Sandały z CCC na wyprzedaży na lato 2020
Instagram

Wyprzedaże lato 2020. Sandałki z CCC wyglądają jak kultowy model od projektanta! Są teraz tańsze o 100 złotych

Sandały z CCC na wyprzedaży na lato 2020
Instagram

Wyprzedaże w sieciówkach dostępnych w Polsce już się zaczęły. H&M, Reserved, House oraz wiele innych sklepów wyprzedaje produkty, w tym ubrania, buty i dodatki na sezon wiosna/lato 2020 w niskich cenach. Do wyprzedażowego szaleństwa dołączyła marka CCC. W sklepach CCC możecie znaleźć mnóstwo butów przecenionych nawet o 50 procent. Nam udało się znaleźć prawdziwą perełkę! Jak wyglądają sandały idealne na lato, które są teraz na wyprzedaży? Oto one!

Wyprzedaże lato 2020 - CCC wyprzedaje kultowe sandałki!

Bottega Veneta w sezonie wiosna/lato 2020 lansuje klapki i sandałki na obcasie, najlepiej plecione lub te z wieloma przewiązaniami. Kolory, które niezmiennie rządzą, to brązy, błękity i oczywiście klasyczna biel. My zakochaliśmy się bez reszty w modelu z cienkimi paseczkami, tymi w kolorze białym. Model, który widzicie poniżej, już miał znaleźć się w naszej szafie, gdyby nie jego kosmiczna cena. Za sandałki Bottega Veneta trzeba zapłacić... około 3 tysięcy złotych! Szaleństwo? Zdecydowanie! My znaleźliśmy na szczęście rozwiązanie.

Zobacz także: Wyprzedaże 2020. Te buty z Zary są ultrasłodkie i ultrawygodne!

Tak wyglądają sandałki Bottega Veneta, kosztują prawie 3 tysiące złotych! Też wam się podobają, ale wasze konto krzyczy "NIE!", kiedy choć przez chwilę pomyślicie o ich zakupie? Zobaczcie poniżej, co znajdziecie w sieciówce CCC...

Trendy lato 2020. Bottega Veneta sprzedaje te sandałki za 3 tys. zł! Znaleźliśmy identyczne w CCC
Sandałki Bottega Veneta, ok. 3000 zł

Tak wyglądają sandałki, które dostępne są w CCC. Są łudząco podobne do modelu lansowanego przez luksusową markę Bottega Veneta. Różnią się tylko wysokością obcasa (te z CCC mają 5-centymetrowy obcas) oraz oczywiście ceną! Sandałki od Bottega Veneta kosztują ok. 3000 złotych, te projektu Gino Rossi z CCC mogą być wasze za 209 złotych (przed wyprzedażą kosztowały 299 zł!). Możecie je kupić na stronie internetowej eobuwie.pl.

Trendy lato 2020. Bottega Veneta sprzedaje te sandałki za 3 tys. zł! Znaleźliśmy identyczne w CCC
Sandałki CCC, eobuwie.pl, 299 zł

W sandałkach Gino Rossi zakochało się wiele Instagramerek w Polsce! Ani trochę się im nie dziwimy. Sandałki z cienkimi paseczkami wyglądają jakby zostały stworzone przez luksusowy dom mody. Są hot!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SHINY SYL - SYLWIA GIĒRZ (@shinysyl)

 

Sandałki dostępne są również w innych kolorach. Oprócz klasycznej bieli możecie zdecydować się na błękit lub beż. Który podoba wam się najbardziej?

 

Więcej na temat wyprzedaze CCC
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01