Maffashion stworzyła kolekcję dżinsów
ONS

Tesco podrabia Maffashion! Chcą zarobić na jej popularności?

Maffashion stworzyła kolekcję dżinsów
ONS

Kilka tygodni temu informowaliśmy was, że popularna hiszpańska sieciówka Bershka do swojej letniej kolekcji wprowadziła koszulki z podobizną Julii Kuczyńskiej. Był to kolejny efekt współpracy marki z najpopularniejszą polską blogerką. Wcześniej Maffashion wystąpiła w kampanii reklamowej. Przypomnijmy: Maffashion twarzą światowej sieciówki

Okazuje się, że t-shirty z Maffashion, która ma anielskie skrzydła zostały podrobione przez sieć supermarketów Tesco. O całej sprawie na swoim Facebooku poinformowała sama Julia. Do tej pory to koncern Inditex, w którego skład wchodzą takie marki jak Bershka i Zara, znany był z inspirowania się projektami innych marek. Teraz okazuje się, że są firmy, które wzorują się na odzieżowym gigancie.

- To już nie pierwszy taki przypadek. Ale no nie da się tego zwalczyć. Kiedyś moje zdjęcię profilowe zostało "zastosowane" na koszulkach jakiegoś sklepu z UK. Innym razem na bazarach ktoś zrobił zdjęcie bluzki z moim zdjęciem. Myślę, że jednak w przypadku Tesco, Inditex zainterweniuje - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Maffashion.


Myślicie, że wizerunek Maffashion stał się już tak komercyjny, że każdy chce na nim zarobić? Tytuł "Człowieka Roku w Internecie" dodał karierze Julii... skrzydeł? :)

Zobacz: Bershka kopiuje pomysły polskiej projektantek

Całuśna Maffashion z chłopakiem:

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13