Barbara kurdej-szatan, tomasz kammel na scenie razem  the voice Barbara kurdej-szatan, tomasz kammel na scenie razem  the voice patrzą się w obiektyw Tomasz Kammel ma nową partnerkę Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel na planie The Voice of Poland
Barbara kurdej-szatan, tomasz kammel na scenie razem
eastnews

Tomasz Kammel powinien obawiać się utraty pracy w Telewizji Polskiej? Prowadzący "The Voice of Poland", "The Voice Kids" czy "Dance, Dance, Dance" opublikował w sieci odważny post, który może nie spodobać się prezesowi stacji, Jackowi Kurskiemu. Dziennikarz, tak jak Basia Kurdej-Szatan, poparł środowisko LGBT. Przypomnijmy, że aktorka za swoje poglądy straciła ostatnio pracę w telewizji. Po wielu latach zwolniono ją w bardzo nieelegancki sposób. Kolega z produkcji powiadomił o tym Basię telefonicznie! 

Czy Tomasz Kammel też powinien obawiać się telefonu z TVP? Zobaczcie kontrowersyjny post dziennikarza na Instagramie! Czy TVP zwolni go po raz trzeci?! 

1/6
Barbara kurdej-szatan, tomasz kammel na scenie razem  the voice
eastnews

Tomasz Kammel z Telewizją Polską związany jest od 1997 roku. Był gospodarzem wielu programów, m.in. "Filmidło", "Wykrywacz kłamstw" czy "Miasto marzeń". W latach 2004-2005 prowadził także "Teleexpress". Do 2007 roku jego współpraca ze stacją układała się bardzo dobrze, jednak później dziennikarz został zwolniony! Tomasz Kammel nie zrobił sobie jednak długiej przerwy od telewizji publicznej. Kilka miesięcy później wrócił na Woronicza i od razu został zatrudniony przy prowadzeniu "Pytania na śniadanie" czy programu "Dzieciaki górą!". Ponowne nawiązanie współpracy nie trwało jednak długo. W 2009 roku TVP znów rozwiązało umowę z Tomaszem Kammelem, po to aby po raz trzeci zatrudnić go w 2011 roku. 

Od 8 lat współpraca między TVP a Tomaszem Kammelem układa się bardzo dobrze. Jednak ostatni wpis dziennikarza może doprowadzić do trzeciego zwolnienia, tak jak ostatnio stacja pożegnała się z Basia Kurdej-Szatan...

Zobacz także: Tomasz Kammel z nową ukochaną na spacerze. Towarzyszyła im córka partnerki!

2/6

A wszystko przez zdjęcie witryny salonu Disneya w Londynie. Tomasz Kammel pokazał na nim naklejki przedstawiające znak Myszki Miki w kolorach tęczy i napis "Love", czyli miłość. 

I już wiadomo, kto jest po drugiej stronie tęczy! Myszka Miki - napisał Kammel. 
 

3/6
Barbara kurdej-szatan, tomasz kammel na scenie razem  the voice patrzą się w obiektyw
eastnews

Pod zdjęciem Tomka pojawiło się mnóstwo wpisów osób, które również wspierają środowisko LGBT. Swój komentarz zamieściła też Basia Kurdej-Szatan.

Ooooo zazdro !!!! 🤗😍 - napisała aktorka.

4/6
Tomasz Kammel ma nową partnerkę

Zachowanie dziennikarza nie spodobało się wszystkim fanom. 

No to już wiadomo, że kolejny z TVP wyleci Tomek z to LGBT, najpierw Baśka, teraz on, następny będzie Musiał, bo też wspiera LGBT.

O nie jest tęcza - prawdziwa ma 7 kolorów. Ta ma 6 i jest symbolem LGBT. Proszę więc bez propagandy - pisali internauci. 

5/6
Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel na planie The Voice of Poland
East News

Dziennikarz nie pozostawił tego komentarza bez odpowiedzi: 

Tu nie ma propagandy. Tu jest #pridelondon - wyznał.

6/6
Tomasz Kammel

Myślicie, że Tomasz Kammel straci pracę za takie wpisy? Ostatnio podczas prowadzenia festiwalu w Opolu wspomniał, że miłość nie wybiera i nie powinno się nikogo oceniać. Wcześniej w swoich postach na Instagramie apelował o szacunek do drugiego człowieka, niezależnie od jego poglądów. 

Moi drodzy, to jest fenomenalna sprawa. Żyjemy w kraju, w którym zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy mogą nie tylko wyrażać, ale i bronić swoich poglądów. To jest naprawdę cenne. Jedyny problem w tym, że zamiast szukać kompromisu (bo i tak zawsze będą dwa obozy) strony się zwalczają. Dla mnie miłość zawsze jest miłością, bez względu na płeć. Szanujmy się, nawet wtedy, gdy światopoglądowo się różnimy - napisał w jednym z postów na Instagramie.

Myślicie, że Tomasz straci pracę w TVP? My mamy nadzieję, że nic takiego się nie stanie i dziennikarz nie zostanie w żaden sposób ukarany, ponieważ nie zrobił nic złego.