Sywia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami" pierwszy raz po rozstaniu
East News

"Taniec z Gwiazdami": To będzie wyjątkowo trudny odcinek dla Sylwii i Mikołaja. Stracą szansę na "Kryształową kulę"?

Sywia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami" pierwszy raz po rozstaniu
East News

Kilkanaście godzin po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Mikołaj Jędruszczak oświadczył, że jego związek z Sylwią Madeńską to już przeszłość. Dziś wieczorem para wystąpi razem na parkiecie po raz pierwszy po ogłoszeniu rozstania. To z pewnością był dla nich ogromnie trudny tydzień. Jak pogodzić złamane serca z profesjonalnym wywiązaniem się z obowiązków zawodowych? Czy uda im się dziś dobrze zatańczyć w odcinku? 

Zobacz także; Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest ich komentarz!

"Taniec z Gwiazdami": Mikołaj i Sylwia są po rozstaniu. Jak poradzą sobie dziś na parkiecie? 

Zazwyczaj przed każdym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" uczestnikom towarzyszy stres i radość związana z kolejnym tańcem. Jednak w przypadku Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej te emocje są bardziej skomplikowane. Jeszcze tydzień temu byli parą zarówno zawodową jak i prywatną. Dzień później ogłosili swoje rozstanie. Mikołaj napisał: 

Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu - bądź szczęśliwa bo zasługujesz na to jak mało kto.

Sylwia bardzo to przeżyła. Nadchodzący odcinek będzie jednym z najtrudniejszych wyzwań z jakim przyszło jej się zmierzyć w życiu: 

Ostatnimi czasy moja samoocena była tak niska, ze ciężko było mi normalnie funkcjonować. Mam nadzieje, że znajdę w sobie na tyle siły i determinacji, aby na piątkowym livie nie uronić nawet kropli łzy. W ostatnim tygodniu wylałam ich morze, ale czas się ogarnąć i wrócić na właściwe tory.

Sylwia i Mikołaj pomimo rozstania musieli spędzać ze sobą godziny treningów na sali tanecznej. Czy będą w stanie dalej ze sobą współpracować i walczyć o "kryształową kulę"? W końcu nie mieli ani chwili wytchnienia aby zdystansować się od smutku. Sylwia Madeńska zapowiedziała, że mimo złego samopoczucia jest profesjonalistką i da z siebie wszystko, aby taniec Mikołaja był jak najlepszy. Jak myślicie, co wydarzy się w dzisiejszym programie? 

Zobacz także: Poruszający wpis Sylwii Madeńskiej. "Wylałam morze łez". Czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami" zaledwie kilka dni po rozstaniu. Czy uda im się zdystansować życie prywatne od zawodowego do tego stopnia aby swobodnie brać udział w show? 

Sylwia Madeńska o Tańcu z Gwiazdami z Mikołajem

Fani Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka są podzieleni. Obecność pary w programie zależy również od decyzji widzów:

- Może jednak lepiej na Was nie głosować żebyś nie musiała się męczyć...
- Sylwia jakbyś miała odrobinę godności to byś zrezygnowała, a wtedy każdy wspierałby Cię bo byłoby wiadomo, że jesteś szczera... Niestety fame i kasa musi się zgadzać
- Jesteś genialną tancerką, ale lepiej by dla ciebie było gdybyście odpadli. Po co masz się męczyć? Jako tancerka dostaniesz zaproszenie do kolejnej edycji, czego życzę, ale w tej edycji już czas na was. 😉
- Głosowałam na was w każdym odcinku, ale jutro zagłosuje na inna parę bo uważam, że bycie dalej w programie z Mikołajem tylko wyjdzie Ci na złe, a nie telewizja czy udział w programie na sile jest najważniejszy, a wewnętrzny spokój ducha i brak upokorzeń publicznych. Pozdrawiam Sylwia ❤️

Czy Sylwii i Mikołajowi uda się przejść do następnego odcinka "Tańca z Gwiazdami"? Wielu internautów zastanawiało się czy para zrezygnuje przed piątkową emisją programu, jednak oboje zapewnili, że chcą nadal brać udział w show, pomimo prywatnych problemów. Zapowiada się naprawdę emocjonujący wieczór. 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstali się
East News

 

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11