jej życiu, zamienił się w koszmar- dodaje.

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie z synkiem i podziękowała za wsparcie!

Zobacz także
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Tak mieszkają Joanna Opozda i Antek Królikowski. Salon pary robi wrażenie! ZDJĘCIA

Zarówno Joanna Opozda jak i Antoni Królikowski do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień na swój temat. Jeszcze kilka dni temu, Antoni Królikowski dziękował żonie za narodziny synka: "Dziękuje Asia ????❤️ Wczoraj 22.02.2022 przyszedł na świat nasz syn Vincent" pisał na Instagramie, a tydzień wcześniej z okazji Walentynek opublikował poruszające zdjęcie ciężarnej żony określając ją i dziecko uroczym mianem "słodkich Walentynek". Czy szokujące doniesienia mediów okażą się prawdą? Czekamy na oficjalne oświadczenia aktorskiej pary.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama