Agata Duda w białym płaszczu Agata Duda w białym płaszczu Agata Duda w białym płaszczu Andrzej i Agata Duda oddali głos w wyborach samorządowych
Agata Duda w białym płaszczu
East News
1/4
Agata Duda w białym płaszczu
East News

 

Andrzej Duda ze swoją żoną udał się na oficjalną wizytę do Berlina. Wyjazd został zaplanowany na dwa dni, w tym czasie para prezydencka spotkała się z kanclerz Angelą Merkel oraz prezydentem Niemiec i jego żoną. Po szeregu trudnych rozmów dotyczących Unii Europejskiej, wszyscy pozowali do pamiątkowych zdjęć. I tu na szczególną uwagę zasługuje stylizacja naszej pierwszej damy. Agata Duda wyglądała doskonale i śmiało możemy przyznać, że była to jej najlepsza dotychczasowa stylizacja!

 

Zobaczcie, na jaki zestaw zdecydowała się pierwsza dama! To już kolejny raz kiedy wybrała ten sam płaszcz... Wiemy, kiedy założyła go po raz pierwszy!

 

Zobacz:  Andrzej Duda PIERWSZY RAZ o kryzysie w małżeństwie! Tak dużo o Agacie jeszcze nie mówił!

 

2/4
Agata Duda w białym płaszczu
East News

 

Agata Kornhauser-Duda podczas wizyty w Niemczech postawiła na biel. Co prawda, w tym kolorze była tylko zewnętrzna warstwa stylizacji, ale trzeba przyznać, że pierwsza dama wyglądała bardzo elegancko. 

 

Biały płaszcz z paskiem, podkreślającym talię i szalik w tym samym kolorze to najlepsza z dotychczasowych stylizacji Dudy. Jedynie fioletowe szpilki wprowadzały odrobinę koloru do zestawu. Jak się okazuje, nawiązywały one kolorystycznie do kostiumu pierwszej damy. Fioletowa sukienka i żakiet z paskiem to odważny, ale dobry wybór na oficjalne spotkanie z głową innego państwa. 

 

Zobacz:  Agata Duda jednak powinna otrzymywać pensję? Zyskała w tej sprawie ważnego sprzymierzeńca!

 

 

3/4
Agata Duda w białym płaszczu
East News

 

Jak się okazuje to nie pierwszy raz, kiedy Agata Duda zdecydowała się założyć idealnie skrojony, biały płaszcz. Po raz pierwszy pojawiła się w nim podczas głosowania w wyborach samorządowych. Zgadzacie się, że pierwsza dama wyglądała tak dobrze...

4/4
Andrzej i Agata Duda oddali głos w wyborach samorządowych
East News

 

Andrzej i Agata Duda oddali głos w wyborach samorządowych. 

Więcej na temat Agata Duda