Sylwia Lipka z powodu koronawirusa zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"?
East News

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Lipka o swoim stanie zdrowia! Jak czuje się wokalistka zarażona koronawirusem?

Sylwia Lipka z powodu koronawirusa zrezygnuje z "Tańca z Gwiazdami"?
East News

W piątek w sieci pojawiła się informacja, że Sylwia Lipka ma koronawirusa. Ostatecznie informacja została potwierdzona i uczestniczka nie mogła wystąpić w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami", do którego przygotowywała się razem z Rafałem Maserakiem. Co więcej okazało się, że tancerz również jest zarażony. Teraz Sylwia Lipka w sieci na bieżąco informuje o swoim stanie zdrowia i zdradziła, czy ma jakieś objawy zakażenia koronawirusem. Zobaczcie, co napisała...

Sylwia Lipka o swoim stanie zdrowia!

Sylwia Lipka opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcia i zdradziła, że czuje się dobrze. Podziękowała też swoim fanom za wszystkie życzenia powrotu do zdrowia i prosi, aby na siebie uważać:

dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości i życzenia powrotu do zdrowia. 🥺 czuję się dobrze, dlatego mam nadzieję, że 👑wirus szybko ze mnie wyparuje... wysyłam Wam dużo miłości i proszę, uważajcie na siebie i swoich bliskich. 💞✨ - napisała Sylwia Lipka na Instagramie. 

Na pytanie jednej z Internautek o aktualne samopoczucie Sylwia Lipka odpowiedziała, że jedynym objawem koronawirusa, jaki ma jest ból głowy:

dobrze, tylko troche boli mnie głowa, ale poza tym to nic 💜

W komentarzach pod zdjęciem uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Wśród osób, które trzymają kciuki za Sylwię Lipkę znalazły się m.in. Roksana Węgiel, czy Magda Wójcik z "Big Brothera": 

Będzie dobrze❤️

Dużo zdrówka ! 😘💪🏻

Trzymaj się kochana!❤️

Młoda artystka pokazała, jak spędza kwarantannę! 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Z programu odpadły aż dwie pary. Wieniawa i Lipka popłakały się na wizji a Karwan zaliczyła wpadkę

Okazało się, że nie tylko Sylwia Lipka ma koronawirusa, ale również jej taneczny partner Rafał Maserak.

Sylwia Lipka
East News

Młoda gwiazda była załamana, że nie może wystąpić w ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami".

Sylwia Lipka
Instagram

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Sylwia Lipka
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48