Michał Wiśniewski teledysk Filiżanka
ONS/YouTube
Newsy

Wiśniewski o żenującym teledysku: Lepiej nie będzie

Michał uważa go za arcydzieło

Michał Wiśniewski postanowił wrócić po kilku latach przerwy. Predyspozycje ku temu by na nowo odnieść sukces miał ogromne. Nowy kolor włosów, wyjęcie kolczyków i zrzucenie cekinowych ubrań wzbudziły w części Polaków sporo zaufania do gwiazdora, a jemu samemu dały szansę na zdobycie publiczności na nowo. Wszystko jednak skończyło się w momencie, kiedy ukazała się płyta "La Revolucion". Szoku nie było, album nie odnotował większego sukcesu na listach sprzedaży. Zobacz: Nowa płyta Wiśniewskiego to klapa

Wczoraj w sieci ukazał się teledysk do piosenki "Filiżanka", który ma na celu podnieść sprzedaż płyty. Z "ambitnym" tekstem i jeszcze "ambitniejszym" teledyskiem. Produkcja za sprawą patetycznej oprawy stała się szybko hitem internetu i spotkała ze sporą krytyką w sieci. Niestety Wiśniewskiemu wydaje się, że stworzył dzieło, a recenzje w internecie to zwykły "hejt i bełkot", dlatego postanowił odpowiedzieć na taką reakcję słuchaczy.

- Niskobudżetowe teledyski spowodowane są zastraszającą wręcz sprzedażą płyt w sklepach i biletów na koncerty ! Mogę wejść w rolę jasnowidza i powiedzieć tylko: Lepiej nie będzie. Nie mam pretensji do talentu gdyż uwielbiam jak pojawiają się takie hity jak: "Ona Tańczy Dla Mnie" czy "Bałkanica" bo wszyscy to śpiewają. Bo prosty tekst, bo do rytmu i co najważniejsze bo wszyscy śpiewają. (co najmniej większość).


A wydawało nam się, że Michał faktycznie zaczął nabierać dystansu do siebie. To wyznanie o "życiu kreacją braną za rzeczywistość" brzmiało naprawdę realnie...

"Filiżanka" i Wiśniewski na dzień dobry. Życzymy wam cudownego dnia.

Michał Wiśniewski o teledysku Filiżanka

Michał Wiśniewski w sesji dla "Vivy!":

Michał Wiśniewski reklamuje pożyczki
ONS
Newsy
Metamorfoza Wiśniewskiego przynosi efekty. Podpisał kontrakt reklamowy
Co reklamuje tym razem?

Michał Wiśniewski planował wielki powrót do świata muzyki i mediów, ale wydana jesienią tamtego roku płyta "La Revolucion" nie zaskarbiła sobie sympatii fanów czy krytyków, a na listach sprzedaży radzi sobie bardzo mizernie. Szczególnie negatywnym echem odbił się jego teledysk do singla "Filiżanka", który stał się w sieci pośmiewiskiem. Przypomnijmy: "Wiśniewski nadal śpiewa tak samo źle" Jest jednak jedna rzecz, która w całym tym comebacku mu się udała, mianowicie nowa fryzura. Odmieniony Wiśniewski-brunet wzbudził mnóstwo emocji, a jego metamorfoza była szeroko komentowana i to zazwyczaj w bardzo pozytywny sposób. Dojrzalszy i spokojniejszy wizerunek docenili też reklamodawcy - Wiśniewski został zaangażowany do nowej kampanii reklamowej SKOK-u "Przebojowa Pożyczka". Twórcy plakatów użyli znanego nam już zdjęcia Michała, a duże bilbordy zaczynają powoli pojawiać się w całej Polsce. Jeśli nie można zarabiać już milionów na muzyce to trzeba szukać innych źródeł dochodu... Tak prezentuje się nowa reklama z Michałem Wiśniewskim. Zachęca was do wzięcia pożyczki? Zobacz: Wiśniewski jurorem w nowym show Polsatu Michał Wiśniewski podczas spotkania z fanami w Empiku:

Michał Wiśniewski "Bo zimą" teledysk świąteczny z dziećmi
YouTube
Newsy
Wiśniewski z dziećmi przy pustych talerzach w świątecznym klipie
Świąteczny hit czy kit?

Michał Wiśniewski nie przejął się krytyką i słabą sprzedażą płyty "La Revolucion", i kontynuuje jej promocję. W podniesieniu zainteresowania albumem mają służyć nowe single - "Filiżanka" ( zobacz klip ) i "Bo zimą". Pierwszy spotkał się ze sporą falą krytyki z racji patetycznego teledysku i tekstu, a drugi...? To okaże się dzisiaj, bo właśnie trafił do internetu. W klipie do swojej świątecznej piosenki Michał zaprosił przyjaciół i dzieci. Wspólnie śpiewają przy pustych talerzach i z choinką w tle . Zimową atmosferę podkreśla komputerowo nałożony padający śnieg. Niestety Michał nie zaprosił do stołu byłych żon. To może stąd ostatnie wyznanie Mandaryny? Zobacz: "Nie oddałabym Michałowi dzieci na Wigilię" Michał z wszystkimi dziećmi w cyrku. Które najbardziej podobne do niego?

Agnieszka Szulim o Michale Wiśniewskim
ONS
Newsy
Szulim o metamorfozie Wiśniewskiego: Nadal śpiewa tak samo źle
Agnieszka też nie polubiła "Filiżanki"?

Agnieszka Szulim w rozmowie z "Fleszem" wybrała największe sukcesy, porażki i metamorfozy roku. W tej ostatniej kategorii jej zdaniem bezkonkurencyjny jest Michał Wiśniewski . Piosenkarz przefarbował włosy, zmienił wizerunek na bardziej dojrzały i teraz odcina kupony od popularności. Efektem jest chociażby posada jurora w nowym show Polsatu . Zobacz: Wiśniewski wygryzł Górniak z jury nowego show Polsatu Podobnie jak my, Szulim uważa, że Wiśniewski pomimo znaczącej metamorfozy wizualnej, nadal wokalnie sobie nie radzi. - Dobrym zabiegiem jest spektakularna metamorfoza. Takiej dokonał Michał Wiśniewski. Facet zdjął cekiny, przefarbował włosy i pokazał, że jest przystojny. Niestety, ale nadal śpiewa tam samo źle, więc trudno będzie go pomylić z kimś innym . Dla nieprzekonanych do słów Agnieszki Szulim, ostatni hit Michała "Filiżanka". Zobacz: Szulim boi się fanów Dody, bo... Szulim nagrała piosenkę:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner