Katarzyna Kolenda-Zaleska na Balu TVN 2019, Piotr Woźniak-Starak z żoną na Balu TVN 2018
East News

Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas balu TVN uczciła pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Katarzyna Kolenda-Zaleska na Balu TVN 2019, Piotr Woźniak-Starak z żoną na Balu TVN 2018
East News

Kolejna odsłona wielkiego Balu Fundacji TVN- Nie Jesteś Sam już za nami. Wczoraj, 6 września, w Warszawie odbyła się wielka charytywna impreza, na której pojawiła się plejada gwiazd, dziennikarzy, sportowców i przedstawicieli świata biznesu. Na balu nie zabrakło m.in. Anny Lewandowskiej, Pauliny Krupińskiej, Edyty Górniak, Martyny Wojciechowskiej, Małgorzaty Sochy, Magdy Mołek, Izabeli Janachowskiej czy Kingi Rusin. Zebrani goście, jak co roku, wspierali fundację przekazując datki i biorąc udział w licytajach. Podczas 10. edycji balu udało się zebrać aż 1 915 000 złotych - poinformował jeden z gości, Mateusz Hładki. Podczas balu nie zapomniano również o zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku, który zawsze wspierał fundację TVN. 

Przedstawiciele TVN wspominali Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Śmierc producenta filmowego wstrząsnęła polskim show-biznesem. Podczas uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka żegnali go nie tylko najbliżsi, ale również tłumy jego przyjaciół, znajomych i współpracowników. Teraz, kilka tygodni po tych dramatycznych wydarzeniach władze TVN uczciły pamięć zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak.

Katarzyna Kolenda-Zaleska podczas wielkiego Balu TVN wspominała, że Piotr Woźniak-Starak był przyjacielem fundacji i zawsze ją wspierał biorąc udział m.in. w licytacjach. Dziennikarka nie ukrywała, że wszystkim będzie bardzo brakowało Piotra Woźniaka-Staraka. Pamięć producenta filmowego uczcił również Piotr Korycki, prezes TVN, który w swojej przemowie wspominał męża Agnieszki Woźniak-Starak. 

Przypominamy, że to właśnie podczas wielkiego Balu TVN doszło do zaręczyn Piotra Woźniaka-Staraka i gwiazdy TVN. W 2015 roku producent filmowy zaskoczył wszystkich gości i poprosił swoją partnerkę o rękę. Kilka miesięcy później odbył się romantyczny ślub pary w Wenecji. 

Zobacz także: Bliscy i przyjaciele uczcili pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Tłumy na mszy żałobnej

Władze TVN wspominały Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Katarzyna Kolenda-Zaleska uczciła pamięć zmarłego producenta filmowego.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak Bal TVN
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48