W czwartek, 3 listopada 2022, odbyła się uroczysta premiera już piątej części kultowej, świątecznej komedii - "Listy do M.". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, ale także zaproszonych na premierę znanych gości. Wśród nich znalazła się Sylwia Bomba, która chętnie pozowała dla fotoreporterów na ściance. Zobaczcie, jak wyglądała!

Reklama

Zobacz także: Córka Sylwii Bomby będzie mieć własną garderobę w nowym domu! To jednak nie wszystko

"Listy do M. 5": Sylwia Bomba na premierze filmu

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze filmu "Listy do M. 5" - na ściance zapozowali m.in. Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Woźniak-Starak, a także wielka gwiazda "Gogglebox", Sylwia Bomba! Ostatnia z wymienionych gwiazd tego wieczoru zdecydowała się na biel w swojej stylizacji. Sylwia Bomba postawiła na komplet składający się z białych, szerokich spodni z wysokim stanem oraz dopasowanej do nich krótkiej marynarki, pod którą gwiazda "Gogglebox" miała jedynie srebrny stanik! Stylizację celebrytki uzupełniły szpiki i srebrna, połyskująca torebka. Zobaczcie sami!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Sylwia Bomba chętnie pozowała dla fotoreporterów, a dobry humor nie opuszczał jej nawet na moment! Gwiazda "Gogglebox" wyglądała naprawdę świetnie podczas premiery filmu "Listy do M. 5", a swoją stylizacją wyeksponowała również swój płaski brzuch! Przypomnijmy, że Sylwia Bomba w ostatnich latach schudła ponad 30 kilogramów i dziś jej formy można tylko pozazdrościć!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Zapłakana Sylwia Bomba nie radzi sobie z nową sytuacją: "Ja tak ciężko to znoszę"

Zobacz także
Reklama

Zobaczcie więcej zdjęć Sylwii Bomby z premiery filmu "Listy do M. 5! Wybierzecie się do kina na kolejną część kultowej komedii?

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama