Barbara Kurdej-Szatan Basia Kurdej Szatan w niebieskiej sukience Kogel Mogel - zdjęcia z planu Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel" Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Barbara Kurdej-Szatan
East News
Sprawdź, kogo zagra!
1/5
Barbara Kurdej-Szatan
East News

Informacja o tym, że będzie kolejna część hitowej komedii "Kogel Mogel" wywołała ogromne poruszenie. W listopadzie 2017 roku Ilona Łepkowska poinformowała że zakończyła prace nad scenariuszem trzeciej części filmu o Kasi Solskiej. Scenarzystka zdradziła, że w "Koglu Moglu 3" pojawią się nowi bohaterowie - między innymi syn Kasi i Pawła oraz córka państwa Wolańskich. Łepkowska mówiła wówczas w rozmowie z "Faktem", że nie pisała tych ról z myślą o konkretnych aktorach. 

- Pojawi się między innymi syn Kasi i Pawła oraz córka państwa Wolańskich. Nie pisałam tych ról z myślą o nikim konkretnym, dlatego będzie casting. Kandydaci do nowych twarzy w „Koglu-Moglu 3” będą więc wymagali kilku przesłuchań, żebyśmy na koniec wraz z producentem Tadeuszem Lampką byli pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru - powiedziała.

 

Zobacz też: Będzie "Kogel Mogel 3"! Ilona Łepkowska zdradza SZCZEGÓŁY filmu! Kto zagra?

 

Dziś pojawiło się pierwsze nazwisko potencjalnej odtwórczyni roli córki Wolańskich! Więcej informacji na kolejnej stronie!

 

Polecamy: Kogel-mogel – słodki smak dzieciństwa

2/5
Basia Kurdej Szatan w niebieskiej sukience
East News

Według informacji portalu se.pl, niewykluczone, że w postać córki Wolańskich wcieli się Barbara Kurdej-Szatan.

- Mamy już nawet pomysł na jej postać. W filmie państwo Wolańscy będą mieli syna Piotrusia i córkę, młodszą od niego, około 30-letnią... Basia idealnie pasuje do tej roli! Producent Tadeusz Lampka ceni Basię, która gra u niego w dwóch serialach: "M jak miłość" oraz "W rytmie serca". Teraz przyszedł czas na film - napisał serwis, powołując się na swoje źródło.

Aktorka na razie nie skomentowała tych doniesień.

3/5
Kogel Mogel - zdjęcia z planu
East News

Zdjęcia do trzeciej edycji filmu "Kogel Mogel" mają ruszyć już wiosną tego roku. Scenariusz jest gotowy już od kilku miesięcy.

- Skończyłam! Donoszę, że w poniedziałek wieczorem napisałam cudowne słowo "KONIEC" na ostatniej stronie scenariusza "Kogel mogel 3". Są tacy, co już przeczytali i mówią, że śmieszne. Wiele więc wskazuje na to, że niebawem zabierzemy się z Tadeuszem Lampką do przygotowywania tego filmu - pisała na Facebooku Ilona Łepkowska w listopadzie minionego roku.

4/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Zapowiada się wielki hit! Czekacie na film "Kogel Mogel 3"? Uważacie, że Basia Kurdej-Szatan sprawdziałaby się w obsadzie trzeciej części kultowej komedii?

5/5
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

My już nie możemy się doczekać!