Tomasz Hajto na weselu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta
Twitter

Tomasz Hajto ujawnił kulisy ślubu Agnieszki Radwańskiej. Tego jeszcze nikt nie zdradził!

Tomasz Hajto na weselu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta
Twitter

W ostatni weekend odbył się ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Ceremonia odbyła się w krakowskim kościele na Skałce, a wesele w dworku w Tomaszowicach. Na ślubie pary bawiło się ponad 130 osób, a wśród gości znalazły się gwiazdy m.in. Małgorzata Socha czy Tomasz Hajto. To właśnie były piłkarz w rozmowie z "Super Expressem" zdradził szczegóły ślubu i wesela Radwańskiej. Co powiedział?

Zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku |

Tomasz Hajto zdradza kulisy ślubu Agnieszki Radwańskiej

Tomasz Hajto bawił się na weselu znanej tenisistki, ale nie jest tajemnicą, że pojawił się na zaproszenie Pana Młodego, którego zna od lat. Były piłkarz zdradził, jak wyglądało wesele!

Muzyka była świetna, przygrywał krakowski zespół i naprawdę – rewelacja! Dawno nie widziałem wesela, na którym 80-90 procent gości praktycznie nie schodziło z parkietu przez 5-6 godzin. Zabawa była przednia - powiedział Tomasz Hajto. 

Do której Hajto bawił się na weselu?

Na weselu do piątej rano, ale niedługo potem zaczęliśmy poprawiny. Gdzieś tak około 13:00, a potrwały do północy i też zakończyły się tańcami. Można powiedzieć, że te poprawiny to był taki tie-break, pozostając w terminologii tenisowej (...) To była przednia impreza, a dla mnie ciężkie dwa tygodnie, bo chwilę wcześniej żenił się brat. Muszę teraz trochę odpocząć. - dodał były piłkarz. 

 

Tomasz Hajto dodał, że był zachwycony tym, jak na weselu wyglądała Agnieszka w sukni ślubnej Agnieszki Maciejak. A Wam jak się podobała?

ZOBACZ: Wiemy, ile kosztował ślub Agnieszki Radwańskiej! Ta kwota robi ogromne wrażenie

 

Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej projektu Agnieszki Maciejak 

Agnieszka Radwańska
East News

 

Tomasz Hajto na weselu Agnieszki Radwańskiej

 

 

Były piłkarz bawił się również na poprawinach 

Tomasz Hajto na poprawinach u Agnieszki Radwańskiej
Twitter

Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36