Party Stories
Taniec z gwiazdami
East News
Newsy

"Taniec z gwiazdami". Za nami ćwierćfinał show! Kto pożegnał się z programem?

W programie "Taniec z gwiazdami" nie brakuje emocji nie tylko z powodu tanecznych popisów gwiazd, ale także z powodu panującej pandemii koronawirusa. Niestety w ćwierćfinale programu zabrakło Sylwii Lipki i Rafała Maseraka - na niedługo przed piątkowym odcinkiem okazało się, że obydwoje są zarażeni koronawirusem. W tanecznej rywalizacji pozostali Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, a także Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, którzy powrócili do show. Co się wydarzyło w dzisiejszym odcinku? Zobaczcie! 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"

Czy Paulina Sykut-Jeżyna boi się koronawirusa? "Wszystko się nakręca"

"Taniec z gwiazdami". Co wydarzyło się w ćwierćfinale show?

Ta edycja "Tańca z gwiazdami" zostanie zapamiętana na długo. Niestety pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie, nabiera na sile i od kilku tygodni odnotowujemy rekordy zachorowań. Niestety wśród zakażonych osób są również uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Już w ubiegłym tygodniu nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta. W dzisiejszym odcinku, niestety, zabrakło kolejnej pary - Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. 

Z tego też względu w tanecznej rywalizacji w ćwierćfinale show zobaczyliśmy tylko trzy pary - Julię i Stefano, Sylwestra i Hanię oraz Edytę i Michała. Wszystkie pary wykonały po dwa tańce. W tym odcinku nikt nie usłyszał negatywnych komentarzy - jury było pod ogromnym wrażeniem wszystkich występów. Jednak największym uznaniem cieszyła się Julia Wieniawa, która brawurowo wykonała sambę oraz pięknego walca do wspaniałej muzyki z filmu "Trędowata".

Tak prezentowała się punktacja w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami":

1. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino - 30  i 29 punktów, 

2. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 25 i 30 punktów ,

3. Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz - 25 i 25 punktów.

Po zsumowaniu głosów widzów i jurorów okazało się, że z programem musieli się pożegnać Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz.

Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami

W ćwierćfinale najlepiej poradziła sobie Julia Wieniawa! Czy to właśnie piękna aktorka zdobędzie kryształową kulę?

Taniec z gwiazdami
East News

Edyta Zając w programie "Taniec z gwiazdami" również idzie jak burza! Dzisiaj fenomenalnie wykonała rumbę, za którą otrzymała maksymalną ilość punktów od jurorów. Wygląda więc na to, że szykuje się naprawdę zacięta rywalizacja na ostatniej prostej tanecznego show!

Edyta Zając w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! Z programem pożegnała się pierwsza para

"Taniec z gwiazdami" , jeden z najbardziej lubianych przez widzów programów rozrywkowych, wrócił po półrocznej przerwie! Pandemia koronawirusa spowodowała, iż stacja Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu show z wiosny na jesień. I ten moment właśnie nadszedł! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku tanecznego programu? Niestety, pożegnaliśmy już pierwszą parę. Zobaczcie!  Zobacz także:  Stracił nogę, ale się nie poddaje! Sylwester Wilk nadal będzie walczył o zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami" Zapisałaś się na kurs tańca i szukasz odpowiednich butów? Do zakupów może przydać Ci się kod rabatowy Wojas ! "Taniec z gwiazdami" wrócił po półrocznej przerwie! Z programem pożegnała się pierwsza para Na ten moment wszyscy fani tanecznej rywalizacji gwiazd czekali aż pół roku. Ale dzisiaj, 4 września, w końcu wrócił "Taniec z gwiazdami". Do programu powrócili prawie wszyscy - zabrakło jedynie Marcina Bosaka i tancerki Janji Lesar. W show znów możemy zobaczyć także publiczność.  Gwiazdy w dzisiejszym odcinku opowiadały między innymi o tym, jak spędzały okres kwarantanny oraz czas bez treningów. A jak poradziły sobie na tanecznym parkiecie? Ogromne wrażenie na jurorach zrobiła dzisiaj Anna Karwan, która brawurowo zatańczyła sambę! Ku zaskoczeniu, dzisiaj trochę słów krytyki otrzymała Julia Wieniawa. Najwyraźniej jurorzy oczekują od uzdolnionej aktorki czegoś więcej! Tak prezentowała się punktacja.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak - 20 punktów. Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 13 punktów.  Anna Karwan i Jan Kliment - 27 punktów.  Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 23 punkty. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 20...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami" 2020: Kto pożegnał się z programem? Emocji nie brakowało!
To była zaskakująca decyzja!

"Taniec z gwiazdami"  to nadal jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. W pierwszym odcinku, po przerwie związanej z kwarantanną, z programem musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" emocji nie brakowało! Tym razem gwiazdy odsłoniły swoje największe tajemnice! Anna Karwan opowiedziała o swojej dramatycznej przeszłości, Sylwia Lipka poruszyła temat lat szkolnych, których nie wspomina dobrze,  a Julia Wieniawa po raz pierwszy odsłoniła się tak bardzo!  Co jeszcze wydarzyło się w 4. odcinku "Dancing with the stars"? Kto zachwycił jurorów w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami"? Gwiazdy w 4. odcinku "Taniec z gwiazdami" opowiadały o swoim domu rodzinnym. Nicole Bogdanowicz zabrała Kamila Kuroczko do swojego rodzinnego domu, gdzie jej mama opowiedziała o ogromnej determinacji, jaką miała jej córka, aby zostać aktorką. Julia Wieniawa wyznała, że wychowała się w dwóch domach. Aktorka zdradziła, że jej planem B, gdyby nie została aktorką, był zawód instruktorki jazdy konnej. Gwiazda serialu "Zawsze warto" dodała, że po raz pierwszy aż tak się otworzyła publicznie i powiedziała: Dzieci z rozbitych małżeństw nie mają lekko. Jak byłam mała nie  było łatwo jeździć od mamy do taty. Mimo dwóch domów, rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą. Z kolei Mikołaj Jędruszczak zabrał Sylwię Madeńską do swojego rodzinnego domu, gdzie pokazał jej też korty tenisowe, na których stawiał swoje pierwsze kroki z rakietą. Mężczyzna przyznał też, że trzy lata temu odeszła jego mama, co początkowo było dla niego wyjątkowo trudne. Walca, którego zatańczył Mikołaj Jędruszczak zadedykował właśnie swojej mamie.  A jak jurorzy ocenili...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner