Hanna Lis w białym golfie, Tomasz Lis w ciemnej marynarce
East News
Newsy

Tomasz Lis pokazał pierwsze zdjęcie ze szpitala. Skomentowała je Hanna Lis!

Tomasz Lis pokazał pierwsze zdjęcie ze szpitala. Skomentowała je Hanna Lis!

Tomasz Lis trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie dwa tygodnie temu. Do tej pory nie wiadomo, co było powodem jego gorszego stanu zdrowia. Teraz Lis nie wyjawił nadal, co się dokładnie stało, ale pokazał zdjęcie ze szpitala i życzył wszystkim: "Wesołych świąt".

Zobacz także: W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza!

Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać - napisał Tomasz Lis na Twitterze.

Zobacz także: Tomasz Lis komentuje stan swojego zdrowia: "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"

To pierwsze zdjęcie, które opublikował Tomasz Lis na Twitterze.

Instagram

Zdjęcie skomentowała żartobliwym tonem Hanna Lis:

Mistrzem selfie to ty nie jesteś, influencerki z ciebie nie będzie! Zaręczam, że w realu wygląda duuuuuużo lepiej - napisała Hanna Lis pod postem.

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Tomasz Lis i jego stan zdrowia

Tomasz Lis podczas gali wręczenia Nagrody "Newsweeka" przekazał krótką wiadomość do odczytania przez zastępcę redaktora naczelnego, Dariusza Ćwiklaka:

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy - napisał Tomasz Lis.

Tomasz Lis dodał wówczas również, że czeka go długie leczenie, ale zrobi wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności: 

Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da. 

Tomasz Lis
East News

Tomasz Lis
East News
Newsy
Tomasz Lis komentuje stan swojego zdrowia: "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"
Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie dotyczące swojego zdrowia. Co się dzieje z dziennikarzem? Jak się czuje?

W zeszłym tygodniu media obiegły niepokojące informacje o stanie zdrowia Tomasza Lisa . Dziennikarz trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Wiadomość tę skomentowała Hanna Lis , uspokajając, że wieści o rzekomym "stanie ciężkim" jej męża są nieprawdziwe, a dziennikarz jest pod dobrą opieką. Wczoraj podczas gali magazynu "Newsweek" pojawiło się oficjalne stanowisko Tomasza Lisa w sprawie jego zdrowia. Zobacz także:  Wielki sukces Igi Lis! Taco i rodzice będą z niej dumni! Stan zdrowia Tomasza Lisa Tomasz Lis przekazał oficjalną informację dotyczącą stanu swojego zdrowia uczestnikom gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wiadomość została odczytana przez zastępce redaktora naczelnego, Dariusza Ćwiklaka:  Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy - napisał Tomasz Lis Dziennikarz dodał również, że czeka go długie leczenie ale zrobi wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności:  Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da.  Dariusz Ćwiklak dodał:  Myślimy, że ten czas będzie jak najkrótszy. My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zobacz także:  W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza! Tomasza Lisa zabrał głos w sprawie swojego zdrowia. Dziennikarza czeka żmudna rehabilitacja.   

Tomasz Lis w szpitalu
Newsy
Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce
Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie życia! Ten wpis chwyta za serce

Tomasz Lis przed niespełna dwoma tygodniami trafił do szpitala. Dziennikarz nagle źle się poczuł w drodze na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Początkowo sytuacja wydawała się być bardzo poważna, jednak na szczęście redaktor naczelny "Newsweeka" już wyszedł ze szpitala. Tomasz Lis starał się na bieżąco informować swoich fanów o stanie swojego zdrowia, za pośrednictwem Twittera. Tym razem dziennikarz postanowił także podziękować lekarzom, którzy uratowali jego życie!  Zobacz także:  Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis! Tomasz Lis podziękował lekarzom za uratowanie jego życia Dzięki profesjonalnej opiece medycznej, dziennikarzowi w miarę szybko udało się dojść do siebie, a tegoroczne święta Bożego Narodzenia, Tomasz Lis spędzi na szczęście w domu. Prezenter podziękował za pośrednictwem Twittera wszystkim lekarzom, którzy zadbali o niego i jak sam przyznaje, uratowali jego życie!  Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii Specjalistycznego szpitala wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i sympatycznymi - napisał na swoim Twitterze Tomasz Lis.  Dziennikarza czeka jednak długa rekonwalescencja. W trakcie gali wręczenia nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej został odczytany SMS od Tomasza Lisa, w którym przyznał, że będzie walczył o jak najszybszy powrót do sił. Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie...

Tomasz Lis z mikrofonem w ręku
East News
Newsy
Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje dziennikarz?
Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje dziennikarz?

Tomasz Lis w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Chociaż jego stan zdrowia uległ już poprawie, to jednak dziennikarz wciąż musi być hospitalizowany i poddawany rehabilitacji. Na jego profilu w mediach społecznościowych właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje redaktor naczelny "Newsweeka"?  Zobacz także:  Tomasz Lis po raz pierwszy o swoich problemach zdrowotnych! Opublikował ważny wpis! Jak się czuje Tomasz Lis? Pomimo pobytu w szpitalu, Tomasz Lis stara się być w miarę możliwości aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym poinformował, że po kilku tygodniach pobytu w placówce medycznej znowu może chodzić, jednak nie będzie mógł jeszcze wspierać uczestników "marszu tysiąca tóg". Niestety nie będę mógł wziąć udziału w „marszu tysiąca tóg”. Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam togi, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami - napisał dziennikarz na swoim Twitterze.  Dzisiaj na profilu w mediach społecznościowych Katarzyny Kolendy-Zaleskiej pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje razem z Tomaszem Lisem. Redaktor naczelny "Newsweeka" pomimo pobytu w szpitalu, również wspiera dzisiejszy 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wszyscy gramy i nawzajem się wspieramy. Już od wielu lat i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej - podpisała zdjęcie Katarzyna Kolenda-Zaleska.  W komentarzach pod wpisem natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Tomasza Lisa! - Zdrowia i szybkiego powrotu do Tok Fm - Powrotu do zdrowia panie Tomku... z całego serca życzę.... - Całkiem...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner