Taniec z gwiazdami
East News

"Taniec z gwiazdami". Za nami ćwierćfinał show! Kto pożegnał się z programem?

Taniec z gwiazdami
East News

W programie "Taniec z gwiazdami" nie brakuje emocji nie tylko z powodu tanecznych popisów gwiazd, ale także z powodu panującej pandemii koronawirusa. Niestety w ćwierćfinale programu zabrakło Sylwii Lipki i Rafała Maseraka - na niedługo przed piątkowym odcinkiem okazało się, że obydwoje są zarażeni koronawirusem. W tanecznej rywalizacji pozostali Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, a także Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, którzy powrócili do show. Co się wydarzyło w dzisiejszym odcinku? Zobaczcie! 

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce"

"Taniec z gwiazdami". Co wydarzyło się w ćwierćfinale show?

Ta edycja "Tańca z gwiazdami" zostanie zapamiętana na długo. Niestety pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie, nabiera na sile i od kilku tygodni odnotowujemy rekordy zachorowań. Niestety wśród zakażonych osób są również uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Już w ubiegłym tygodniu nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta. W dzisiejszym odcinku, niestety, zabrakło kolejnej pary - Sylwii Lipki i Rafała Maseraka. 

Z tego też względu w tanecznej rywalizacji w ćwierćfinale show zobaczyliśmy tylko trzy pary - Julię i Stefano, Sylwestra i Hanię oraz Edytę i Michała. Wszystkie pary wykonały po dwa tańce. W tym odcinku nikt nie usłyszał negatywnych komentarzy - jury było pod ogromnym wrażeniem wszystkich występów. Jednak największym uznaniem cieszyła się Julia Wieniawa, która brawurowo wykonała sambę oraz pięknego walca do wspaniałej muzyki z filmu "Trędowata".

Tak prezentowała się punktacja w ćwierćfinale "Tańca z gwiazdami":

1. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino - 30  i 29 punktów, 

2. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 25 i 30 punktów ,

3. Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz - 25 i 25 punktów.

Po zsumowaniu głosów widzów i jurorów okazało się, że z programem musieli się pożegnać Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz.

Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami

W ćwierćfinale najlepiej poradziła sobie Julia Wieniawa! Czy to właśnie piękna aktorka zdobędzie kryształową kulę?

Taniec z gwiazdami
East News

Edyta Zając w programie "Taniec z gwiazdami" również idzie jak burza! Dzisiaj fenomenalnie wykonała rumbę, za którą otrzymała maksymalną ilość punktów od jurorów. Wygląda więc na to, że szykuje się naprawdę zacięta rywalizacja na ostatniej prostej tanecznego show!

Edyta Zając w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01