Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Tata Mikołaja Jędruszczaka był wielkim fanem Sylwii Madeńskiej, jak zareagował na ich rozstanie?

Tata Mikołaja Jędruszczaka był wielkim fanem Sylwii Madeńskiej, jak zareagował na ich rozstanie?

Rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka zasmuciło wielu widzów „Love Island”, którzy os dawna kibicowali ich związkowi.  A jak na zakończenie związku zareagował ojciec Mikołaja? Podczas ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami” był na widowni, a Mikołaj zadedykował mu taniec. Jak wiadomo, tata był fanem pięknej dziewczyny swojego syna. Co dziś mówi? Zapytaliśmy o to samego Mikołaja. 

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mówią nam o rozstaniu! "Myślę o niej, jak zasypiam i budzę się"

Sylwia i Mikołaj odpadli w ostatni piątek z "Tańca z Gwiazdami". Tydzień wcześniej poinformowali o rozstaniu:

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Party.pl

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na pokazie Susan Swimwear
ONS.pl
Newsy
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak  są zwycięzcami pierwszej edycji " Love Island ". Para, po wygraniu reality show długo była razem, jednak w ostatni weekend podjęli decyzję o rozstaniu . Mimo tego ciągle występują razem w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Przy okazji tych wystepów zapytaliśmy jak zaczynał ich związek? Czy pamiętają początki na "Wyspie miłości"? Dlaczego Mikołaj od początku nie podrywał Sylwii? Zobaczcie jak oboje to wspominają. Będziecie zaskoczeni! Zobacz także:  Poruszający wpis Sylwii Madeńskiej po rozstaniu z Mikołajem: "łzy i przeszywający smutek Żałujecie, że ich miłość to już historia?    

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą!
"Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ostatnio pożegnali się z "Tańcem z gwiazdami" . Dla pięknej tancerki był to debiut w tanecznym show i tym samym spełniło się jej wielkie marzenie o występie w tym programie. Sylwia na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym podziękowała wszystkim za możliwość przeżycia tej pięknej przygody. Zapytała również, czy fani chcą ją zobaczyć w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami. Oczywiście jej wielbiciele nie wyobrażają sobie, aby mogło jej zabraknąć! Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! "Taniec z gwiazdami": Czy Sylwia Madeńska wystąpi w kolejnej edycji? Jej fani bardzo na to liczą! Dla Sylwii Madeńskiej ostatni tydzień był naprawdę trudny. Najpierw rozstanie z Mikołajem, a potem pożegnanie z "Tańcem z gwiazdami". Mimo problemów w życiu osobistym, Sylwia stanęła na wysokości zadania i z pełnym profesjonalizmem wystąpiła w ostatnim odcinku tanecznego show. Przez wszystkie tygodnie prezentowała znakomity poziom i była wspaniałą nauczycielką dla Mikołaja. Śmiało można przyznać, że jej debiut w "Tańcu z gwiazdami", był naprawdę udany.  Sylwia na swoim InstaStory właśnie wyznała, że ostatnie tygodnie spędzone na sali treningowej spowodowały, że bardzo przyzwyczaiła się do życia z "Tańcem z gwiazdami". Powiem Wam, że to niesamowite, że wstaję w niedzielę rano i chciałabym iść na trening. Jednak te pięć tygodni spędzone na sali spowodowało wpadniecie w taką rutynę. Teraz zajmie mi trochę czasu przyzwyczajenie się do nowego, że "Taniec z gwiazdami" się skończył. Nawet te kwiatuszki już tak bardzo nie cieszą - powiedziała Sylwia Madeńska na swoim InstaStory.  Z kolei w swoim...

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Sylwia Madeńska w pięknych słowach podziękowała Mikołajowi za udział w programie. "Wykonałeś naprawdę świetną pracę"
"Taniec z gwiazdami": Sylwia Madeńska w pięknych słowach podziękowała Mikołajowi za udział w programie. "Wykonałeś naprawdę świetną pracę"

Sylwia Madeńska na swoim InstaStory opublikowała pierwsze nagranie po opuszczeniu "Tańca z gwiazdami". Tancerka podziękowała wszystkim za wsparcie i możliwość wzięcia udziału w show. Jednak najpiękniejsze słowa skierowała do swojego byłego partnera życiowego, z którym tańczyła w programie. Pomimo  ich rozstania i odpadnięcia z "Tańca z gwiazdami", Sylwia jest bardzo dumna z Mikołaja. Zobaczcie, co powiedziała tancerka. Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak pożegnali się z programem "Taniec z gwiazdami" . Dotychczas tworzyli parę nie tylko na parkiecie, ale również w życiu prywatnym. Niestety wszystko zmieniło się tydzień temu, gdy ku zaskoczeniu wszystkich, podjęli decyzję o rozstaniu. Sylwia i Mikołaj postanowili jednak odłożyć sprawy prywatne na bok i przez ostatni tydzień, kontynuowali wspólne treningi do tanecznego show. Sylwia i Mikołaj podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" zachowali się niezwykle profesjonalnie i chociaż z ich twarzy dało się odczytać smutek, to jednak dali z siebie wszystko i zatańczyli naprawdę przepięknie. Otrzymali 22 punkty za fokstrota, jednak decyzją widzów i jurorów, to właśnie oni pożegnali się z programem. Sylwia Madeńska na swoim InstaStory właśnie zamieściła nagranie, w którym podziękowała między innymi produkcji "Tańca z gwiazdami" za możliwość udziału w show oraz widzom, za okazane wsparcie. Wyjawiła również, że ona i Mikołaj, spodziewali się, że mogą odpaść właśnie tego wieczoru. Z jednej strony spodziewaliśmy się, że to może być nasz ostatni odcinek, poziom edycji jest wysoki, z drugiej strony jest taki ogromny smutek. Nie ukrywam, że uwielbiam...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner