W czwartek, 3 listopada, odbyła się uroczysta premiera 5. części kultowej, świątecznej komedii romantycznej, "Listy do M. ". Tego wieczoru na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym oczywiście odtwórcy głównych ról w filmie. Jedną z najbardziej kultowych postaci gra Tomasz Karolak, który z produkcją jest związany od samego początku. Jak wyglądał na ściance, na którą zabrał również swoją córkę Lenę? Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Zobacz także: Sylwia Bomba cała na biało na premierze filmu "Listy do M. 5"! Gwiazda odsłoniła brzuch! DUŻO ZDJĘĆ

"Listy do M. 5": Tomasz Karolak na premierę filmu przyszedł z córką

Już po raz piąty widzowie będą mogli zobaczyć losy bohaterów świątecznej komedii romantycznej, "Listy do M. 5". Bez wątpienia rola Tomasza Karolaka (aktor wciela się w niesfornego Mikołaja) jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów. Oczywiście gwiazdora obok całej plejady gwiazd na premierze "Listów do M 5.", nie mogło zabraknąć. Tomasz Karolak był w wyśmienitym humorze, a na ściance pozował z córką Leną.

VIPHOTO/East News

Tomasz Karolak i jego 15-letnia pociecha zdecydowali się na czarne stylizacje. Aktor postawił na elegancki garnitur, koszulę, krawat i lakierowane buty. Z kolei Lena Karolak wybrała bardziej mroczny look - sukienkę w gotyckim stylu z prześwitami w okolicy talii i na rękawkach, czarne rajstopy oraz trapery. Nie zabrakło również mocniejszego makijażu, który podkreślił jej oczy.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Kostek z "Listów do M" zniknął z kontynuacji filmu - co się z nim stało i jak dziś wygląda Jakub Jankiewicz?

Zobacz także
Reklama

Lena Karolak jest owocem związku Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Trzeba przyznać, że jak na 15-latkę, wygląda bardzo dojrzale! A Wam, jak się spodobała jej stylizacja? Zobaczcie więcej zdjęć z premiery filmu "Listy do M. 5"!

VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
East News/VIPHOTO
East News/Viphoto
Reklama
Reklama
Reklama