Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują kolejne dziecko? Były piłkarz w programie "Rozenek cudnie chudnie" zasugerował z uśmiechem, że następny etap odchudzania jego żony można będzie zobaczyć po... kolejnej ciąży! Czyżby para marzyła jeszcze o córce?

Reklama

Małgorzata Rozenek planuje kolejną ciążę?

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech chłopców. Tadeusz i Stanisław są już nastolatkami, a w czerwcu 2020 roku na świat przyszedł Henryk. Gwiazda TVN poświęciła się macierzyństwu, ale nie zrezygnowała też z nowych propozycji i znalazła czas na założenie własnej marki odzieżowej. To nie wszystko! Po ciąży Małgorzata Rozenek postanowiła zawalczyć o formę życia i ćwiczyła pod okiem trenerki, a efekty metamorfozy można zobaczyć w programie "Rozenek cudnie chudnie".

W jednym z odcinków programu na odważne wyznanie zdecydował się Radosław Majdan i tym samym zelektryzował media informacją, twierdząc, że kolejny raz kiedy Małgorzata Rozenek będzie musiała się odchudzać nastąpi po ciąży:

Jeżeli Małgosia będzie miała się odchudzać po raz kolejny, to po kolejnej ciąży... Zobaczymy - powiedział Radosław Majdan z uśmiechem.

Tym samym zdradził, że para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o dzieci. Być może w niedalekiej przyszłości planują kolejne dziecko, w końcu Henio jest ich oczkiem w głowie! Może para marzy jeszcze o córce?

Zobacz także: Stylowi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan załatwiają sprawy na mieście. Wyglądają jak… rodzeństwo?

Zobacz także
Instagram

Małgorzata Rozenek ma już trzech synów. Czyżby teraz marzyła o córce?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama