Newsy

Tomasz Barański zdradza, jakie relacje łączą go z Eweliną Lisowską! WIDEO

Tomasz Barański zdradza, jakie relacje łączą go z Eweliną Lisowską! WIDEO

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański dopiero teraz mogą naprawdę odpocząć po ostatniej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Ewelina relaksuje się na Florydzie, a Tomek wybrał się z Klaudią Halejcio nad polskie morze. Okazuje się jednak, że już za sobą tęsknią! Ewelina kilka dni temu zamieściła seksowne wideo, w którym tańczy do nowego utworu Coldplay i wspomina Tomka. 

 

 
Zapytaliśmy tancerza jak dzisiaj wygląda ich kontakt: 

Spotkaliśmy się po finale, pogadaliśmy. W ogóle mamy kontakt cały czas. Co jakiś czas dzwonimy do siebie, także super. Mam nadzieję, że tak będzie dalej!

Tomek zdradził także, że z podekscytowaniem czeka na kolejną edycję programu "Taniec z gwiazdami". I kolejny raz wspomniał o swojej wymarzonej partnerce... Posłuchajcie!

 

Tomasz Barański i Ewelina Lisowska w Tańcu z gwiazdami

 

 

 

Tomasz Barański ułożył choreografię dla cherrlederek na Wielki Mecz
Newsy
Tomasz Barański jako dziecko stracił oboje rodziców. Jak wpłynęło to na jego życie?
Tomasz Barański jako dziecko stracił oboje rodziców. Jak wpłynęło to na jego życie?

Tomasz Barański w wywiadzie dla magazynu "Party" przyznał, że w dzieciństwie stracił oboje rodziców i wychowywały go starsze siostry. Tancerz bał się, że jeśli coś mu się nie uda, to nie ma rodziców, którzy by mu pomogli, jak innym... Szybko musiałem stać się dorosły. Mój ojciec zmarł, jak miałem 10 lat, a mama dwa lata później. Od tego czasu wychowywały mnie siostry. Ale one same były młode, najstarsza miała 21 lat i niewiele wiedziały o życiu. Nie potrafiły mnie uchronić przed błędami, więc kilka ich popełniłem i straciłem przez to masę czasu. Moi koledzy dużo płynniej wchodzili w dorosłe życie, nie mieli w sobie tyle stresu. Mnie zawsze brakowało takiego spokoju z tyłu głowy, poczucia, że jeśli coś mi się nie uda, to mam zaplecze w postaci rodziców. Czułem, że muszę być o krok przed wszystkimi. Dopiero niedawno trochę wyluzowałem. Już wiem, że sam sobie ze wszystkim poradzę - wyznaje "Party". Szczególnie po tym jak Tomasz Barański pokonał chorobę nowotworową, jego podejście do życia się zmieniło i cieszy się każdą chwilą. Zobacz: Tomasz Barański o Klaudii Halejcio: "Nauczyła mnie rozmawiać i słuchać". Zdradził też, że on w domu sprząta, a ona...   Tomasz Barański na wyborach Miss Polski był akurat sam:   Tomasz Barański i Klaudia Halejcio razem to ostatnio częsty widok:   Tomasz Barański po raz pierwszy wygrał kryształową kulę z Eweliną Lisowską w Tańcu z Gwiazdami:

Ewelina Lisowska w czarnym T-shircie ze złoto-srebrymi elementami na planie Tańca z gwiazdami
fot. WBF
Newsy
Ewelina Lisowska zerwała ze swoim chłopakiem?! Co się stało?
Ewelina Lisowska zerwała ze swoim chłopakiem?! Co się stało?

Ewelina Lisowska i Bartosz Śniadecki rozstali się? Taka informacja pojawiła się w "Fakcie". Piosenkarka i muzyk zespołu Afromental spotykali się od wakacji. Wszystko wskazywało na to, że między nimi kwitnie miłość. Co się stało? Ewelina Lisowska zerwała z Bartoszem Śniadeckim przez jego zdrady? Artystka ma za sobą bardzo pracowity i pełen sukcesów rok. Nie tylko wystąpiła na większości dużych festiwali, ale także wygrała popularny program taneczny "Taniec z Gwiazdami", wzięła udział w kilku kampaniach reklamowych, dzięki czemu trafiła na listę najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Choć 2015 rok Ewelina Lisowska niewątpliwie może zaliczyć do udanych, to sprawy prywatne najwyraźniej nie układają jej się najlepiej... Jak podał tabloid, młoda gwiazda rzuciła Bartosza Śniadeckiego. Rzekomym powodem miały być zdrady Bartka: Plotki o tym, że Bartek ją zdradza, krążyły już od jakiegoś czasu. Dotarły w końcu i do Eweliny, łącznie z dowodami, które nie pozostawiały jej żadnych złudzeń. Jest zdruzgotana, ale nie mogła postąpić inaczej - napisał "Fakt", powołując się na swoje źródło. Ewelina Lisowska odpoczywa właśnie na Florydzie i regeneruje siły po roku pełnym wrażeń. Na zdjęciach, które zamieszcza na swoim Instagramie nie ma jej chłopaka. A w pakowaniu się na wakacje pomagał jej zupełnie kto inny... Czy informacje o jej zerwaniu ze Śniadeckim potwierdzą się?   Zobacz też: Zgadniecie, ile zarobiła w tym roku Ewelina Lisowska? Podpowiemy tylko: dużo...   Czy Ewelina Lisowska naprawdę zerwała z Bartoszem Śniadeckim?   Ewelina Lisowska i Bartosz Śniadecki tworzyli parę od miesięcy     Artystka jest na wakacjach na Florydzie     #universal #orlando Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska...

Tomasz Barański, Klaudia Halejcio
ONS
Newsy
Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość!
Tomek Barański szczerze o walce z nowotworem... To w szpitalu narodziła się jego wielka miłość!

Półtora roku temu  Tomasz Barański dowiedział się, że choruje na nowotwór. Załamał się. Wtedy z pomocą przyszła mu Klaudia Halejcio . To niesamowite! Tancerz zdradził, że ich miłość narodziła się właśnie... w szpitalu. Kiedy Tomek Barański dowiedział się o chorobie? Tomek nie chciał opowiadać o swojej chorobie ani o miłości dla Klaudii. Jednak magazynowi "Party" udało się namówić go na wywiad. Barański zgodził się tylko dlatego, że chce pomóc ludziom w podobnej sytuacji. Dwa lata temu trafił do szpitala z potwornym bólem nerki. Zrobiono mu badania i zdiagnozowano kolkę nerkową .  Po usłyszeniu tej diagnozy wróciłem do normalnego życia, a powinienem był dalej szukać, drążyć, skąd ten ból. I właśnie to b ardzo chciałbym ludziom powiedzieć: żeby niczego nie bagatelizować. Ja wtedy pognałem w życie, nie znalazłem czasu, by o siebie zadbać. Ból powrócił po kilku miesiącach", opowiada Tomek. Wtedy znów trafił do szpitala i tym razem okazało się, że niezbędna jest operacja usunięcia nerk i. Tomek przeżył szok. Był absolutnie załamany.  Najgorsza była niewiedza. Co? Jak? Tyle nowych nazw, terminów. Poza tym miałem już podpisany kontrakt na kolejną edycję „TzG” i musiałem to odwołać. Pamiętam, że dwa dni przed operacją robiłem jeszcze choreografię do jednego z koncertów na Sopot Hit Festival - opowiada. Kto pomógł Barańskiemu w najtrudniejszym czasie? Przy Tomku były: siostry, przyjaciele i oczywiście Klaudia Halejcio, obecnie jego dziewczyna. "Ta moja dziewczyna… ona jest wspaniała. Klaudia zaczęła ze mną być właśnie wtedy, w chorobie. Ona za swoje serce i za odwagę powinna dostać jakąś niesamowitą nagrodę - mówi...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner