Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowy biznes Agnieszki Popielewicz
ONS
Newsy

Popielewicz nie przejmuje się rozwodem. Postanowiła zabezpieczyć swoją przyszłość

Nowy pomysł prezenterki

Od ponad dwóch miesięcy prasa kolorowa rozpisuje się o kryzysie w małżeństwie Agnieszki Popielewicz. Dzieje się w nim podobno na tyle źle, że para poważnie rozważa rozwód, który zdaniem ich znajomych jest już przesądzony. Sama zainteresowana niechętnie komentuje te doniesienia, ale znamienne jest też to, że im nie zaprzecza. Przypomnijmy: "Wiedziałam za kogo wychodzę"

Perspektywa ponownego bycia singielką i wychowywania dziecka skłoniła najwyraźniej Popielewicz do jeszcze bardziej ambitnego podejścia do spraw zawodowych. Media donosiły już jakiś czas temu, że Agnieszka jest obecnie rozchwytywana i przyjmuje mnóstwo propozycji prowadzenia imprez i prywatnych eventów, które są przecież bardzo sowicie wynagradzane.  To nie koniec. Już w październiku Popielewicz zorganizuje wielkie targi ślubne, które według jej zapewnień będą pierwszym takim wydarzeniem w Polsce.
 

Wedding Show to nowa, alternatywna forma targów ślubnych, które po raz pierwszy odbędzie się w Polsce 26 października tego roku. To  będzie zaproszenie do sezonu ślubno-weselnego, bo jak wiemy, dużo wcześniej zaczynają się przygotowania do ślubów i wesel, które odbywają się latem kolejnego roku. Nawiązujemy do trendów światowych, do tego, jak tam organizowane są takie targi. Przede wszystkim są to wydarzenia bardzo przyjazne i interaktywne jeśli chodzi o odwiedzających. To nie będą tylko targi, gdzie będzie można dostać dziesiątki ulotek i zobaczyć, gdzie można zrobić tort i jaką suknie wybrać. Widzowie będą mogli uczestniczyć w warsztatach tanecznych, zajęciach z make-upu oraz robienia dekoracji. Będą też pokazy mody, trendy na rok 2015, występy muzyczne i konkursy - wyznała w wywiadzie dla agencji Lifestyle Newseria Agnieszka.


Pozostaje nam życzyć kolejnych sukcesów na polu zawodowym, ale również prywatnym.

Zobacz: Sezon na rozwody trwa: Poważny kryzys w małżeństwie Popielewicz


Tak wyglądał ślub Agnieszki Popielewicz:

Agnieszka Popielewicz w bieli
Newsy
Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!
Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!

Agnieszka Popielewicz po raz drugi poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak". W końcu niedawno sama przygotowywała się do ślubu.  Co Agnieszka, która po ślubie zmieniła nazwisko na Hyży, zdradziła na temat drugiej edycji? Druga edycja tragów ślubnych Agnieszki Popielewicz Hyży W tym roku spotkanie odbędzie się 24 i 25 października w Hotelu Marriott. Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz , znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję. Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach ­ stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych - ­ powiedziała organizatorka Agnieszka Popielewicz Hyży. Targi Wedding Show, pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. Bilet jednodniowy na wydarzenie można nabyć w cenie 25 zł, natomiast dwudniowy za 30 zł.   Agnieszka Popielewicz poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak"     To już druga edycja, której współorganizatorką jest Agnieszka Popielewicz W tym roku targi odbędą się 24 i 25 października  

Agnieszka Popielewicz wyprowadziła się od męża
ONS
Newsy
Popielewicz chciała ukryć kryzys w małżeństwie. Teraz nie uciszy plotek o rozstaniu
Między parą układa się coraz gorzej

O kryzysie w małżeństwie Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita prasa rozpisuje się już od kilku miesięcy. Para rzekomo podjęła decyzję o rozwodzie, jednak żadne z nich nie chce komentować tych doniesień. Prezenterka Polsatu podjęła już pewne kroki by zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w razie ewentualnego rozstania. Przypomnijmy:  Popielewicz nie przejmuje się rozwodem. Postanowiła zabezpieczyć swoją przyszłość Kolejne plotki nie pozostawiają wątpliwości, że w tym małżeństwie układa się coraz gorzej. Jak donosi "Show", Popielewicz zaczęła szukać nowego mieszkania dla siebie i córki Marty. Obecny apartament chce zostawić mężowi. Stres związany z kryzysem podobno mocno wpływa na Agnieszkę, która chudnie w oczach, a na wszelkich galach bywa zamyślona i nieobecna. Jej znajomi bardzo się o nią martwią, jednak prezenterka ma już plan, jak odsunąć od siebie złe myśli. Stawia na pracę - już niedługo odbędą się targi ślubne przygotowane przez nią samodzielnie.  Mamy nadzieję, że Agnieszka szybko wróci do formy.  Zobacz:  Popielewicz pierwszy raz o kryzysie w związku: Wiedziałam za kogo wychodzę Popielewicz na otwarciu pola golfowego:

Rozwód Agnieszki Popielewicz
ONS
Newsy
Rozwód Popielewicz przesądzony. Ustaliła szczegóły rozstania z mężem
Papierowy rozwodowe są już w sądzie

O kryzysie w małżeństwie Agnieszki Popielewicz mówiło się już od kilku miesięcy. Mąż prezenterki, Mikołaj Wit , towarzyszył jej wprawdzie podczas jej występów na dużych festiwalach, ale prywatnie niemal w ogóle nie spędzali ze sobą czasu i dało się wyczuć między nimi wyraźne napięcie. Również posunięcia biznesowe Agnieszki sugerowały, że przygotowuje się do życia w pojedynkę. Przypomnijmy: Popielewicz nie przejmuje się rozwodem. Postanowiła zabezpieczyć swoją przyszłość Teraz wydaje się, że dla związku Agnieszki i Mikołaja nie ma już ratunku. Jak donosi "Flesz", Wit na początku wakacji złożył w sądzie papiery rozwodowe i jest to decyzja nieodwołalna. Wszelkie szczegóły dotyczące finansów i opieki nad ich córką zostały już ustalone, obojgu zależy też, aby data pierwszej rozprawy, na której prawdopodobnie dostaną rozwód, nie została ujawniona przez media. Informatorzy magazynu dodają też, że pierwszy kryzys w ich małżeństwie pojawił się już tuż po ślubie. Potem było podobno tylko gorzej.   Rozwód to w zasadzie formalność. Z pomocą prawników podzielili majątek i dogadali się w sprawie opieki nad półtoraroczną córką Martą. Zdecydowali, że Aga z córką zostaje w dotychczasowym mieszkaniu, żeby mała nie odczuła tak bardzo tej zmiany. To Mikołaj się wyprowadził. Dzieckiem będą zajmować się na zmianę. Mikołaj obiecał opiekować się małą, gdy Agnieszka będzie zajęta pracą. A takich dni może być coraz więcej, bo Popielewicz na brak zajęć nie narzeka - czytamy we "Fleszu". Żałujecie, że kolejne małżeństwo w show-biznesie się rozpada? Zobacz: "Wiedziałam za kogo wychodzę"  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner