Finał programu zbliża się wielkimi krokami
WIDEO…
Tak prezentowały się gwiazdy w "Tańcu z Gwiazdami". Na parkiecie dali z siebie wszystko [FOTO]

Akpa
Finał programu zbliża się wielkimi krokami
WIDEO…

Akpa
Za nami kolejny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" . Niestety z programem pożegnały się aż dwie pary: Ada Fijał z Krzysztofem Hulbojem i Grzegorz Łapanowski z Waleriją Żurawlewą. Na parkiecie nie zabrakło ogromnych emocji. Gwiazdy tym razem zatańczyły jeden taniec indywidualny oraz wielki maraton taneczny "Rock and Roll".
Największą liczbę głosów od jurorów zdobyli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak, z kolei najmniej punktów dostali Ewa Kasprzyk i Jan Kliment.
Zobacz jak prezentowały się wszystkie gwiazdy ostatniego odcinka:

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.