Trendy lato 2020. Nowe sandały i klapki z Biedronki za 45 złotych są ładniejsze niż te z Zary
Instagram

Trendy lato 2020. Biedronka sprzedaje klapki i sandały za 45 złotych. Są ładniejsze niż te z Zary

Trendy lato 2020. Nowe sandały i klapki z Biedronki za 45 złotych są ładniejsze niż te z Zary
Instagram

Szukasz idealnych sandałków lub klapków na lato? Nie szukaj ich w Zarze, H&M czy Reserved. Znajdziesz je w Biedronce - i to za niecałe 45 złotych. Sandały i klapki w Biedronce są dostępne w trzech modelach. Możesz zdecydować się na czarne zapinane wokół kostki sandałki na czterocentymetrowym obcasie, lub takie same, ale w kolorze nude. W Biedronce znajdziesz również czarne klapki, utrzymane w identycznym tonie - z tym, że bez zapięcia.

Zobacz także: Julia Wieniawa w ultramodnych butach na wiosnę z CCC

Nie wierzycie, że te modele wyglądają na żywo tak samo jak na zdjęciach? Widzieliśmy te klapki i sandały na żywo w Biedronce i naszym zdaniem, wyglądają niemal identycznie jak podobne modele w sieciówkach takich jak H&M czy Zara! Dostępne są w rozmiarach od 37 do 39. Niestety nie są dostępne we wszystkich sklepach stacjonarnych Biedronki, znajdziesz je w wybranych sklepach.

Trendy lato 2020. Nowe sandały i klapki z Biedronki za 45 złotych są ładniejsze niż te z Zary
Mat. pras. Biedronka

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy Biedronka sprzedaje hitowe buty w swoich sklepach. Niedawno mogliście upolować w Biedronce pachnące baleriny marki Loft za 34,99 zł. Regularna cena tych butów w sklepach Loft37 wynosi około 200 złotych, w zależności od modelu.

baleriny Loft 37
Mat. promocyjne

Jeszcze kilka tygodni temu Biedronka miała w swojej ofercie również klapki Kubota. Mogliście je wtedy upolować za 24,99 zł. To była naprawdę dobra oferta, ponieważ regularna cena tego modelu (Kubota Basic) to przeważnie około 50 złotych.

Biedronka wyprzedaje kultowe klapki Kubota za 25 złotych!
Instagram/Kubota

 

Więcej na temat Biedronka
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29