Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Nikodem Rozbicki wspierał Julię Wieniawę w finale "Tańcu z Gwiazdami"! Aktorka mówi nam o... zaskoczeniu

Nikodem Rozbicki wspierał Julię Wieniawę w finale "Tańcu z Gwiazdami"! Aktorka mówi nam o... zaskoczeniu

To już ponad tydzień od wielkiego finału  "Tańca z Gwiazdami". Choć Julia Wieniawa ostatecznie nie wygrała "Kryształowej Kuli", podczas odcinka na żywo czekało ją sporo niespodzianek. Jedną z nich było nagranie od Nikodema Rozbickiego, którego totalnie się nie spodziewała. 

Nie tak dawno plotkowano, że aktorka jest szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem jest aktor, Nikodem Rozbicki. Pod koniec wakacji pojawiły się nawet ich wspólne zdjęcia, na których się przytulają. Postanowiliśmy co nieco podpytać Julię na temat tego, czy spodziewała się takiego wsparcia akurat od Nikodema. Zobaczcie, jak zareagowała! Warto to zobaczyć. 

Zobacz także: Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!"

Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa o niespodziance od Nikodema Rozbickiego

 

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Na co Edyta Zając przeznaczy nagrodę? "Obiecałam Michałowi, że jeżeli wygramy..."
"Taniec z gwiazdami": Na co Edyta Zając przeznaczy nagrodę? "Obiecałam Michałowi, że jeżeli wygramy..."

Edyta Zając została zwyciężczynią XI edycji programu "Taniec z gwiazdami" , emitowanego w telewizji Polsat. Piękna modelka oprócz kryształowej kuli otrzymała również nagrodę pieniężną - 100 tys. złotych! Jak przyznała, ma już pewne plany, na które przeznaczy część wygranej. Jednym z nich jest prezent dla jej tanecznego partnera, Michała Bartkiewicza. Zobacz także:  Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!" Postanowiliśmy spytać Edytę Zając, co takiego planuje sprezentować tancerzowi. Okazało się, że Michał już doskonale wie, co to jest - gwiazda już wcześniej powiedziała mu, że jeśli uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami", to otrzyma od niej prezent. Gwiazda uchyliła nam rąbka tajemnicy w tym temacie! Zobaczcie, co nam powiedziała Edyta Zając! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Julia Wieniawa
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Nina Terentiew osobiście zaprosiła Julię Wieniawę do programu! Aktorka postawiła jednak jeden warunek
"Taniec z gwiazdami": Nina Terentiew osobiście zaprosiła Julię Wieniawę do programu! Aktorka postawiła jednak jeden warunek

Julia Wieniawa zajęła drugie miejsce w XI edycji "Tańca z gwiazdami", emitowanej w telewizji Polsat. Aktorka od samego początku show była uznawana za faworytkę do głównej wygranej, jednak w finale musiała ustąpić miejsca Edycie Zając. Chociaż aktorka nie zdobyła kryształowej kuli, to jednak w show pokazała fantastyczne umiejętności taneczne i dostarczyła widzom mnóstwo emocji.  Zobacz także:  Klątwa w Tańcu z Gwiazdami?! Michał Malitowski: "Ja wiedziałem, że Julia Wieniawa nie wygra!" Jak wyjawiła Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party.pl, do udziału w "Tańcu z gwiazdami" osobiście zaprosiła ją... Nina Terentiew! Aktorka jest jej za to bardzo wdzięczna.  Dziękuję jej za to. Spełniła moje największe marzenie - jeszcze wtedy tego nie wiedziałam, teraz już to wiem, wspaniałe to było - powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Party.pl. Okazało się jednak, że aktorka zgodziła się wziąć udział w programie pod jednym warunkiem! Jakim?  Tego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović nie spodziewała się wygranej Edyty Zając?! "Julia lepiej tańczy od Edytki"
"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović nie spodziewała się wygranej Edyty Zając?! "Julia lepiej tańczy od Edytki"

XI edycja "Tańca z gwiazdami" w telewizji Polsat dobiegła końca. W wielkim finale zmierzyły się Edyta Zając i Julia Wieniawa i jak już wiadomo, to piękna modelka zdobyła kryształową kulę. Jednak to Julia Wieniawa od samego początku była uznawana za faworytkę do głównej wygranej - wspaniale radziła sobie z każdym tańcem, a z tygodnia na tydzień zachwycała swoimi umiejętnościami tanecznymi jeszcze bardziej. Z tego też względu jej przegrana dla niektórych z pewnością była zaskoczeniem.  Zobacz także:  Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego" Swojego zaskoczenia w rozmowie z reporterką Party.pl nie ukrywała również Iwona Pavlović!  Myślałam, że jednak wygra Julia, ponieważ tanecznie uważam, że rzeczywiście lepiej tańczy od Edytki - powiedziała w rozmowie z Party, Iwona Pavlović.  Co zatem jurorka "Tańca z gwiazdami" sądzi o wygranej Edyty Zając? Jak ocenia taneczny progres modelki w programie?  Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie zobaczyć powyżej!  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner