To już 15 lat, jak jesteśmy razem z Wami! Aby uczcić ten szczególny moment, już w poniedziałek, 26 września, ukaże się urodzinowy numer magazynu "Party", a na jego okładce Joanna Krupa. Modelka oraz jej siostra Marta w urodzinowym wywiadzie wyjawiły nam między innymi, dlaczego chcą zamieszkać razem w Polsce. Oprócz tego prowadząca "Top Model" wyznała, czy zdecyduje się na adopcję drugiego dziecka!

Reklama

15-lecie "Party"! Urodzinowe wydanie naszego magazynu

Co oprócz tego w urodzinowym numerze magazynu "Party"? TYLKO U NAS przeczytacie szczerą rozmowę z Antonim Królikowskim, który opowiedział nam, jak ukochana Izabela pomogła mu przetrwać trudny okres w jego życiu. Ponadto aktor zdradził, czy żałuje małżeństwa z Joanną Opozdą, a także dlaczego walczy o opiekę nad synem.

W urodzinowym numerze naszego magazynu zobaczycie również wyjątkową sesję z laureatami naszych plebiscytów - tym samym dowiecie się, do kogo trafiły statuetki z okazji 15-lecia "Party". Przeczytacie również wyjątkowe rozmowy z Anną Muchą, Magdą Gessler, czy Julią Kamińską! Gwiazda serialu "BrzydUla" w rozmowie z nami w końcu rozwiała wątpliwości na temat nowego partnera!

To wszystko i jeszcze więcej w nowym, urodzinowym numerze magazynu "Party" - już od poniedziałku w sprzedaży!

Reklama

Zobacz także: Córka Joanny Krupy zrobiła furorę na ściance. Zostanie gwiazdą? "Ojciec by się nie zgodził"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama