Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marcin Bosak i Maria Dębska
East News
Newsy

„Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka

„Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka

Choć do tej pory unikał show-biznesu, teraz wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Skąd taka zmiana u Marcina Bosaka?

To nie przypadek, że kiedy postanowiono ujawnić pierwsze nazwisko uczestnika wiosennej, 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, wybrano właśnie jego. Bo tego, że Marcin Bosak (40) pierwszy raz w życiu weźmie udział w telewizyjnym show (partnerować mu będzie Wiktoria Omyła), nie spodziewał się chyba nikt! Jak aktor, który uchodzi raczej za skrytego, poradzi sobie w tym programie, zawsze przecież pełnym ogromnych emocji? 

„Będzie miał okazję udowodnić, że taniec ma w genach”, ogłosił Polsat. 

Bo siostra Marcina, Anna Bosak, nie tylko była finalistką „You Can Dance. Po prostu tańcz!”, ale i instruktorką Roberta Janowskiego właśnie w „Tańcu z gwiazdami”!

Zobacz także: Wygrali "Love Island", wygrają "Taniec z gwiazdami"?! Sylwia Madeńska o stresie przed pierwszym odcinkiem

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" nie dogadują się? Zaskakujące wyznanie Marcina Bosaka

Gdzie grał Marcin Bosak?

Kiedy na łódzkich Bałutach, skąd pochodzą, jego siostra ćwiczyła taniec, on trenował karate. 

„Miałem szczęście spotkać świetnych pedagogów, ludzi, którzy mieli filozoficzne podejście do sztuki walki”, mówił aktor w wywiadzie dla „Zwierciadła”. 

I to widać: Bosak jest refleksyjny, pisze pamiętniki od 16. roku życia, ufa intuicji, unika rzeczy, które go rozpraszają, a w wywiadach od lat powtarza, że jest szczęściarzem. O aktorstwie zaczął marzyć już w liceum, na spotkaniach koła teatralnego u Marcela Szytenchelma (pamiętnego Mariana Koniuszki ze „Zmienników”). 

Tuż po szkole aktorskiej dołączył do obsady „M jak miłość”, a rola Kamila przyniosła mu popularność. 

„Dość szybko dostałem w prezencie rodzaj pewności, że idę drogą, która sprawi, że będę szczęśliwy. (…) Gdybym dziś miał coś powiedzieć sobie młodszemu, powiedziałbym to samo – »jesteś na dobrej drodze«”, opowiadał w wywiadzie dla portalu WeMen.

Bosak planuje ślub

Wszystkie zdjęcia swojej partnerki, Marii Dębskiej, Bosak podpisuje na Instagramie jednym hasztagiem: „Najpiękniejsza dziewczyna na świecie”. Czasem dodaje: „Nagle świat się mieści w Twoich oczach”. A fotografii, które aktor robi Marii analogowym aparatem, jest sporo. Podobno uczucie między nimi wybuchło, kiedy Marcin zaczął pracować z Marią w warszawskim Teatrze Studio. On, tata obecnie 11-letniego Władka i 5-letniego Jasia (ze związku z aktorką Moniką Pikułą), ona – młoda aktorka. Są razem od dwóch i pół roku. Przyjaciele pary mówią, że Bosak jest zakochany po uszy, i nietrudno w to uwierzyć. 

W jednym z wywiadów aktor powiedział: „Z Marysią gadamy bez przerwy, do tego stopnia, że tony książek zabierane na wakacje leżą nieruszone”. 

Wszystko wskazuje też na to, że para planuje ślub! Podobno ceremonia ma się odbyć w Toskanii, ale ile w tym prawdy?

„Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem”, wyznała Dębska, dodając jednak, że nie wybrali jeszcze miejsca ceremonii. Bo choć Maria i Marcin nie ukrywają swoich uczuć i chętnie pozują do zdjęć, gdy promują film lub serial, to nie lubią rozmawiać na tematy prywatne. Aktor czasem robi wyjątek, jak dla Anywhere.pl: 

„To jest najsilniejsze uczucie, najsilniejsza motywacja życiowa – miłość. Jak w tym uczuciu pojawiają się inne kolory, to nas wzbogaca, to my się zmieniamy też jako ludzie”. 

I faktycznie Marcin pod wpływem ukochanej się zmienił, stał się bardziej otwarty. 

– Maria jest od niego młodsza o 12 lat, ale dzięki bezpośredniemu charakterowi i optymistycznemu usposobieniu potrafi koić niepokoje duszy Marcina. On jeszcze wszystkich zaskoczy! – mówi znajomy pary.

Czy Bosak zdobędzie Kryształową kulę TzG?

„Oczywiście, wierzę w siłę marzeń, bardzo”, mówił w wywiadzie dla „Zwierciadła” o swoich rolach u znanych reżyserów. Ale za „siłą marzeń” Bosaka stoją też na pewno ciągły rozwój, oddanie się pasji i ciężka praca. A te cechy na pewno pomagają tym, którzy marzą o Kryształowej Kuli.

