Michał Szpak na planie The Voice of Poland Margaret i Kamil Bednarek na planie The Voice of Poland Tomson i Baron, Marcelina Zawadzka na planie The Voice of Poland Jurorzy The Voice of Poland w pierwszym odcinku na żywo
Michał Szpak na planie The Voice of Poland
ONS

Michał Szpak znów zachwycił swoją stylizacją i przyćmił pozostałe gwiazdy w "The Voice of Poland"? W sobotę, 9 listopada Telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek na żywo muzycznego talent show. Do tego etapu dotarło 16 finalistów- niestety, wczoraj z programu odpadły aż cztery osoby. Pierwszy odcinek na żywo, po kilku latach przerwy znów poprowadziła Marcelina Zawadzka. Piękna gwiazda TVP zachwyciła swoim wyglądem w seksownej mini! Ale czy to Marcelina zaprezentowała najfajniejszy look? Spójrzcie tylko na stylizacje jurorów "The Voice of Poland"! 

Zobaczcie, jak w pierwszym odcinku na żywo prezentowali się jurorzy "The Voice of Poland"! 

Zobacz także: Czy Violet Oliferuk żałuje, że wybrała drużynę Michała Szpaka? Zobacz, co nam zdradziła!

1/4
Michał Szpak na planie The Voice of Poland
ONS

Michał Szpak w pierwszym odcinku na żywo zaprezentował się w prostych czarnych spodniach i w błyszczącym golfie. Look jurora uzupełniły efektowne dodatki: zielony kapelusz, pasek z błyszczącą klamrą czy długie kolczyki. Michał przyćmił pozostałe gwiazdy "The Voice of Poland"? 

2/4
Margaret i Kamil Bednarek na planie The Voice of Poland
ONS

Margaret wybrała błękitno-granatowy zestaw z krótką kurtką. Stylizację uzupełniła długimi rękawiczkami i sandałkami na wysokim obcasie. Kamil Bednarek z kolei postawił na klasyczne połączenie. Białą koszulkę i czarne spodnie zestawił z oryginalną jeansową kurtką. 

3/4
Tomson i Baron, Marcelina Zawadzka na planie The Voice of Poland
ONS

Tomson postawił na kolorową koszulę, a Baron zaskoczył kolorem swojego kapelusza! Spójrzcie jednak na Marcelinę Zawadzką! Prowadząca "The Voice of Poland" podkreśliła świetną figurę seksowną jasną mini z odważnym dekoltem.