Tomasz Iwan był kilka lat temu stałym bywalcem ścianek i współuczestnikiem show-biznesowego życia. Media rozpisywały się wówczas o jego działalności jako dyrektora ds. organizacji polskiej reprezentacji, a także o jego życiu prywatnym. Tomasz Iwan ma bowiem troje dzieci: bliźnięta Oskara i Tinę, zaś ze związku z prezenterką muzyczną Natalią Jakułą, synka Wiktora. Od jakiegoś czasu Tomasz Iwan układa sobie życie z nową partnerką, Karoliną Woźniak. Jakie relacje łączą go zaś z mamą Wiktora? Jakie ma plany na życie z Karoliną? Okazuje się, że były piłkarz chętnie opowiedział dziennikarzom o swojej prywatnej sytuacji i ujawnił wiele szczegółów z prywatnego życia.

Reklama

Zobacz także: Pępkowe Henia, czyli Radosław Majdan pokazał jak świętował z przyjaciółmi narodziny syna! Nowe ZDJĘCIA

Tomasz Iwan wybrał się na wernisaż z Karoliną Woźniak! Para jest bardzo szczęśliwa!

Karolina Woźniak, była partnerka Przemysława Salety, to piękna modelka i właścicielka galerii sztuki. Internautom Karolina doskonale jest znana ze swojego udziału w najbardziej egzotycznych sesjach zdjęciowych na świecie. Modelka współpracowała z największymi fotografami i zdobyła sporą popularność. W Polsce szczególnym echem odbiła się jeden z jej postów na Instagramie. Karolina Woźniak zrobiła sobie zdjęcie ze swoimi implantami, które wcześniej wypełniały jej piersi:

Pozbyłam się implantów, które, jakkolwiek patetycznie to brzmi, miałam wrażenie, że kamuflują moje prawdziwe oblicze, a dodatkowo szufladkują. I wiecie co? Była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć! Czuję się rewelacyjnie! Tak w 100% sobą. Po prostu - pisała na swoim Instagramie.

Jak to się stało, że Karolina Woźniak i Tomasz Iwan znów wzbudzili takie zainteresowanie swoją relacją? Wystarczyło, że pojawili się wspólnie na wernisażu połączonym z koncertem Marysi Sadowskiej, który miał miejsce na warszawskiej Hali Koszyki. Uśmiechnięta para chętnie pozowała na ściance. Co więcej, Tomasz Iwan udzielił wywiadu, w którym chętnie opowiedział o swojej relacji:

Jesteśmy ze sobą od dobrych kilku miesięcy, nawet ponad pół roku. Każdy chyba na tym etapie początkowym chce przeczekać ten pierwszy okres. Nie chce powiedzieć, żeby się upewnić, ale na początku gdzieś jest trochę ukrycie. Teraz na tym etapie myślę, że nie ma żadnej tajemnicy, że jesteśmy razem. Na pewno jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie ma co tego faktu dalej ukrywać -mówił w rozmowie z Jastrząbpost.pl

A jaka relacja łączy Tomasza Iwana z Natalią Jakułą? Okazuje się, że para z uwagi na synka ma dobry kontakt, a były piłkarz o swoim rozstaniu mówi:

Zobacz także

Moje relacje z Natalią, czyli matką Wiktora, wyglądają bardzo dobrze. To jest życie. Każdy poszedł w swoją stronę. Szacunek i wspólna komunikacja są najważniejsze i do tego dążymy - przyznał.

Wygląda więc na to, że Tomasz Iwan jest naprawdę bardzo szczęśliwy. Czy będzie chciał wrócić do show-biznesu? To, jak chętnie pozował na ściance, może to sugerować!

Zobacz także: Nie tylko Joanna Opozda i Antoni Królikowski przezwyciężyli kryzys. Te pary dały sobie drugą szansę

Tomasz Iwan i Karolina Woźniak uśmiechali się szeroko do zdjęć. Para nie ukrywała, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Para spotyka się już od pół roku.

TRICOLORS/East News

Tomasz Iwan i Karolina Woźniak tworzą bardzo zgraną parę. Od pewnego czasu razem podróżują i publikują wspólne zdjęcia, chcąc pochwalić się swoją miłością. O swoim ukochanym modelka pisze "najlepsze towarzystwo".

TRICOLORS/East News
Reklama

Karolina Woźniak prowadzi swoją galerię sztuki. Ostatni wernisaż dotyczył promowania sztuki POP ART. Na tak ważnym dla jej branży wydarzeniu nie mogło zabraknąć jej ukochanego.

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama