Nowa płyta Wiśniewskiego to klapa
ONS
Newsy

To jest ten wielki powrót? Nowa płyta Wiśniewskiego to klapa

Podano oficjalny wynik sprzedaży

Tegoroczna jesień miała być wielkim powrotem Michała Wiśniewskiego do polskiego show-biznesu. Wokalista zmienił swój legendarny kolor włosów, nagrał nową płytę i ocieplił wizerunek. Zaowocowało to kilkoma propozycjami, ale Wiśniewski nie przystał na wszystkie. Przypomnijmy: "Nie będę robił z siebie pośmiewiska"

Szczególnie dużo uwagi Michał starał się poświęcać wywiadom o nowym albumie. Zapowiadał w rozmowach, że jest to jego najdojrzalsze wydawnictwo i płyta, która spodoba się zarówno jego najbardziej oddanym fanom, jak i szerszej publiczności. Wydawało się, że wokalista jest na dobrej drodze do osiągnięcia dużego sukcesu. Zobacz: Wiśniewski jak za najlepszych czasów. Na spotkanie przyszły tłumy

Okazuje się jednak, że tłum rozentuzjazmowanych fanów w Empiku nie wystarczył do tego, aby płyta "La Revolucion" podbiła listy sprzedaży. Właśnie ogłoszono najnowsze notowanie OLiS czyli 50 najlepiej sprzedających się albumów w Polsce i płyta Wiśniewskiego zadebiutowała na zaledwie 36. miejscu. Oznacza to, że "La Revolucion" kupiła zaledwie garstka ludzi.

Michał nie powinien się jednak zbytnio przejmować. Inne legendy światowej muzyki mają podobne problemy. Zobacz: Tak źle jeszcze nie było. Nowa płyta Britney to klapa

Kupiliście nowy album Michała Wiśniewskiego?

 

Michał Wiśniewski na spotkaniu z fanami w Empiku:

Michał Wiśniewski reklamuje pożyczki
ONS
Newsy
Metamorfoza Wiśniewskiego przynosi efekty. Podpisał kontrakt reklamowy
Co reklamuje tym razem?

Michał Wiśniewski planował wielki powrót do świata muzyki i mediów, ale wydana jesienią tamtego roku płyta "La Revolucion" nie zaskarbiła sobie sympatii fanów czy krytyków, a na listach sprzedaży radzi sobie bardzo mizernie. Szczególnie negatywnym echem odbił się jego teledysk do singla "Filiżanka", który stał się w sieci pośmiewiskiem. Przypomnijmy: "Wiśniewski nadal śpiewa tak samo źle" Jest jednak jedna rzecz, która w całym tym comebacku mu się udała, mianowicie nowa fryzura. Odmieniony Wiśniewski-brunet wzbudził mnóstwo emocji, a jego metamorfoza była szeroko komentowana i to zazwyczaj w bardzo pozytywny sposób. Dojrzalszy i spokojniejszy wizerunek docenili też reklamodawcy - Wiśniewski został zaangażowany do nowej kampanii reklamowej SKOK-u "Przebojowa Pożyczka". Twórcy plakatów użyli znanego nam już zdjęcia Michała, a duże bilbordy zaczynają powoli pojawiać się w całej Polsce. Jeśli nie można zarabiać już milionów na muzyce to trzeba szukać innych źródeł dochodu... Tak prezentuje się nowa reklama z Michałem Wiśniewskim. Zachęca was do wzięcia pożyczki? Zobacz: Wiśniewski jurorem w nowym show Polsatu Michał Wiśniewski podczas spotkania z fanami w Empiku:

Wiśniewski w nowej fryzurze na okładce solowej płyty "La Revolucion"
ONS
Newsy
Wiśniewski w nowej fryzurze na okładce płyty
Stawia na minimalizm

W najnowszym numerze magazynu "Viva!" Michał Wiśniewski zaprezentował swój nowy image, a tym samym powrócił do mediów. Wokalista udzielił również szczerego wywiadu, w którym rozliczył się z przeszłością oraz zdradził dlaczego postanowił zrezygnować z przaśnego wizerunku. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość" Kilkanaście godzin temu Wiśniewski na Facebooku pochwalił się okładką solowej płyty "La Revolucion", która ukaże się 26 listopada. Artysta na czarno-białym zdjęciu ma oczywiście nową krótką fryzurę i czarne włosy. Ubrany w t-shirt i zarostem na twarzy pozuje z poważną miną. Odpowiedzialnym za nowy wizerunek Michała jest m.in. Kajetan Góra , jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd. Czekacie na nową płytę Wiśniewskiego. Przyzwyczailiście się już do nowego wizerunku wokalisty? Zobacz: Wiśniewski w nowej fryzurze pokazał życie w Nowym Jorku Michał Wiśniewski w nowej fryzurze:

Michał Wiśniewski choroba. Michał Wiśniewski rak. Michał Wiśniewski rak odbytu. Nawrót choroby Michała Wiśniewskiego
Michał Wiśniewski ma nawrót choroby
Newsy
Dramat Michała Wiśniewskiego: Mam nawrót nowotworu
Gwiazdor nie pokonał raka

Dwa lata temu media zszokowała wiadomość o poważnej chorobie nowotworowej Michała Wiśniewskiego , o której poinformował swoich fanów na Facebooku. Okazało się, że piosenkarz cierpi na raka odbytu . Otrzymał on wówczas wielkie wparcie od swojej żony, Dominiki Tajner , która bez zawahania wyraziła solidarność z mężem na łamach "Vivy!". Przypomnijmy: Tak wyglądał ślub Wiśniewskiego i Tajner Michał ze względu na nowotwór musiał odwołać m.in. swój miesiąc miodowy. O chorobie Wiśniewskiego wypowiadała się także jego była żona, Magda Femme , która zarzucała mu kłamstwo i lans . W jednym z wywiadów zapewniała, że "nigdy nie miał żadnego raka". Muzyk od razu zareagował - opublikował w sieci wyniki badań , z których jasno wynikało, że jest poważnie chory. Wiśniewski zapewniał także, że są mała szanse na przerzuty i spokojnie skupił się na pracy nad albumem "La Revolucion". Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. W ostatnim programie  Agaty Młynarskiej  - "Świat się kręci",  w rozmowie z Jerzym Stuhrem, Michał przyznał, że nie udało mu się całkowicie pokonać choroby. Zmaga się teraz z jej nawrotem: Mam nawrót nowotworu . Generalnie jestem w trakcie choroby, to jest czas teraźniejszy, mimo że dziś jest dobrze - mówił wokalista. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Zobacz: Wiśniewski ma problem: nie chcą mu płacić za koncerty. Ile sobie życzy? Zobacz także:  krwawienie z odbytu Wiśniewski na spotkaniu z fanami:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner