Drugi dzień festiwalu w Sopocie obfitował w mnóstwo emocji, a to za sprawą rywalizacji polskich artystów w konkursie o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Dla kogo "Top of The Top Sopot Festival" okazał się być szczęśliwy? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

"Top of The Top Sopot Festival": Znamy zwycięzcę konkursu o statuetkę Bursztynowego Słowika

W Sopocie trwa wielkie święto muzyki, a w Operze Leśnej pojawiło się grono znanych i lubianych polskich artystów. To wszystko oczywiście za sprawą "Top of The Top Sopot Festival", który możemy śledzić na antenie TVN. Drugiego dnia festiwalu zobaczyliśmy między innymi Ewę Farną, która wystąpiła na sopockiej scenie po raz pierwszy od czasu urodzenia drugiego dziecka, Agnieszkę Chylińską, zespół Enej, Cleo, czy zespół Blue Cafe.

Jednak tego wieczoru najważniejsi byli Ci, którzy rywalizowali o Bursztynowego Słowika! W konkursie o prestiżową statuetkę udział wzięli: Natalia Przybysz, Wiktor Dyduła, Martin Lange, Ania Karwan, BeMy, Michał Szpak oraz Natasza Urbańska, która na "Top of The Top Sopot Festival" świętowała swoje 45. urodziny!

East News, WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak odsłoniła nogi na Top of the Top Sopot Festival 2022! Co za kreacja

O tym kto powinien otrzymać prestiżową nagrodę, zadecydowali widzowie podczas głosowania SMS. Jak się okazało, najbardziej zachwycił ich występ Michała Szpaka i to właśnie do niego powędrowała statuetka Bursztynowego Słowika! Odbierając nagrodę, wokalista powiedział:

Zobacz także

- Ja tylko z tego miejsca chciałbym bardzo, bardzo podziękować wszystkim ludziom, którzy mają odwagę, żeby zmieniać świat. A przy okazji chcę poinformować, że we wrześniu będzie moja płyta. Dziękuję Wam Bardzo za oddane głosy, za wiarę. Jest to najważniejsza nagroda w moim życiu, dlatego, że zwiastuje nowe i zwiastuje to, czego ja jestem twórcą - powiedział Michał Szpak.

Piotr Matusewicz/East News

Zobacz także: Agnieszka Chylińska ma nowe tatuaże na twarzy. Jeden na czole. Top of the Top Festival 2022

Reklama

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu.

TRICOLORS/EAST NEWS
Piotr Matusewicz/East News
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
East News/Tricolors
East News/Tricolors
Piotr Matusewicz/East News
Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama