Anna Lewandowska rozstaje się z Robertem Lewandowskim
annalewandowskahpba
Newsy

Trudne chwile w życiu Roberta i Anny Lewandowskich. "Długa rozłąka przed nami"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są małżeństwem od niemal ośmiu lat. Jak się okazuje, rodzina gwiazdorskiej pary musi przygotować się na długą rozłąkę. Trenerka opublikowała poruszający wpis.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najpopularniejszych małżeństw i to nie tylko w polskim show-biznesie. Gwiazdorska para ma pokaźne grono fanów, którzy dopingują ich w licznych sukcesach oraz karierze, a także z ogromnym zaciekawieniem śledzą ich rodzinne życie, w którym - jak się okazuje - nie brakuje trudnych momentów. Uwielbiana trenerka właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które poruszyło internautów do granic możliwości. Choć Anna Lewandowska bardzo wspiera swojego męża, teraz postanowiła pokazać jak wygląda druga strona medalu.

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

Anna Lewandowska o rozstaniu z Robertem Lewandowskim

Wyjazdowe mecze, zgrupowania i treningi. Anna Lewandowska w swoim ostatnim wywiadzie otwarcie przyznała, że życie jej rodziny to tak naprawdę piłka. Mimo że na Instagramie słynnej trenerki nie raz mogliśmy zobaczyć, jak razem z córeczkami ogląda piłkarskie popisy Roberta Lewandowskiego na murawie, mocno mu kibicując i skacząc ze szczęścia przy każdym golu, okazuje się, że każdy medal ma swoje dwie strony. Choć sportowiec dopiero co wrócił do domu, już ponownie musi opuścić swoich bliskich. Anna Lewandowska postanowiła pokazać, jak wyglądały ostatnie chwile Roberta Lewandowskiego z Klarą i Laurą, przed wyjazdem na mistrzostwa Europy z reprezentacją Polski. Słowa, które 4-latka powiedziała do swojego słynnego taty chwytają za serce. 

”Tato, ale jak wrócisz to przywieziesz żelki" 🐻😅😂” Dobrze, że znają te domowej roboty😅 (też pyszne!)
Dziewczynki na te żelki będą musiały poczekać... minimum 4 tygodnie, bo aż tak długa rozłąka przed nami 💔 I to jest ta druga strona medalu - napisała Anna Lewandowska.

Na opublikowanym zdjęciu widzimy jak dziewczynki przytulają się do Roberta Lewandowskiego, a wręcz nie mogą się od niego oderwać. Z pewnością tak długie rozstania muszą być dla rodziny bardzo trudne. Na szczęście, ostatnio cała czwórka mogła spędzić razem nieco więcej czasu, odwiedzając słynnego piłkarza podczas zgrupowania, na którym obecna była również Marina Szczęsna z synkiem

Najnowszy post Anny Lewandowskiej rozczulił jej obserwatorów do granic możliwości i trudno się dziwić. Choć tego wielotygodniowego rozstania nikt im nie zazdrości, internauci co do jednego są zgodni - wszyscy chcą, by Robert Lewandowski tym razem wrócił do domu jak najpóźniej! 

- Ojej długo ale wyjątkowo życzę oby jak najdłużej! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

 

- Dziewczynki będą tęsknić, ale ja to mam nadzieje ze szybko nie wrócą 😂🤪🙏🏻

- Aniu życzę Robertowi i spółce żeby wrócili dopiero po 11 lipca ✊🏻✊🏻✊🏻

- Wow, to musi być ciężkie. Współczuje!

- Cudnie 😍 Oby rozłąka była jak najdłuższa tzn. do finału 😅❤️

- Wspaniałe zdjęcie, aż czuć te miłość 😍❤️

Anna Lewandowska zareagowała niemal na każdy pozostawiony komentarz i wygląda na to, że ma ogromne wsparcie ze strony swoich fanów. Internauci nie kryją, że podziwiają słynną rodzinę i już czekają, na kolejne wspólne zdjęcia, oraz nagrania małych kibicek. Cóż i my liczymy, że ta rozłąka się opłaci!

Zobacz także: Szczęśliwa Anna Lewandowska przekazała radosną wiadomość. Fani ruszyli z gratulacjami! 

Rodzinę Lewandowskich czeka kolejna, długa rozłąka. Słynny piłkarz właśnie wyjeżdża na mistrzostwa Europy z reprezentacją Polski, przez co nie będzie widział się z najbliższymi przez co najmniej cztery tygodnie. Choć wszyscy mają nadzieję, że Robert Lewandowski wróci do domu jak najpóźniej, Anna Lewandowska nie ukrywa, że nadchodzi bardzo trudny czas. Gwiazda pokazała, jak córeczki żegnają się ze swoim znanym tatą. To zdjęcie chwyciło fanów trenerki za serca.

Robert Lewandowski z córkami
annalewandowskahpba

Anna Lewandowska bardzo wspiera swojego męża i cieszy się jego każdym sukcesem. Mamy nadzieję, że kiedy Robert Lewandowski tym razem wróci do domu, słynna rodzina będzie miała kolejne powody do świętowania. Oby tylko piłkarz nie zapomniał o obiecanym prezencie dla swoich córeczek - żelkach!

Fani gwiazdorskiej pary nie kryją swojego podziwu. Małżeństwo Anny i Roberta Lewandowskich śledzą tysiące internautów, a ich rodzinne zdjęcia za każdym razem zbierają masę pozytywnych komentarzy!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na Instagramie
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała, co dostała od Roberta na Dzień Kobiet!
Anna Lewandowska pokazała, co dostała od Roberta na Dzień Kobiet!

8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet! Miliony kobiet w Polsce przez cały dzień otrzymywały od mężczyzn życzenia, kwiaty oraz upominki. Jedną z nich była Anna Lewandowska , która pochwaliła się prezentem od Roberta Lewandowskiego. Co dostała znana trenerka? Anna Lewandowska pokazała prezent od Roberta Anna Lewandowska na InstaStory pokazała zdjęcie pięknego bukietu czerwonych róż , który sprezentował jej Robert. Na Instagram wrzuciła też zdjęcie z Klarą i złożyła życzenia innym kobietom! Robert nie tylko wręczył prezent swojej żonie, ale też za pośrednictwem Instagrama złożył wszystkim kobietom życzenia i dodał urocze zdjęcie z dwiema najważniejszymi dla niego kobietami - żoną Anią i córką Klarą.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   My Girls❤️ Happy Women's Day to all the lovely women!🌷#womensday Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Mar 8, 2019 o 7:27 PST   Lewandowskich czeka rozłąka Ania Lewandowska i Robert Lewandowski przyzwyczajeni są do tego, że często muszą się rozstawać. Robert często jeździ na obozy przygotowawcze do nowego sezonu wraz ze swoim klubem Bayern Monachium czy na zgrupowania polskiej reprezentacji. Do tego Robert na co dzień trenuje w Niemczech, a Ania w Polsce prowadzi swoją firmę, dlatego często musi przyjeżdżać do Warszawy w interesach. Choć są do tego przyzwyczajeni, Ania i Robert za każdym razem źle znoszą rozstanie, a zwłaszcza od kiedy zostali rodzicami. Wkrótce Anię czeka kolejne rozstanie z Klarą, bowiem trenerka w połowie marca poleci do Abu Zabi, gdzie odbędą się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Ania jest ambasadorką Olimpiad Specjalnych, dlatego nie może jej zabraknąć na...

Robert Lewandowski opiekuje się Klarą
@_rl9, Instagram
Newsy
Robert Lewandowski został sam z dziećmi! Pokazał, jak sobie radzi bez Anny Lewandowskiej
Tym razem w domu Lewandowskich nastąpiła zamiana ról i to Anna Lewandowska wyjechała z domu do pracy! Gwiazda pokazała, co dzieje się pod jej nieobecność...

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z córkami dopiero co wrócili z rodzinnych wakacji, a słynna trenerka i zapracowana mama już musiała uciec z domu! Jak się okazuje, gwiazda prosto z Monachium wyleciała do Polski, gdzie miała nagrania do nowej kampanii dla jednej ze sportowych marek, której jest ambasadorką. Choć to zazwyczaj Robert Lewandowski wyjeżdżał na zgrupowania i był daleko od domu, tym razem role się odwróciły. Jak słynny piłkarz radzi sobie bez swojej żony? Od tej strony fani jeszcze go nie znali!  Zobacz także:  Klara Lewandowska zrobiła dla mamy pyszną niespodziankę! Anna Lewandowska pochwaliła się dziełem córki Robert Lewandowski opiekuje się córkami Klara i Laura to prawdziwe małe gwiazdy Instagrama. Choć słynni rodzicie bardzo chronią prywatności swoich dzieci i nie pokazują zdjęć ich twarzy w sieci, dziewczynki już mają całą masę fanów, a kiedy w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej lub Roberta Lewandowskiego pojawi się zdjęcie, na którym widać ich córeczki, internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Słynna trenerka nie raz pokazywała, jak bawi się z 4-letnią Klarą, przygotowując jej sportowe rozrywki, za to mała Laura rośnie jak na drożdżach. Jak czas sam na nas z dziewczynkami spędza ich słynny tata? Jeżeli myśleliście, że Robert Lewandowski całymi dniami kopie z córeczkami w piłkę, nigdy bardziej się nie pomyliliście.  Po wakacjach, podczas których Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mogli spędzić w końcu romantyczne chwile sam na sam , przyszedł czas na powrót do pracy. Jak się okazuje, tym razem rodzinę musiała zostawić Anna Lewandowska, która ostatnio mówiła o ogromnych zmianach w swoim życiu. Uwielbiana trenerka wyjechała do Polski, natomiast Robert Lewandowski z córkami został w Monachium. Co więcej,...

Anna Lewandowska o małżeństwie z Robertem Lewandowskim
VIPHOTO/East News
Newsy
Anna Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie: „Nasze życie to jest tak naprawdę piłka”
Jak wygląda życie żony najsłynniejszego piłkarza? Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda opowiedziała o swoim małżeństwie z Robertem Lewandowskim.

On - światowej klasy piłkarz, z wieloma sukcesami i ona - słynna trenerka, która stała się inspiracją dla tysięcy kobiet. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Gwiazdorska para nie może opędzić się od fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą każdy ich krok oraz życie rodzinne. Jak w rzeczywistości wygląda ich życie prywatne? Tuż przed jednym z najważniejszych meczy w dotychczasowej karierze swojego męża, który miał miejsce w sobotę, Anna Lewandowska zdobyła się na szczery wywiad.  Jak wygląda małżeństwo Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego? Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niebawem będą obchodzić kolejną rocznicę ślubu . Sportowcy pobrali się dokładnie 22 czerwca 2013 roku, a ich wspólna przygoda rozpoczęła się sześć lat wcześniej, na obozie integracyjnym dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Dziś oboje mogą pochwalić się licznymi sukcesami, a bez wątpliwości tymi dwoma największymi są ich córki - 4-letnia Klara i Laura, która w maju skończyła pierwszy roczek. Jednak w rodzinie Lewandowskich nie brakuje ciężkich chwil. Jak wygląda życie żony najsłynniejszego piłkarza? W rozmowie z Damianem Michałowskim w programie "Gość Radia Zet" Anna Lewandowska powiedziała również o tych ciemniejszych stronach. Gwiazda nie ukrywa, że z powodu częstych rozjazdów męża - które nierzadko trwają nawet kilka tygodni - to o czym marzy najbardziej, to czas spędzony w czwórkę.  Zbliża się dla nas dość ciężki czas, dla naszej rodziny, bo nie będziemy się widywać tygodniami. Nie jest tajemnicą, że od niedawna korzystamy z pomocy, co jest dla nas czymś dużym jeśli chodzi o nasze dotychczasowe zmiany (...) Po urodzeniu Klarci chciałam być taką Zosią Samosią i pokazać...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik