Tomasz Karolak w Ameryka Express Ile schudł Tomasz Karolak? Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
Tomasz Karolak w Ameryka Express
1/4
Tomasz Karolak w Ameryka Express

 

Intensywnie trenuje triatlon, medytuje, sporo czasu poświęca na modlitwę. Tomasz Karolak z Ameryki Południowej wrócił zupełnie odmieniony.

 

Kiedy wsiadał na pokład samolotu lecącego do Ameryki Południowej, był potwornie zmęczony. Miał za sobą bardzo intensywny okres pracy – w ciągu kilku miesięcy zagrał aż w pięciu filmach, w tym kontynuacji hitowej „Planety Singli”. Rolę w tym filmie dziś można uznać za zapowiedź zmian, które nastąpiły potem w prywatnym życiu Tomasza Karolaka (47). 

 

W „Planecie Singli 2” aktor znów wciela się w postać statecznego i nieco ciapowatego Bogdana, męża zwariowanej Oli, granej przez Weronikę Książkiewicz. Pod wpływem różnych wydarzeń Bogdan przechodzi metamorfozę, postanawia o siebie zadbać, zaczyna ćwiczyć. 

 

Sam Karolak w trakcie podróży do Ameryki też przeszedł duchową przemianę. Wyciszył się, zaczął medytować i dbać o swoją sprawność. 

 

– Tomek na nowo poukładał sobie priorytety. To zaczyna procentować – mówi nam znajomy aktora.

 

Do Ameryki Południowej Karolak zabrał swojego kolegę Jakuba Urbańskiego, z którym wcześniej parę razy podróżował prywatnie. Wspólne zmagania z trudami tego programu bardzo ich do siebie zbliżyły, a ich znajomość przerodziła się w przyjaźń. 

 

Zobacz: "Ameryka Express": Karolak o krok od śmierci! "To się jeszcze nigdy nie zdarzyło"

 

Ale na planie Karolak bardzo polubił się także z inną uczestniczką show, Larą Gessler. 

 

To było dla mnie fantastyczne móc go obserwować. Bardzo mnie zaskoczył przede wszystkim olbrzymią wiedzą na temat kultury południowoamerykańskiej. Oprócz tego zaimponowało mi jego przywiązanie do wiary katolickiej i sposób, w jaki ją przeżywa, zupełnie nietypowy dla Polaków. Razem z nim, Kubą Urbańskim i moim partnerem Piotrem przegadaliśmy wiele godzin – mówi o Tomaszu Lara. 

 

Karolak wywarł też bardzo pozytywne wrażenie na prowadzącej „Ameryka Express”. Agnieszka Woźniak-Starak twierdzi, że aktor wprowadził do show charakterystyczny dla siebie luz oraz poczucie humoru. 

– Tomek jest inteligentnym facetem, ma również sporo uroku i jest świetnym showmanem, dlatego ludzie tak lubią go oglądać. Wiele wniósł do programu „Ameryka Express” – mówi w rozmowie z „Fleszem” dziennikarka. Ale Karolak z Ameryki wrócił bogatszy nie tylko o nowe przyjaźnie. 

2/4
Ile schudł Tomasz Karolak?

 

– W jednej z indiańskich wiosek Tomek spotkał się z miejscowym szamanem. Rozmawiał z nim bardzo długo i to niesamowicie pozytywnie na niego wpłynęło. Tamto spotkanie wyraźnie zmieniło jego stosunek do życia i samego siebie – zdradza nam znajomy aktora. 

 

Jego przemianę widać choćby po tym, że wrócił do sportu – znów zaczął trenować triatlon. Z ćwiczeń zrezygnował półtora roku temu, gdy nagle dostał ataku wyrostka i przeżył tylko dzięki błyskawicznej operacji. Od tamtego czasu, głównie z powodu pracy i zawirowań w życiu osobistym, Tomasz nie miał czasu na sport. Dziś znów o siebie dba – kilka razy w tygodniu biega, pływa i jeździ na rowerze. Do treningów podchodzi bardzo ambitnie, bo postawił sobie śmiały cel: przed pięćdziesiątymi urodzinami chce przebiec ultramaraton. 

 

Ale rozmowa z szamanem skłoniła Karolaka nie tylko do tego, by zadbać o sprawność fizyczną.

3/4
East News

 

Aktor postanowił się też zająć rozwojem duchowym. Regularnie medytuje, często jeździ do klasztoru na Jasnej Górze, gdzie spędza czas na modlitwie, a ostatnio z grupą przyjaciół był na pielgrzymce w Jerozolimie.

 

Czego dziś brakuje Tomkowi do szczęścia? Na pewno nie pracy. Tej jesieni do kin wchodzą aż cztery filmy z jego udziałem, a kolejny będzie miał premierę na początku przyszłego roku. Teraz Karolak zaczyna zdjęcia do serialu „50 i co?”, który będzie kontynuacją przebojowego „39 i pół”. Aktor przygotowuje wspólny projekt z Patrykiem Vegą, cały czas rozwija również swój Teatr IMKA.

4/4
Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

 

Lepiej też wiedzie mu się w życiu prywatnym. Jego relacje z byłą partnerką Violą Kołakowską, do niedawna bardzo napięte, dziś są dobre. W przyszłości Karolak chce wybudować dom i wyprowadzić się z Warszawy. 

 

– Dojrzał to tego, by żyć z dala od stolicy. Uważa, że w domu z ogrodem jego dzieci będą się dobrze czuły – zdradza nam znajoma aktora. 

 

Czy w tym domu Tomasz zamieszka z nową ukochaną? Ostatnio mówi się, że aktor zaczął się spotykać z piękną modelką Magdaleną Malicką. Co ich łączy poza tym, że przyszli razem na premierę filmu „7 uczuć”?  Trzymamy kciuki, żeby to była miłość, bo tylko jej Tomkowi brakowało. 

 

Zobacz też: Tomasz Karolak znowu jest zakochany! Pamiętasz jego poprzednie związki? Kobiety traciły dla niego głowę! ZDJĘCIA

Więcej na temat Azja Express Tomasz Karolak