Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Barbara Kurdej-Szatan
East News
Newsy

Barbara Kurdej-Szatan zagra w filmie "Kogel Mogel 3"?! Padł pomysł na nową postać

Barbara Kurdej-Szatan zagra w filmie "Kogel Mogel 3"?! Padł pomysł na nową postać
Sprawdź, kogo zagra!
Grażyna Błęcka-Kolska zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"
Newsy
Kiedy rozpoczną się prace na planie filmu "Kogel mogel 3" i kto pojawi się w filmie? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły!
Kiedy rozpoczną się prace na planie filmu "Kogel mogel 3" i kto pojawi się w filmie? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły!
Barbara Kurdej-Szatan na okładce Be active
mat. prasowe
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan na okładce "Be Active"! Zdradziła, jak dba o figurę i dlaczego poślubiła męża po 5 miesiącach znajomości!
Barbara Kurdej-Szatan na okładce "Be Active"! Zdradziła, jak dba o figurę i dlaczego poślubiła męża po 5 miesiącach znajomości!

Barbara Kurdej-Szatan  na okładce "Be Active"! Gwiazda największych serialowych hitów takich jak "M jak miłość" czy "W rytmie serca" pochwaliła się świetną figurą i zdradziła, jak udało się jej osiągnąć tak idealny wygląd. Jaką dietę stosuje Barbara Kurdej-Szatan i jaki wybiera trening? My już wiemy!    Zobacz:  Porady stylistki: jak dobrać strój do typu sylwetki i urody   Jaką dietę stosuje Basia Kurdej-Szatan?   Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wydaniu magazynu "Be Active" zdradziła, że jest na diecie pudełkowej. Okazuje się, że do pracy  zabiera ze sobą dania przygotowane na cały dzień.  Tak (śmiech), ale to dlatego, że jem często, ale mało. Lubię sobie co jakiś czas coś skubnąć i myślę, że dlatego trzymam wagę. Wiesz, na planie zwykle jest się przez 12 godzin, a w tym jest tylko godzinna przerwa na jedzenie. Wszyscy się na nie wtedy rzucają, bo są wygłodniali. Ja wolę inaczej. Kiedy tylko mogę, jem sobie coś małego. Teraz jestem na diecie pudełkowej. Jem pięć małych zdrowych posiłków i uważam, że to bardzo wygodne - przyznała gwiazda.   Świetna figura aktorki to również zasługa treningów. Kurdej-Szatan nie ukrywa, że regularnie biega i ćwiczy na siłowni. Co jeszcze Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w rozmowie z "Be Active"? M.in. fakt, dlaczego wyszła za mąż za Rafała Szatana po 5 miesiącach znajomości:   Jestem spontaniczna - z mężem pobraliśmy się po 5 miesiącach znajomości, ale byłam pewna swojej decyzji - mówi w "Be Active" aktorka.    Więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu.   Zobacz także:  SCHUDŁA CZY TO ZASŁUGA TEJ SUKNI? BASIA KURDEJ-SZATAN ZACHWYCIŁA NA 25-LECIU POLSATU Barbara Kurdej-Szatan na okładce "Be Active". Aktorka zdradziła sekret swojej świetnej fugury.

Grażyna Błęcka-Kolska
ONS
Newsy
Jak Grażyna Błęcka-Kolska odnajduje sens życia po śmierci córki? Gwiazda filmu Kogel-mogel zapowiada powrót do aktorstwa
Jak Grażyna Błęcka-Kolska odnajduje sens życia po śmierci córki? Gwiazda filmu Kogel-mogel zapowiada powrót do aktorstwa

Grażyna Błęcka-Kolska opowiedziała o swoim życiu po stracie córki. Gwiazda niezapomnianego filmu "Kogel-mogel" pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po tragicznej śmierci jej ukochanej córki Zuzanny. Aktorka powoli wraca do normalnego życia i ma się coraz lepiej. Jednak zapytana o rodzinną tragedię, nie kryła wzruszenia. Na szczęście jest coś, co pozwala Błęckiej-Kolskiej myśleć o przyszłości i pomocy innym. Razem ze swoją przyjaciółką Lucyną Schumacher-Gebhard, która również towarzyszyła jej w programie, postanowiła założyć fundację "Fabryka Sensu". Organizacja będzie upamiętniać zmarła Zuzannę Kolską, przyznając stypendia zdolnej młodzieży. Trudno mówić o dziecku, którego nie ma, najważniejsza jest pamięć i energia tej pamięci. Dlatego miałam pomysł na fundację. Ktoś dostanie stypendium, szansę - powiedziała Grażyna Błęcka-Kolska w TVN. Aktorka nie ukrywa jednak, że wciąż zmaga się traumą po stracie córki. By powrócić do równowagi psychicznej, korzysta z usług psychologa. Nie wiem, czy w ogóle sobie radzę, trzeba przejść przez dzień, mieć przyjaciół. Chodzę do psychologa - wyznała. Grażyna Błęcka-Kolska chętnie oddaje się pracy, którą lubi. Nie tylko pracuje z młodzieżą, wykładając na krakowskiej uczelni AMA, ale także snuje plany na przyszłość. Ma przed sobą nowe wyzwanie aktorskie. Nie chciała zdradzić szczegółów tej propozycji. Wiadomo jednak, że będzie to coś bardzo wymagającego. Mam propozycję bardzo ciekawej roli, bardzo trudnej, ponieważ będzie wymagać ode mnie zmniejszenia się fizycznie, zmiany, będzie to fantastyczne spotkanie. Zacznę w lipcu albo w przyszłym roku - powiedziała. Przypomnijmy, że Zuzanna Kolska zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w lipcu 2014 roku pod Wrocławiem. Samochód...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner