Bogdan Kalus i Lenka Klimentova są na kwarantannie. Czy wystąpią jeszcze w "Tańcu z Gwiazdami"?
East News

"Taniec z Gwiazdami": Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa wrócą do programu? Wszystko już wiadomo! 

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova są na kwarantannie. Czy wystąpią jeszcze w "Tańcu z Gwiazdami"?
East News

W dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" powinno zmierzyć się ze sobą pięć par. Niestety z powodu wciąż panującej pandemii koronawirusa, ponownie pojawiły się zmiany. Dzisiejszy odcinek odbył się bez udziału publiczności i mediów. Zabrakło również Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, którzy przebywają na kwarantannie! Co się stało i jak ta nieobecność wpłynie na przebieg walki o "Kryształową Kulę"? Wszystko już wiadomo!

11. edycja tanecznego show wiosną tego roku została całkowicie przerwana, aby jesienią wrócić ponownie. Niestety powiększająca się ilość zachorowań ponownie zmusza produkcję do zastosowania wzmożonych środków bezpieczeństwa. 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Sylwia Madeńska w pięknych słowach podziękowała Mikołajowi za udział w programie. "Wykonałeś naprawdę świetną pracę"

"Taniec z Gwiazdami 2020": nie wystąpili w dzisiejszym odcinku tanecznego show

Decyzją rządu od 10 października cała Polska, z wyłączeniem miejsc objętych "strefą czerwoną", objęta została "strefą żółtą". Rosnąca ilość zachorowań spowodowała również, że produkcja "Tańca z Gwiazdami" zadecydowała o tym, że dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności i mediów. 

W obliczu pandemii koronawirusa realizacja 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" napotyka na wiele trudności. Po wiosennej przerwie na udział w programie nie zdecydował się Marcin Bosak. Z kolei w dzisiejszym odcinku , z powodu sytuacji spowodowanej koronawirusem również nie wystąpił komplet par. Na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zabrakło Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej, o czym produkcja show poinformowała na kilka godzin przed rozpoczeciem się show. 

Para nie mogła wystąpić w programie ponieważ przebywają na kwarantannie. Podczas odcinka na żywo "Tańca z Gwiazdami" połączono się z Bogdanem Kalusem, który poinformował, że nie wystąpi już w walce o "Kryształową Kulę". 

Czuję się fantastycznie ale żałuje że nie mogę być z wami. Trzymam za wszystkich kciuki i cóż... Bawcie się cudownie mam nadzieję, że spotkamy się na odcinku finałowym 30 października, bądźcie zdrowi. 

W dzisiejszym odcinku tym samym pożegnamy aż dwie pary, o czym poinformował Krzysztof Ibisz. 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova a także Jan Kliment przebywają na kwarantannie i nie pojawili się w dzisiejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". 

Bogdan Kalus Taniec z gwiazdami
Instagram

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova nie zatańczą już w "Tańcu z Gwiazdami" 

Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03