East News
Czekacie?
1/5
East News

 

Jesienią na antenie TVP2 po raz kolejny zobaczymy uwielbiany przez Polaków program "The Voice of Poland". Tym razem na widzów czeka sporo niespodzianek. Pierwszą z nich będzie skład sędziowski. Producenci "The Voice of Poland" postanowili bowiem wymienić niemal całe jury! Jedynie Michał Szpak zachował swój fotel trenera. Tym razem nie zobaczymy jednak Andrzeja Piasecznego, Tomsona i Barona oraz Marysi Sadowskiej. Ich miejsca zajmą całkiem nowe, nie mniej ciekawe osobistości ze świata muzyki. Jak jurorzy 9. edycji "The Voice of Poland" poradzili sobie podczas nagrań do czołówki show? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Michała Szpaka!

2/5
East News

 

Skład sędziowski w "The Voice of Poland 9" może być dla wszystkich nie lada zaskoczeniem. Wśród jurorów zasiądzie bowiem między innymi... Grzegorz Hyży! Muzyk, który sam zaczynał swoją karierę w podobnym programie, do tej pory nie miał przyjemności oceniać innych artystów. Teraz się to zmieni. Obok niego zobaczymy także Piotra Cugowskiego, dla którego to również będzie debiut w tej roli. Jedynie Patrycja Markowska miała już szansę sprawdzić się w fotelu jurora "The Voice of Poland". Artystka wystąpiła w 2. edycji show TVP2!

3/5
East News

 

Patrycja Markowska była jurorką w 2. edycji "The Voice of Poland". Jednak potem zrezygnowała, ponieważ chciała się skupić na własnej karierze. 

 

- Łatwiej jest siedzieć w programie, niż robić płyty. Bycie w show to w zasadzie łatwa kasa, popularność, pani w kiosku poznaje. Żyć, nie umierać - komentowała, gdy odchodziła z programu.

4/5
East News

 

Dla Grzegorza Hyży będzie to ogromne wyzwanie! Przypomnijmy, że kilka lat temu to jego oceniano w programie "X Factor". Artysta konkurował tam ze swoją ówczesną żoną, Mają Hyży. Choć nie wygrał show TVN, udało mu się zrobić imponującą karierę. Obecnie jego piosenki są grane w niemal wszystkich polskich rozgłośniach! Czy jego podopieczni dojdą daleko w "The Voice of Poland"?

5/5
East News

 

Piotr Cugowski również zadebiutuje w fotelu jurora "The Voice of Poland". Syn Krzysztofa Cugowskiego ma ogromne doświadczenie na estradzie. Dzięki temu będzie mógł służyć innym swoimi radami. Poprowadzi artystów do zwycięstwa?