Pierwszy odcinek na żywo The Voice of Poland 3
YouTube
Newsy

Górniak do wokalistki w The Voice: Kocham mężczyzn, ale jak patrzę na Ciebie...

Edyta w świetnym humorze w pierwszym odcinku na żywo

Tydzień temu w trzeciej edycji The Voice of Poland miał miejsce jeden z bardziej emocjonujących etapów tego show czyli tzw. "nokaut". Każdy z trenerów musiał zredukować liczbę zawodników w swojej drużynie do zaledwie czterech. Przypomnijmy: Oto finałowa 16-stka "The Voice of Poland 3"

Dziś wyselekcjonowana szesnastka po raz pierwszy wystąpiła w odcinku na żywo. Zgodnie z oczekiwaniami poziom był niezwykle wysoki, a emocje sięgały zenitu. Na scenie najbardziej wyróżniali się Arek Kłusowski, który wykonał "Angie" z repertuaru The Rolling Stones, a także Kasia Stanek z "Grandą" Moniki Brodki. Na kolana powaliła wszystkich Maia Lasota i jej emocjonalne wykonanie "A to co mam", które w oryginale śpiewała Kasia Kowalska.

Edyta Górniak w dzisiejszym odcinku zdawała się być nieco refleksyjna, ale widać, że praca z wokalistami mocno poprawiła jej humor. Pozwoliła sobie nawet na mały żart w stosunku do Marii Rodriguez, która zaśpiewała słynne "Fever".


Kochana, jesteś tak apetyczna! Ja kocham mężczyzn, ale jak patrzę na Ciebie to miałabym brudne myśli! Zaskoczyłaś nas wszystkich! - powiedziała do niej po występie.


Oglądaliście dziś The Voice? Czyj występ porwał Was najbardziej?

Zobacz: Górniak o sobowtórze Urbańskiej: "Ostentacyjnie nie przyjęła mojej sugestii"
Edyta Górniak podczas gali Fashion Magazine 2013:

Drugi odcinek The Voice of Poland
YouTube
TV-Show
Drugi odcinek The Voice pełen emocji. Kto zachwycił Górniak?
Wokalistki zdobyły serca jurorów

Trzecia edycja The Voice of Poland urasta do rangi najciekawszego muzycznego show w Polsce. Do programu zgłaszają się utalentowani wokaliści, nie brakuje ciekawych osobowości, a na domiar tego w jury niepodzielnie rządzi Edyta Górniak , która serwuje widzom wiele emocji, ale i sama jest często zaskakiwana. Przypomnijmy: Fani Górniak doprowadzili ją do łez podczas The Voice. Co zrobili? Dziś odbyła się emisja drugiego odcinka show, które wciąż jest na etapie castingów. I tym razem nie brakowało głosów, które uwiodły jurorów - serca wszystkich skradła Maia Lasota swoim brawurowym wykonaniem utworu "Next To Me" z repertuaru Emeli Sande. Górniak się zachwyciła i to ona złowiła wokalną perełkę do swojej drużyny. Jednak nie dla wszystkich Edyta była równie miła - jedną z uczestniczek, która przyznała się, że śpiewa na weselach, zapytała czy goście weselni często proszą ją o wykonanie "To Nie Ja"... ;-) Póki co, na pierwszym planie w The Voice są fantastyczne głosy i fenomenalna Górniak. Kto wam dzisiaj przypadł najbardziej do gustu? Zobacz: Doda miała wystąpić w The Voice! Dlaczego jej nie ma w jury?   Galeria z konferencji The Voice of Poland 3:

Karol Dziedzic w The Voice of Poland 5
YouTube
Newsy
Pierwsze łzy Górniak i Steczkowskiej w The Voice. Kto je tak wzruszył? [WIDEO]
Znamy już pierwszego faworyta

Przed nami pierwszy odcinek największego muzycznego show TVP - " The Voice of Poland ". Piąta edycja już teraz uznawana jest za najlepszą. Nie tylko ze względu na udział dwóch wielkich diw polskiej sceny - Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak , ale również wysoki poziom uczestników biorących w nim udział. To zmusiło producentów do pewnych zmian w regulaminie, które jeszcze bardziej podsycają zainteresowanie w okół show. Przypomnijmy:  Górniak zapoczątkowała zmiany w The Voice. Co jeszcze uległo modyfikacji? W pierwszym odcinku czekają nas wielkie emocje. Wszystko za sprawą Karola Dziedzica , który świetnie wykonał utwór "I don’t want to talk about it" z repertuaru Roda Stewarta i Amy Belle. Występ solisty powalił na kolana wszystkich trenerów, którzy odwrócili swoje fotele. Najbardziej emocjonalnie zareagowała Edyta Górniak. Artystka podbiegła z łzami w oczach do uczestnika, rzucając mu się na szyję . Justyna Steczkowska również nie mogła ukryć swojego wzruszenia. Do czyjej grupy trafi uczestnik? Przekonamy się już w sobotę, 6 września.  Zobacz:  Górniak i Steczkowska razem w teledysku. Tak promują nowy "The Voice"    Kolejne castingi "The Voice of Poland 5" wyglądały tak:

Aleksandra Nizio w trzecim odcinku The Voice of Poland
YouTube
Newsy
W "The Voice" wesoło: Steczkowska i Górniak w ludowej przyśpiewce [WIDEO]
Diwy dały czadu

W trzecim odcinku " The Voice of Poland " nie zabrakło wielkich emocji. Na scenie pojawiło się mnóstwo utalentowanych zawodników, o których ostro rywalizowali wszyscy trenerzy. Pomiędzy dwiema największymi gwiazdami show - Justyną Steczkowską i Edytą Górniak często dochodzi do zabawnych sprzeczek. Przypomnijmy:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Jedną z najbardziej charakterystycznych solistek w trzecim odcinku była Aleksandra Nizio . Artystka na scenie pojawiła się na scenie z solidną grupą wsparcia - liczącym mnóstwo osób zespołem ludowym. To zainspirowało diwy do wykonania znanej przyśpiewki ludowej już po ocenach . Ostatecznie dziewczyna trafiła do grupy Justyny Steczkowskiej.  Czujemy, że Aleksandra może sporo namieszać. Oglądaliście jej występ? Zobacz:  Niezwykła uczestniczka w The Voice. Górniak do jurorów: Nie odwracajcie się Jurorzy "The Voice of Poland" na konferencji:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner