Sylwia Madeńska o Tańcu z Gwiazdami z Mikołajem

Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest ich komentarz!

Sylwia Madeńska o Tańcu z Gwiazdami z Mikołajem

Kilka dni temu Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, zwycięzcy pierwszej edycji programu "Love Island" i obecni uczestnicy programu "Taniec z gwiazdami" ogłosili, że pojęli decyzję o rozstaniu! Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów, którzy zaczęli obawiać się, że ze względu na problemy osobiste, nie zobaczymy ich razem także na tanecznym parkiecie. Sylwia i Mikołaj postanowili rozwiać wątpliwości fanów i zamieścili posty na swoich InstaStories. Czy dalej trenują i w najbliższy piątek wystąpią razem? Zobaczcie sami.

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia"

Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z gwiazdami"? Jest ich komentarz!

Jeszcze w ubiegły piątek tańczyli na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" jako para. Co więcej, wystąpili również jako para młoda - był to specjalny, weselny odcinek i właśnie Sylwii oraz Mikołajowi przypadła rola nowożeńców. Niestety, niedługo po zakończeniu ostatniego odcinka show, na Instagramie Mikołaja pojawił się wpis, który zszokował wszystkich. Sylwia i Mikołaj rozstali się! 

Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom... Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie : „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. [...] Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć - brzmi część wpisu Mikołaja Jędruszczaka.

Następnego dnia do całej sytuacji odniosła się również Sylwia, która wyraźnie przeżywa rozstanie z Mikołajem.

Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak
Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu...
Mikołajowi życzę szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść - brzmi część wpisu Sylwii Madeńskiej. 

Para od kilku miesięcy zmagała się już z kilkoma kryzysami. Mikołaj i Sylwia próbowali ratować związek - uczęszczali na terapie dla par, o czym poinformowali fanów w maju tego roku. Zdecydowali się również na ponowny udział w programie "Taniec z Gwiazdami", ale niestety, dokończą show już jako byli partnerzy. Sylwia i Mikołaj właśnie potwierdzili, że mimo rozstania w życiu prywatnym, w dalszym ciągu będą tworzyć duet w "Tańcu z gwiazdami" 

Kochani. Pytacie, czy w związku z zaistniałą sytuacją, pojawię się w piątkowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Tak, będę, postaram się zachować profesjonalnie i nie przenosić spraw prywatnych na parkiet. Tak więc do zobaczenia w piątek o 20:00 na antenie Polsatu - napisała Sylwia.

Do "Tańca z gwiazdami" trenujemy ciężko, a treningi przebiegają w najlepszej od długiego czasu atmosferze i daje to bardzo fajne efekty. Jesteśmy profesjonalistami i chcemy Wam pokazać najlepszy możliwy taniec podczas piątkowego odcinka "Tańca z gwiazdami" w telewizji Polsat - dodał Mikołaj, na swoim InstaStory. 

Fani mogą zatem w dalszym ciągu trzymać kciuki za tę parę w programie "Taniec z gwiazdami". Chociaż niewątpliwie jest to dla Sylwii i Mikołaja trudna sytuacja, to jednak jesteśmy pewni, że poradzą sobie z nią bardzo profesjonalnie. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym odcinku tanecznego show.

Taniec z gwiazdami
Instagram

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, który rozpoczęli swój związek w programie "Love Island", kilka dni temu podjęli decyzję o rozstaniu. Dalej jednak będą walczyć razem o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami" .

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstali się
East News

Para borykała się z poważnym kryzysem w związku już od kilku miesięcy. Niestety, Sylwii i Mikołajowi nie udało się go pokonać. 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Instagram

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48