Tomasz Komenda i jego narzeczona Anna Walter
East News

Tomasz Komenda w "Dzień Dobry TVN". Opowiedział o narzeczonej i jego dziecku: "Poczułem motyle w brzuchu"

Tomasz Komenda i jego narzeczona Anna Walter
East News

Tomasz Komenda był w sobotę rano w studiu "Dzień Dobry TVN" najważniejszym gościem odcinka. Komenda, niesłusznie skazany na 25 lat więzienia, wyszedł na wolność po 18 latach i musiał od samego początku ułożyć sobie życie. Początki nie były łatwe - jego życie zostało zniszczone przez niesłuszny wyrok, tych lat nie zwróci mu nikt. Wstrząsający film o Tomaszu Komendzie wchodzi do kin już w przyszły piątek. W głównej roli zobaczymy Piotra Trojana, którego widzowie mogą kojarzyć z takich seriali, jak choćby "Znaki", "Pułapka" czy też "Na Wspólnej".

Zobacz także: Nieludzkie traktowanie Tomasza Komendy w więzieniu! Opowiedział o tym po wyjściu na wolność

Oficjalna premiera filmu "25 lat niewinności" odbyła się w czwartek - i to wtedy wszyscy dowiedzieli się, że Komenda zostanie ojcem - jego narzeczona Anna Walter za cztery miesiące urodzi chłopca.

Tomasz Komenda w "Dzień Dobry TVN"

Wywiad z Tomaszem Komendą obejrzeliśmy w "Dzień Dobry TVN" już w sobotę, 12 września. Komenda opowiedział między innymi o swojej narzeczonej, jego dziecku, które już niebawem przyjdzie na świat i o tym jak zmieniło się jego życie. Wywiad możecie przeczytać tutaj.

Zobacz także: Jest zwiastun filmu o Tomaszu Komendzie! Uwaga: drastyczne sceny!

Narzeczona Tomasza Komendy, Anna Walter jest w ciąży. Ich syn przyjdzie na świat za cztery miesiące. Pani Anna, mama dwóch synów, mająca za sobą trudny związek, szukała miłości na portalu randkowym. Tam trafiła na Tomasza. Napisała do niego, jednak kontakt się urywał trzy razy. Dopiero kiedy spotkali się przypadkiem na ulicy, okazało się że coś zaiskrzyło. Tomasz Komenda oświadczył się Annie Walter w czwartek na premierze filmu "25 lat niewinności".

Tomasz Komenda i jego narzeczona Anna Walter
East News

Tomasz Komenda spędził niesłusznie w więzieniu 18 lat.

Tomasz Komenda
EastNews

 

Więcej na temat Dzień Dobry TVN Tomasz Komenda
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53