The Story of My Life
Maciej Piórko
1/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

"The Story Of My Life - Historia naszego życia" stawia na uczucia. W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław  Mozilowie.

 

Zobaczcie pierwsze zdjęcia par, które mają na tyle odwagi, by razem z  Katarzyną  Montgomery odbyć emocjonującą podróż w czasie i spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość!

 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan zagra w filmie "Kogel Mogel 3"?! Padł pomysł na nową postać

 

Premiera "The Story Of My Life - Historia naszego życia" na antenie Telewizji Polsat już w piątek 2 marca, po emisji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Natomiast powtórki programu w każdą niedzielę - od 4 marca, o godzinie 16:45. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków.

2/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

- Tak intymne spotkanie w programie telewizyjnym rzadko się zdarza. Bez epatowania przekraczaniem granic udaje się w nim przełamać tabu i porozmawiać o przyszłości. O tym, co spotka każdego z nas, a lęk przed czym tak intensywnie staramy się w sobie zagłuszyć, na różne sposoby szukając eliksiru młodości - zdradza prowadząca "The Story Of My Life - Historia naszego życia". - Pary, które zaprosiłam, zaczynały tę zabawę w podróż do przyszłości z lekkim niepokojem, nie wiedziały co je czeka, jaka będzie reakcja partnera, bliskich. Z każdą chwilą spędzoną w studiu widziałam jak duże znaczenie dla ich relacji ma ta możliwość skonfrontowania się z tym, co może na nas czeka, szybciej niż się spodziewamy. Żegnali się ze mną z nową energią i planami na przyszłość. Często zdumieni jak niewinny eksperyment - zabawa może mieć terapeutyczną i inspirującą moc. Jestem wszystkim parom wdzięczna za to, że zdecydowały się wyjść ze swojej strefy komfortu. Z różnym stażem związków, w różnym wieku i na różnych etapach życia dali piękną lekcję na temat miłości - dodaje Katarzyna Montgomery.

W każdym odcinku "The Story Of My Life - Historia naszego życia" goście programu zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A Katarzyny Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

 

"To nie jest trójkąt!" - Kurdej-Szatan i Damięcki o ich relacji w 2. sezonie "W rytmie serca"

 

TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan o Pawle Delągu w "M jak miłość"! Czy będzie romans ich bohaterów?

3/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław  Mozilowie.

4/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

5/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Dorota i Czesław  Mozilowie.

6/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Dorota i Radek Liszewscy

Więcej na temat Polsat