ONS
Już tylko dwa miejsca zostały w fotelach jurorów najdroższego show w historii polskiej telewizji. W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN "widzowie poznali oficjalnie pierwszego jurora muzycznego widowiska. To prawdziwa niespodzianka, bo chyba nikt nie przypuszczał, że zostanie nim utalentowany duński wokalista Czesław Mozil, występujący pod pseudonimem Czesław Śpiewa.
Artysta jest pierwszym i potwierdzonym jurorem "X Factor".

Kolejną niespodzianką, którą przygotował Edward Miszczak dla widzów stacji jest prowadzący program. Na tę posadę może liczyć znany z porannego pasma TVN 24 Jarosław Kuźniar. Znany z niekonwencjonalnego jak na ten kanał stylu prowadzenia dziennikarz teraz będzie miał okazję sam zostać gwiazdą widowiska.

Nieoficjalnie mówi się, że drugim jurorem ma zostać Kuba Wojewódzki. Kto jeszcze? Tego nie wiadomo, ale lista chętnych na posadę jest długa. Najprawdopodobniej będzie to Edyta Górniak lub jej managerką Maja Sablewska. Choć obie panie ponoć nie potrafią się w tej sprawie dogadać. Czy szykuje się najgłośniejsze rozstanie w tym roku?