Antoni Królikowski w programie "Przez Atlantyk" opowiedział o swoim stanie zdrowia. Kiedy kilka dni temu aktor powiedział, że musi zadbać o swoje zdrowie i chyba wszyscy zastanawiali się, co mu dolega. Teraz okazuje się, że w 2016 roku lekarze zdiagnozowali u niego ciężką chorobę. Antoni Królikowski po raz pierwszy publicznie powiedział, na co choruje. Poruszające wyznanie aktora.

Reklama

Antoni Królikowski choruje na stwardnienie rozsiane

Wokół Antoniego Królikowskiego jest ostatnio bardzo głośno. Po tym, jak aktor ogłosił, że chce zorganizować walkę sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy w sieci zawrzało. Internauci i koledzy z show-biznesu ostro krytykowali Antoniego Królikowskiego, a aktor po kilku dniach wycofał się z kontrowersyjnego projektu i ogłosił, że wycofuje się z życia publicznego. Aktor wspominał wówczas, że teraz musi zadbać o swoje zdrowie. Później paparazzi przyłapali Antoniego Królikowskiego pod jednym z warszawskich szpitali, jednak do tej pory nie było wiadomo, co dolega aktorowi. Teraz Antoni Królikowski w programie "Przez Atlantyk" zdradził, że walczy ze stwardnieniem rozsianym.

6 grudnia, na Mikołaja, dostałem taki prezent w postaci diagnozy SM, czyli stwardnienie rozsiane, czyli choroba centralnego układu nerwowego. Żyję z tym, ze świadomością tej diagnozy żyję od 2016. Staram się żyć aktywnie- wyznał Antoni Królikowski.

Zobacz także: Antoni Królikowski ma poważne problemy zdrowotne? Dziennik skontaktował się ze szpitalem

Instagram / antek.krolikowski

Antoni Królikowski przyznał, że od kilku lat stosuje specjalne leczenie, które pomaga mu w walce ze stwardnieniem rozsianym.

Nikt nie traktuje mnie jak chorego, jakby to wszystko jest w głowie jeśli chodzi o SM, w głowie mam ogniska zapalne, które są wygaszone przez leczenie, które stosuję co miesiąc w szpitalu. To są takie momenty w których człowiek się zastanawia, po co to wszystko...- mówił w programie "Przez Atlantyk". Mam to od lat, że ludzie postrzegają mnie, że widać, że naćpany, że najeba***. Bywa to denerwujące, ale to tym bardziej jeżeli już los tak chciał to mam poczucie, że jestem jednak winien to światu, żeby pokazać, że mimo choroby można żyć i mieć syna, można spełniać się zawodowo, można nawet przepłynąć Atlantyk, można wszystko- dodał.

Zobacz także: Antoni Królikowski straci aż pół miliona złotych?! To efekty ostatnich wybryków?

Zobacz także
EOS

Wyznanie aktora porusza do łez. Antoni Królikowski nie ukrywa, że każdego dnia walczy o swoje szczęście.

Nikt mi nie odbierze tego, że każdego dnia walczę, żeby dobrze żyć i żeby być szczęśliwym człowiekiem i będę starał się dawać to świadectwo dawać ludziom dopóki żyję- wyznał Antoni Królikowski.

Głos w sprawie choroby syna zabrała również Małgorzata Ostrowska-Królikowska! Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Blanka Lipińska komentuje zamieszanie wokół Antoniego Królikowskiego: "Trzymam za niego kciuki"

Instagram/antek.krolikowski/
Reklama

Wykorzystując do Eastend kod rabatowy, jeszcze taniej kupisz najmodniejsze damskie i męskie ubrania! Sprawdź!

Reklama
Reklama
Reklama