Zobacz także: Problemy na treningach Julii Wieniawy do "Tańca z Gwiazdami"! "Źle idzie, z tańca nie wyżyjemy"

Marcin Bosak i Maria Dębska:

East News

Marcin na planie "M jak miłość":

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Marcin Bosak i Maria Dębska
East News
TV-Show
Czułości Marcina Bosaka i Marii Dębskiej w "Tańcu z gwiazdami". Ależ ona go wspiera!
Maria Dębska wspiera Marcina Bosaka na publiczności "Tańca z gwiazdami"

Marcin Bosak do tej pory kojarzony był głównie z serialem "M jak miłość", gdzie wciela się w postać niepokornego Kamila. Teraz jednak aktor postanowił spróbować swoich sił w... tańcu! Marcin Bosak bierze udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" , gdzie występuje w parze z Wiktorią Omyłą. Aktor może liczyć na wsparcie swojej ukochanej, Marii Dębskiej, która pojawiła się na publiczności podczas pierwszego odcinka show. Zobaczcie, jak mu kibicowała! Maria Dębska wspiera Marcina Bosaka w "Tańcu z gwiazdami" Marcin Bosak jest jednym z uczestników 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Jego taneczna partnerka Wiktoria Omyła zdradziła nam, że aktor może być czarnym koniem tego show. Według niej Marcin Bosak świetnie odnajduje się w każdym stylu tanecznym. Być może to zasługa dobrych genów. Siostra aktora, Anna Bosak, również jest tancerką. Mogliśmy ją podziwiać między innymi w programie "You Can Dance". Marcin Bosak może liczyć nie tylko na wsparcie swojej siostry, ale przede wszystkim ukochanej. Maria Dębska pojawiła się na publiczności podczas pierwszego odcinka na żywo "Tańca z gwiazdami". Para pozwoliła sobie nawet na chwilę czułości. Przed występem Maria Dębska obdarowała ukochanego pocałunkami. To bardzo rzadki widok, ponieważ oboje niechętnie afiszują się ze swoim uczuciem. Mamy nadzieję, że to się zmieni, bo wyglądają uroczo! Marcin Bosak tańczy w parze z Wiktorią Omyłą  

Marcin Bosak
East News
TV-Show
Kim jest Marcin Bosak? Kto jest jego partnerką? Wszystko o uczestniku "Tańca z gwiazdami 11"!
Marcin Bosak wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Co o nim wiemy?

Marcin Bosak jest znany przede wszystkim z roli Kamila Gryca w serialu "M jak miłość" . Aktor wrócił na plan produkcji po kilkunastoletniej przerwie. Jednak teraz będziemy mogli podziwiać go w całkiem nowej roli. Marcin Bosak pojawi się bowiem wśród uczestników 11. edycji "Tańca z gwiazdami" . Co wiemy o gwiazdorze? Z kim się spotyka? Zobaczcie poniżej! Marcin Bosak w serialu "M jak miłość" Jak już wspomnieliśmy, największą popularność przyniosła mu rola niepokornego Kamila w serialu "M jak miłość". Marcin Bosak dołączył do obsady w 2003 roku. Jego postać sporo namieszała przede wszystkim w życiu Madzi (Anna Mucha). Kamil sypiał bowiem ze swoją współlokatorką, jednak gdy okazało się, że dziewczyna jest w ciąży, odwrócił się od niej. Madzia straciła dziecko. Kamil zniknął z serialu w 2006 roku, aby ponownie wrócić w 2019.  Oprócz "M jak miłość", aktor ma na swoim koniec wiele innych ról w serialach (w tym między innymi w "Na dobre i na złe", "Miodowych latach" czy też w "Kruku") oraz filmach. Kamil Bosak zagrał w takich produkcjach, jak choćby "W ciemności" i "Pokocie" Agnieszki Holland, "Zabawie, zabawie" Kingi Dębskiej czy też w "Polityce" Patryka Vegi.  Kim jest partnerka Kamila Bosaka, Maria Dębska? Kamil Bosak od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Marią Dębską, aktorką i córką znanej reżyserki, Kingi Dębskiej. Para poznała się w warszawskim teatrze Studio, gdzie razem występowali w spektaklu "Ripley pod ziemią". Ich związek od początku budził skrajne emocje. Niektórzy twierdzili, że to właśnie Maria Dębska przyczyniła się do rozpadu 15-letniego związku Kamila z inną aktorką, Moniką Pikułą, z którą gwiazdor ma...

East News
Newsy
Marcin Bosak nie wróci jesienią do "Tańca z gwiazdami"?! "Ładnie podziękował stacji za udział w show"
Marcin Bosak nie wróci jesienią do "Tańca z gwiazdami"?! "Ładnie podziękował stacji za udział w show"

Z powodu pandemii koronawirusa stacja Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" na jesień. Jak dowiedział się "Fakt" na parkiecie najprawdopodobniej nie zobaczymy jednak wszystkich. Według informacji uzyskanych przez tabloid,  Marcin Bosak podziękował za udział w programie i nie pojawi się ponownie na tanecznym parkiecie. Dlaczego?  Zobacz także:  „Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka Marcin Bosak nie wróci do "Tańca z gwiazdami"?! Wiosenna edycja "Tańca z gwiazdami" została przerwana przed epidemię koronawirusa, a stacja  Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu jej na jesień. Oczywiście wszystkie gwiazdy, które podjęły się tanecznej rywalizacji, zostały zaproszone do ponownego wzięcia udziału w show we wrześniu. Fani z niecierpliwością czekają na informację, czy na pewno wszyscy, którzy występowali w wiosennej edycji pojawią się również jesienią. Niestety jak donosi "Fakt" najprawdopodobniej zabraknie Marcina Bosaka.  Ładnie podziękował stacji za udział w show - powiedział informator "Faktu".  Sam aktor jednak nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył tym doniesieniom. Marcin Bosak jest związany kontraktem, przez co nie może udzielać takich informacji.  Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem – powiedział "Faktowi" Marcin Bosak. Jak wiadomo gwiazdy biorąc udział w show muszą tak dopasować swoje zobowiązania zawodowe, aby móc pogodzić taneczne treningi z pracą. Przerwanie wiosennej edycji programu z pewnością spowodowało, że niektórzy muszą znów tak dopasować swoje grafiki, aby wszystko ze sobą pogodzić. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną prawdopodobnej rezygnacji...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner