Anna Lewandowska o małżeństwie z Robertem Lewandowskim
VIPHOTO/East News
Newsy

Anna Lewandowska szczerze o swoim małżeństwie: „Nasze życie to jest tak naprawdę piłka”

Jak wygląda życie żony najsłynniejszego piłkarza? Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda opowiedziała o swoim małżeństwie z Robertem Lewandowskim.

On - światowej klasy piłkarz, z wieloma sukcesami i ona - słynna trenerka, która stała się inspiracją dla tysięcy kobiet. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Gwiazdorska para nie może opędzić się od fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą każdy ich krok oraz życie rodzinne. Jak w rzeczywistości wygląda ich życie prywatne? Tuż przed jednym z najważniejszych meczy w dotychczasowej karierze swojego męża, który miał miejsce w sobotę, Anna Lewandowska zdobyła się na szczery wywiad. 

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

Jak wygląda małżeństwo Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niebawem będą obchodzić kolejną rocznicę ślubu. Sportowcy pobrali się dokładnie 22 czerwca 2013 roku, a ich wspólna przygoda rozpoczęła się sześć lat wcześniej, na obozie integracyjnym dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Dziś oboje mogą pochwalić się licznymi sukcesami, a bez wątpliwości tymi dwoma największymi są ich córki - 4-letnia Klara i Laura, która w maju skończyła pierwszy roczek. Jednak w rodzinie Lewandowskich nie brakuje ciężkich chwil. Jak wygląda życie żony najsłynniejszego piłkarza? W rozmowie z Damianem Michałowskim w programie "Gość Radia Zet" Anna Lewandowska powiedziała również o tych ciemniejszych stronach. Gwiazda nie ukrywa, że z powodu częstych rozjazdów męża - które nierzadko trwają nawet kilka tygodni - to o czym marzy najbardziej, to czas spędzony w czwórkę. 

Zbliża się dla nas dość ciężki czas, dla naszej rodziny, bo nie będziemy się widywać tygodniami. Nie jest tajemnicą, że od niedawna korzystamy z pomocy, co jest dla nas czymś dużym jeśli chodzi o nasze dotychczasowe zmiany (...) Po urodzeniu Klarci chciałam być taką Zosią Samosią i pokazać przede wszystkim sobie, że potrafię zrobić wiele. Myślę, że nie do końca zawsze to jest dobre - zdradziła Anna Lewandowska. - Najbardziej chciałabym tak w spokoju spędzić czas we czwórkę, bo tego czasu mamy bardzo mało - dodała, mówiąc o nadchodzącym Dniu Matki.

Nie jest tajemnicą, że w dużej mierze życie Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego uzależnione jest od jego kariery. W sobotę gwiazdor sportu miał przed sobą bardzo ważny mecz, podczas którego mógł pobić rekord Bundesligi - co oczywiście zrobił! Jak wyglądały dni w domu Lewandowskich przed tym emocjonującym wydarzeniem? Jak się okazuje Anna Lewandowska ani przez chwilę nie zwątpiła w sukces swojego męża i choć ich życie kręci się wokół piłki, Robert Lewandowski poza tym, że jest świetnym piłkarzem, jest przede wszystkim wspaniałym ojcem.

Nasze życie to jest tak naprawdę piłka, ale w domu skupiamy się też na naszej rodzinie (...) Dla Roberta zresztą największym wsparciem psychicznym są dzieci. Pójście z Klarą na rowerek czy też na huśtawki z dziećmi jest dla niego najlepszą z opcji na "oczyszczenie" swojej głowy - wyznała Anna Lewandowska.

Fani gwiazdorskiego małżeństwa nie kryją, że są pod ogromnym wrażeniem tego, jak Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy doskonale łączą życie rodzinne z karierą. Ich wspólne zdjęcia na Instagramie robią prawdziwą furorę, a nagrania, które trenerka publikuje tuż po tym, jak piłkarz wraca do domu i spędza czas ze swoimi córeczkami rozczulają do granic możliwości.

Zobacz także: Szczęśliwa Anna Lewandowska przekazała radosną wiadomość. Fani ruszyli z gratulacjami! 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niebawem będą obchodzić 8. rocznicę ślubu. Choć, jak przyznała słynna trenerka, w ich życiu bywają trudne chwile, oboje są dla siebie ogromnym wsparciem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Klara i jej młodsza siostra Laura są największym szczęściem swoich rodziców.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z dziećmi
Instagram @annalewandowskahpba

Słynna rodzina każdą wolną chwilę spędza razem. Kiedy Anna Lewandowska publikuje na swoim profilu na Instagramie ich wspólne zdjęcia, nie może opędzić się od zachwytów ze strony fanów. Wcale się temu nie dziwimy!

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi
Instagram
Newsy
Klara ma imię po... mamie! A Laura? Nie uwierzycie, kto je podpowiedział
Córki Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego niedługo będą obchodzić swoje urodziny. Gwiazda powiedziała, skąd wziął się pomysł na ich imiona. Zaskoczeni?

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu - słynna trenerka ma na swoim koncie wiele sportowych osiągnięć, kilka własnych projektów, wspaniałego męża i dwójkę pięknych córeczek. Gwiazda po raz pierwszy została mamą w maju 2017 roku, kiedy to na świecie pojawiła się Klara, a trzy lata później, w maju 2020 roku do rodziny znanego małżeństwa dołączył jej kolejny, mały członek - Laura. Skąd Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wzięli pomysły na imiona córek? Jak się okazuje, starsza z nich odziedziczyła je po swojej mamie!  Anna Lewandowska o imionach córek Odkąd Anna Lewandowska niemal cztery lata temu po raz pierwszy została mamą, zyskała jeszcze więcej fanów. Internautki nie ukrywają, że nie tylko treningi czy zdrowa dieta, ale również życie rodzinne żony Roberta Lewandowskiego, to powód, dla którego śledzą jej codziennie życie. I trudno się dziwić. Córeczki Anny Lewandowskiej to urocze dziewczynki i choć dumna mama skrupulatnie chroni je przed mediami i nie pokazuje ich twarzy, chętnie dzieli się postępami córeczek , a także doświadczeniami z macierzyństwa. Teraz gwiazda postanowiła zdradzić skąd wzięły się pomysły, na imiona dla jej dzieci. Od świętej Klary, też tak mam na trzecie. Laura - Klarcia wybrała - wyznała trenerka, odpowiadając na pytanie obserwatorki. Mało kto wiedział, że najstarsza pociecha Anny i Roberta Lewandowskich ma tak samo na imię, jak jej mama! Co do Laury , musimy przyznać, że Klara ma świetny gust i wybrała dla swojej młodszej siostrzyczki naprawdę wyjątkowe imię. Anna Lewandowska wspomina porody Podczas krótkiej sesji Q&A Anna Lewandowska postanowiła zdradzić również, jak wyglądały jej porody. Okazuje się, że Klarę rodziła w znieczuleniu aż przez 28 godzin, za to Laurę bez znieczulenia i to...

Robert Lewandowski opiekuje się Klarą
@_rl9, Instagram
Newsy
Robert Lewandowski został sam z dziećmi! Pokazał, jak sobie radzi bez Anny Lewandowskiej
Tym razem w domu Lewandowskich nastąpiła zamiana ról i to Anna Lewandowska wyjechała z domu do pracy! Gwiazda pokazała, co dzieje się pod jej nieobecność...

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z córkami dopiero co wrócili z rodzinnych wakacji, a słynna trenerka i zapracowana mama już musiała uciec z domu! Jak się okazuje, gwiazda prosto z Monachium wyleciała do Polski, gdzie miała nagrania do nowej kampanii dla jednej ze sportowych marek, której jest ambasadorką. Choć to zazwyczaj Robert Lewandowski wyjeżdżał na zgrupowania i był daleko od domu, tym razem role się odwróciły. Jak słynny piłkarz radzi sobie bez swojej żony? Od tej strony fani jeszcze go nie znali!  Zobacz także:  Klara Lewandowska zrobiła dla mamy pyszną niespodziankę! Anna Lewandowska pochwaliła się dziełem córki Robert Lewandowski opiekuje się córkami Klara i Laura to prawdziwe małe gwiazdy Instagrama. Choć słynni rodzicie bardzo chronią prywatności swoich dzieci i nie pokazują zdjęć ich twarzy w sieci, dziewczynki już mają całą masę fanów, a kiedy w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej lub Roberta Lewandowskiego pojawi się zdjęcie, na którym widać ich córeczki, internauci nie mogą wyjść z zachwytu. Słynna trenerka nie raz pokazywała, jak bawi się z 4-letnią Klarą, przygotowując jej sportowe rozrywki, za to mała Laura rośnie jak na drożdżach. Jak czas sam na nas z dziewczynkami spędza ich słynny tata? Jeżeli myśleliście, że Robert Lewandowski całymi dniami kopie z córeczkami w piłkę, nigdy bardziej się nie pomyliliście.  Po wakacjach, podczas których Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mogli spędzić w końcu romantyczne chwile sam na sam , przyszedł czas na powrót do pracy. Jak się okazuje, tym razem rodzinę musiała zostawić Anna Lewandowska, która ostatnio mówiła o ogromnych zmianach w swoim życiu. Uwielbiana trenerka wyjechała do Polski, natomiast Robert Lewandowski z córkami został w Monachium. Co więcej,...

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Instagram @_rl9
Newsy
Anna Lewandowska długo na to czekała. Aż krzyknęła ze szczęścia! Gwiazdy i fani gratulują 
Rodzina Anny Lewandowskiej ma prawdziwy powód do świętowania, a w domu uwielbianego małżeństwa zapanowało ogromne szczęście. Wszyscy czekali, aż się to stanie!

Anna Lewandowska to ulubienica Polek. Słynna trenerka może pochwalić się całą masą fanek, które nie tylko ćwiczą razem ze swoją gwiazdą, ale też bacznie przyglądają się jej prywatnemu życiu i świętują sukcesy żony Roberta Lewandowskiego. Sportsmenka, która bardzo dba o kontakt ze swoimi obserwatorami, postanowiła podzielić się z nimi naprawdę niezwykłą nowiną. Anna Lewandowska bardzo długo na to czekała, a całej rodzinie towarzyszył niemały stres. Kiedy gwiazda nagrywała filmik na swoje InstaStory, nie mogła powstrzymać okrzyku radości i wcale nas to nie dziwi.  Anna Lewandowska przekazała nowinę Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najsłynniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Choć gwiazda nie ukrywa, że zmagają się również z ciężkimi chwilami, oboje są dla siebie ogromnym wsparciem, a Klara i Laura, to ich największe szczęście. Teraz cała czwórka ma prawdziwe powody do świętowania, a my jesteśmy pewni, że radość w rodzinie Lewandowskich potrwa jeszcze długi czas. Co więcej, ich fani czekali tę wiadomość z zapartym tchem. O co chodzi?  Oczywiście mowa o wczorajszym meczu Bayernu z Augsburgiem, podczas którego Robert Lewandowski w ostatnich minutach meczu strzelił bramkę, tym samym pobijając rekord Gerda Muellera. Światowej klasy piłkarz strzelił swoją 41. bramkę w sezonie Bundesligi, a przebieg gry oczywiście zaciekle obserwowała Anna Lewandowska. Kiedy zobaczyła sukces męża, zaczęła dosłownie krzyczeć ze szczęścia, co uwieczniła na swoim InstaStory. To, co działo się na filmiku ciężko wyrazić słowami! Co więcej, okazuje się, że razem z nią świętowała mała Laura. Uśmiech na twarzy Anny Lewandowskiej mówi sam za siebie.  Gwiazda opublikowała kolejne relacje ze zdjęciami swojego męża i jak widać jest z niego bardzo dumna, czemu trudno się...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik