Party Stories
Taniec z gwiazdami
East News
Newsy

Poruszający wpis Sylwii Madeńskiej. "Wylałam morze łez". Czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy poznali się w programie "Love Island", kilka dni temu podjęli decyzję o rozstaniu. Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów, którzy zaczęli obawiać się, że ze względu na problemy osobiste, nie zobaczymy ich już razem w "Tańcu z gwiazdami". Mikołaj i Sylwia uspokoili swoich wielbicieli i poinformowali, że pomimo rozstania nie rezygnują z treningów i będą dalej razem walczyć o kryształową kulę. Jednak teraz na Instagramie tancerki pojawił się bardzo smutny wpis. Czy ostatecznie Sylwia Madeńska zatańczy z Mikołajem? Zobaczcie. 

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

Iwona Pavlović wolała, żeby to Damian Kordas wygrał "Taniec z gwiazdami"? Zobaczcie, co nam zdradziła

Poruszający wpis Sylwii Madeńskiej. "Wylałam morze łez". Czy wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

Jeszcze w ubiegły piątek tańczyli na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" jako para. Co więcej, wystąpili również jako para młoda - był to specjalny, weselny odcinek i właśnie Sylwii oraz Mikołajowi przypadła rola nowożeńców. Niestety, niedługo po zakończeniu ostatniego odcinka show, na Instagramie Mikołaja pojawił się wpis, który zszokował wszystkich. Sylwia i Mikołaj rozstali się! 

Byli partnerzy niedługo potem zapewnili jednak fanów, że dalej będą razem tańczyć. Dzisiaj w mediach społecznościowych Sylwii pojawił się kolejny wpis, który ponownie odnosi się do tej trudnej sytuacji. Tancerka poinformowała w nim między innymi, że w ostatnim tygodniu wylała morze łez, a jej samoocena była bardzo niska. 

Czy zatem Sylwia ostatecznie zatańczy w najbliższym odcinku? Na szczęście tancerka nie zamierza rezygnować z udziału w programie, jednak zaznaczyła, że będzie to dla niej najtrudniejszy występ w karierze. 

Dokładnie za 24 godziny, przede mną chyba najtrudniejszy publiczny występ w całej dotychczasowej karierze.
Kiedy w piątek o 20:00 w Polsacie będziecie oglądać Taniec z Gwiazdami, postaram się, abyście zobaczyli jak zawsze uśmiechniętą i profesjonalną Sylwię. Jestem zawodową tancerką, ale jestem też człowiekiem i mam uczucia. Ostatnimi czasy moja samoocena była tak niska, ze ciężko było mi normalnie funkcjonować. Mam nadzieję, że znajdę w sobie na tyle siły i determinacji, aby na piątkowym livie nie uronić nawet kropli łzy - zaczęła Sylwia Madeńska.

To był bardzo trudny tydzień dla Sylwii, jednak podczas najbliższego odcinka "Tańca z gwiazdami" chce odstawić wszystkie sprawy prywatne na bok i wypaść bardzo profesjonalnie. 

W ostatnim tygodniu wylałam ich morze, ale czas się ogarnąć i wrócić na właściwe tory.
Powierzono mi role tancerki-trenerki i nie zawiodę tych wszystkich, którzy dali mi szanse i we mnie uwierzyli. Wystąpić w TzG to ogromne wyróżnienie i możliwość rozwoju oraz niesamowita przygoda. Mimo wielu usilnych prób, nikt mi nie odbierze marzeń i radości z tańca. Jutro wychodząc na parkiet - zatańczę dla Was, bo to dzięki Waszym głosom nadal jestem w tym programie i chcę w nim pozostać. 

Tancerka podkreśliła również, że jest to dla niej najtrudniejszy czas w życiu. Podziękowała także za wsparcie, które dostaje od fanów. 

Przechodzę obecnie najtrudniejszy okres w swoim życiu i nie jest mi łatwo, kiedy na oczach milionów telewidzów, przeżywam tak trudne chwile. Nie poddam się i obiecuję, że podołam temu wyzwaniu. Bądźcie ze mną jutro o 20:00 i wiedzcie, że Wasze wsparcie, jest teraz dla mnie bezcenne - dodała Sylwia. 

Zobaczcie cały, poruszający wpis tancerki. Trzymamy mocno kciuki, aby wszystko poszło po myśli Sylwii i Mikołaja. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dokładnie za 24 godziny, przede mną chyba najtrudniejszy publiczny występ w całej dotychczasowej karierze. Kiedy w piątek o 20:00 w Polsacie będziecie oglądać Taniec z Gwiazdami, postaram się, abyście zobaczyli jak zawsze uśmiechnięta i profesjonalną Sylwię. Jestem zawodową tancerką, ale jestem też człowiekiem i mam uczucia. Ostatnimi czasy moja samoocena była tak niska, ze ciężko było mi normalnie funcjonować. Mam nadzieje, że znajdę w sobie na tyle siły i determinacji, aby na piątkowym livie nie uronić nawet kropli łzy. W ostatnim tygodniu wylałam ich morze, ale czas się ogarnąć i wrócić na właściwe tory. Powierzono mi role tancerki-trenerki i nie zawiodę tych wszystkich, którzy dali mi szanse i we mnie uwierzyli. Wystąpić w TzG to ogromne wyróżnienie i możliwość rozwoju oraz niesamowita przygoda. Mimo wielu usilnych prób, nikt mi nie odbierze marzeń i radości z tańca. Jutro wychodząc na parkiet - zatańczę dla Was, bo to dzięki Waszym głosom nadal jestem w tym programie i chcę w nim pozostać. Oczywiście jestem przygotowana i liczę się z tym, że może to być ostatni taniec. Wszystko w Waszych rękach i to od Was zależy czy nadal chcecie oglądać na parkiecie parę nr 2. Mam od Was tak ogromne wsparcie, jakiego nigdy się nie spodziewałam. Przez ostatnie dni otrzymałam setki wiadomości i zaczynam powoli znów w siebie wierzyć. Bardzo to doceniam i z całego serca dziękuje. Przechodzę obecnie najtrudniejszy okres w swoim życiu i nie jest mi łatwo, kiedy na oczach milionów telewidzów, przeżywam tak trudne chwile. Nie poddam się i obiecuję, że podołam temu wyzwaniu. Bądźcie ze mną jutro o 20:00 i wiedzcie, że Wasze wsparcie, jest teraz dla mnie bezcenne. ——————————————————— #bestrong #motivation #tanieczgwiazdami #tzg #taniec #passion #mylove #mylife

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poinformowali o swoim rozstaniu niedługo po zakończeniu ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami". Dalej będą jednak razem tańczyć. 

Sylwia Madeńska o Tańcu z Gwiazdami z Mikołajem

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sywia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami" pierwszy raz po rozstaniu
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": To będzie wyjątkowo trudny odcinek dla Sylwii i Mikołaja. Stracą szansę na "Kryształową kulę"?

Kilkanaście godzin po ostatnim odcinku " Tańca z Gwiazdami " Mikołaj Jędruszczak  oświadczył, że jego związek z Sylwią Madeńską to już przeszłość. Dziś wieczorem para wystąpi razem na parkiecie po raz pierwszy po ogłoszeniu rozstania. To z pewnością był dla nich ogromnie trudny tydzień. Jak pogodzić złamane serca z profesjonalnym wywiązaniem się z obowiązków zawodowych? Czy uda im się dziś dobrze zatańczyć w odcinku?  Zobacz także;  Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest ich komentarz! "Taniec z Gwiazdami": Mikołaj i Sylwia są po rozstaniu. Jak poradzą sobie dziś na parkiecie?  Zazwyczaj przed każdym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" uczestnikom towarzyszy stres i radość związana z kolejnym tańcem. Jednak w przypadku Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej te emocje są bardziej skomplikowane. Jeszcze tydzień temu byli parą zarówno zawodową jak i prywatną. Dzień później ogłosili swoje rozstanie. Mikołaj napisał:  Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu - bądź szczęśliwa bo zasługujesz na to jak mało kto. Sylwia bardzo to przeżyła. Nadchodzący odcinek będzie jednym z najtrudniejszych wyzwań z jakim przyszło jej się zmierzyć w życiu:  Ostatnimi czasy moja samoocena była tak niska, ze ciężko było mi normalnie funkcjonować. Mam nadzieje, że znajdę w sobie na tyle siły i determinacji, aby na piątkowym livie nie uronić nawet kropli łzy. W ostatnim tygodniu wylałam ich morze, ale czas się ogarnąć i wrócić na właściwe tory. Sylwia i Mikołaj pomimo rozstania musieli spędzać ze sobą godziny treningów na sali tanecznej. Czy będą w stanie dalej ze...

Sylwia Madeńska na wakacjach
Instagram
Newsy
Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej? Pod zdjęciem pisze: "Widocznie twoja rozpacz trwała krótko"

Sylwia Madeńska  i Mikołaj Jędruszczak rozstali się po prawie rocznym związku, co odbiło się w mediach głośnym echem. Para, tuż po rozstaniu, nadal spędzała ze sobą czas, za sprawą udziału w  "Tańcu z gwiazdami ". Treningi były dla nich trudne, ale tancerka wielokrotnie podkreślała, że chcą zachować pełny profesjonalizm. Tak też się stało. Widzowie zdecydowali jednak, że para odpada z programu. P o tych wydarzeniach Mikołaj Jędruszczak zdecydował, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych, a Sylwia podziękowała za ogromne wsparcie swoim obserwatorom. Teraz zwyciężczyni pierwszej edycji " Love Island " gościnnie pojawiła się w nowej edycji programu i widać, że zmiana otoczenia doskonale na nią wpłynęła. Zauważył to też Mikołaj Jędruszczak, który dosyć krytycznie odniósł się do 'wakacyjnych" zdjęć byłej partnerki... Zobaczcie, co napisał! Sylwia Madeńska gościem w "Love Island"! Reakcja Mikołaja Sylwia Madeńska opublikowała na Instagramie swoje gorące zdjęcie w bikini i napisała, że korzysta ze słonecznej pogody: Gorące pozdrowienia z bardzo słonecznego miejsca na ziemi 🥰 !! Zaraz powrót do domu, ale staram się korzystać ile się da ☀️ - napisała Sylwia Madeńska pod gorącym zdjęciem z wakacji. Fotografię byłej już partnerki skomentował Mikołaj Jędruszczak, który jeszcze niedawno zapewniał, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych.  Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla Ciebie, ale widać trwał krótko. Bardzo się cieszę, że sobie poradziłaś i jesteś otwarta na nowe. Ja tak nie mam i ani myślę, żeby pokazywać nagie ciało na swoim profilu. Ale każdy robi to, co czuje. Miłych wakacji  Wpis...

Sylwia Madeńska
ONS.pl
Newsy
Wygrali "Love Island", wygrają "Taniec z gwiazdami"?! Sylwia Madeńska o stresie przed pierwszym odcinkiem
Sylwia Madeńska już niedługo zadebiutuje w "Tańcu z gwiazdami"! Jak czuje się przed pierwszym odcinkiem na żywo?

Sylwia Madeńska już 6. marca zadebiutuje w roli tancerki w programie "Taniec z gwiazdami". Jak wiadomo śliczna tancerka i zwyciężczyni "Love Island" do walki o kryształową kulę stanie ze swoim życiowym partnerem, Mikołajem Jędruszczakiem, który wystąpi w roli gwiazdy! Sylwia i Mikołaj bardzo zaangażowali się w treningi i dają z siebie wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się na tanecznym parkiecie. Ostatnio jednak tancerka zamieściła wpis w mediach społecznościowych, z którego wynika, że pojawił się już pierwszy stres przed odcinkami na żywo!  Zobacz także:  Karolina Gilon nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach "Love Island"! Jest zniesmaczona! Sylwia Madeńska przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak już niedługo zadebiutują na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Kiedy tylko media obiegła informacja, że ta dwójka pojawi się w tanecznym show, fani pary od razu zaczęli ściskać kciuki za ich powodzenie w programie. Niewątpliwie ta dwójka może liczyć na głosy rzeszy widzów. Jednak wygląda na to, że u Sylwii i Mikołaja pojawiły się już pierwsze nerwy przed odcinkami na żywo! Ostatnio tancerka zamieściła zdjęcie z oficjalnej sesji zdjęciowej do "Tańca z gwiazdami" . Pod fotografią zamieściła wpis, w którym opowiedziała, że pojawia się już coraz więcej nerwów.  W końcu mogę podzielić się z Wami pierwszymi efektami sesji zdjęciowej do wiosennej edycji  @tanieczgwiazdami  🥰 !!! 6-tego marca widzimy się na pierwszym odcinku Live. Coraz mniej czasu, coraz więcej nerwów 🙊Dziękujemy za Wasze wsparcie, dajecie nam dużo otuchy i motywacji do codziennej pracy !  @mikolaj_jedruszczak_official  jest niezłym pracusiem i świetnym uczniem ☺️ Pokażemy się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner