Tomasz Lis
East News

Tomasz Lis komentuje stan swojego zdrowia: "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja"

Tomasz Lis
East News

W zeszłym tygodniu media obiegły niepokojące informacje o stanie zdrowia Tomasza Lisa. Dziennikarz trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Wiadomość tę skomentowała Hanna Lis, uspokajając, że wieści o rzekomym "stanie ciężkim" jej męża są nieprawdziwe, a dziennikarz jest pod dobrą opieką. Wczoraj podczas gali magazynu "Newsweek" pojawiło się oficjalne stanowisko Tomasza Lisa w sprawie jego zdrowia.

Zobacz także: Wielki sukces Igi Lis! Taco i rodzice będą z niej dumni!

Stan zdrowia Tomasza Lisa

Tomasz Lis przekazał oficjalną informację dotyczącą stanu swojego zdrowia uczestnikom gali wręczenia Nagrody "Newsweeka". Wiadomość została odczytana przez zastępce redaktora naczelnego, Dariusza Ćwiklaka: 

Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy - napisał Tomasz Lis

Dziennikarz dodał również, że czeka go długie leczenie ale zrobi wszystko, żeby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności: 

Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da. 

Dariusz Ćwiklak dodał: 

Myślimy, że ten czas będzie jak najkrótszy.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: W jakim stanie jest Tomasz Lis? Głos zabrała żona dziennikarza!

Tomasza Lisa zabrał głos w sprawie swojego zdrowia.

Tomasz Lis
East News

Dziennikarza czeka żmudna rehabilitacja. 

Tomasz Lis w szpitalu


 

Więcej na temat Tomasz Lis
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51