The Story of My Life The Story of My Life The Story of My Life The Story of My Life The Story of My Life
The Story of My Life
Maciej Piórko
1/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

"The Story Of My Life - Historia naszego życia" stawia na uczucia. W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław  Mozilowie.

 

Zobaczcie pierwsze zdjęcia par, które mają na tyle odwagi, by razem z  Katarzyną  Montgomery odbyć emocjonującą podróż w czasie i spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość!

 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan zagra w filmie "Kogel Mogel 3"?! Padł pomysł na nową postać

 

Premiera "The Story Of My Life - Historia naszego życia" na antenie Telewizji Polsat już w piątek 2 marca, po emisji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Natomiast powtórki programu w każdą niedzielę - od 4 marca, o godzinie 16:45. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków.

2/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

- Tak intymne spotkanie w programie telewizyjnym rzadko się zdarza. Bez epatowania przekraczaniem granic udaje się w nim przełamać tabu i porozmawiać o przyszłości. O tym, co spotka każdego z nas, a lęk przed czym tak intensywnie staramy się w sobie zagłuszyć, na różne sposoby szukając eliksiru młodości - zdradza prowadząca "The Story Of My Life - Historia naszego życia". - Pary, które zaprosiłam, zaczynały tę zabawę w podróż do przyszłości z lekkim niepokojem, nie wiedziały co je czeka, jaka będzie reakcja partnera, bliskich. Z każdą chwilą spędzoną w studiu widziałam jak duże znaczenie dla ich relacji ma ta możliwość skonfrontowania się z tym, co może na nas czeka, szybciej niż się spodziewamy. Żegnali się ze mną z nową energią i planami na przyszłość. Często zdumieni jak niewinny eksperyment - zabawa może mieć terapeutyczną i inspirującą moc. Jestem wszystkim parom wdzięczna za to, że zdecydowały się wyjść ze swojej strefy komfortu. Z różnym stażem związków, w różnym wieku i na różnych etapach życia dali piękną lekcję na temat miłości - dodaje Katarzyna Montgomery.

W każdym odcinku "The Story Of My Life - Historia naszego życia" goście programu zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A Katarzyny Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

 

"To nie jest trójkąt!" - Kurdej-Szatan i Damięcki o ich relacji w 2. sezonie "W rytmie serca"

 

TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan o Pawle Delągu w "M jak miłość"! Czy będzie romans ich bohaterów?

3/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław  Mozilowie.

4/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

5/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Dorota i Czesław  Mozilowie.

6/6
The Story of My Life
Maciej Piórko

Dorota i Radek Liszewscy

Więcej na temat Polsat