Marcin Bosak i Maria Dębska
East News
Newsy

„Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka

„Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka

Choć do tej pory unikał show-biznesu, teraz wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Skąd taka zmiana u Marcina Bosaka?

To nie przypadek, że kiedy postanowiono ujawnić pierwsze nazwisko uczestnika wiosennej, 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, wybrano właśnie jego. Bo tego, że Marcin Bosak (40) pierwszy raz w życiu weźmie udział w telewizyjnym show (partnerować mu będzie Wiktoria Omyła), nie spodziewał się chyba nikt! Jak aktor, który uchodzi raczej za skrytego, poradzi sobie w tym programie, zawsze przecież pełnym ogromnych emocji? 

„Będzie miał okazję udowodnić, że taniec ma w genach”, ogłosił Polsat. 

Bo siostra Marcina, Anna Bosak, nie tylko była finalistką „You Can Dance. Po prostu tańcz!”, ale i instruktorką Roberta Janowskiego właśnie w „Tańcu z gwiazdami”!

Zobacz także: Wygrali "Love Island", wygrają "Taniec z gwiazdami"?! Sylwia Madeńska o stresie przed pierwszym odcinkiem

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" nie dogadują się? Zaskakujące wyznanie Marcina Bosaka

Gdzie grał Marcin Bosak?

Kiedy na łódzkich Bałutach, skąd pochodzą, jego siostra ćwiczyła taniec, on trenował karate. 

„Miałem szczęście spotkać świetnych pedagogów, ludzi, którzy mieli filozoficzne podejście do sztuki walki”, mówił aktor w wywiadzie dla „Zwierciadła”. 

I to widać: Bosak jest refleksyjny, pisze pamiętniki od 16. roku życia, ufa intuicji, unika rzeczy, które go rozpraszają, a w wywiadach od lat powtarza, że jest szczęściarzem. O aktorstwie zaczął marzyć już w liceum, na spotkaniach koła teatralnego u Marcela Szytenchelma (pamiętnego Mariana Koniuszki ze „Zmienników”). 

Tuż po szkole aktorskiej dołączył do obsady „M jak miłość”, a rola Kamila przyniosła mu popularność. 

„Dość szybko dostałem w prezencie rodzaj pewności, że idę drogą, która sprawi, że będę szczęśliwy. (…) Gdybym dziś miał coś powiedzieć sobie młodszemu, powiedziałbym to samo – »jesteś na dobrej drodze«”, opowiadał w wywiadzie dla portalu WeMen.

Bosak planuje ślub

Wszystkie zdjęcia swojej partnerki, Marii Dębskiej, Bosak podpisuje na Instagramie jednym hasztagiem: „Najpiękniejsza dziewczyna na świecie”. Czasem dodaje: „Nagle świat się mieści w Twoich oczach”. A fotografii, które aktor robi Marii analogowym aparatem, jest sporo. Podobno uczucie między nimi wybuchło, kiedy Marcin zaczął pracować z Marią w warszawskim Teatrze Studio. On, tata obecnie 11-letniego Władka i 5-letniego Jasia (ze związku z aktorką Moniką Pikułą), ona – młoda aktorka. Są razem od dwóch i pół roku. Przyjaciele pary mówią, że Bosak jest zakochany po uszy, i nietrudno w to uwierzyć. 

W jednym z wywiadów aktor powiedział: „Z Marysią gadamy bez przerwy, do tego stopnia, że tony książek zabierane na wakacje leżą nieruszone”. 

Wszystko wskazuje też na to, że para planuje ślub! Podobno ceremonia ma się odbyć w Toskanii, ale ile w tym prawdy?

„Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem”, wyznała Dębska, dodając jednak, że nie wybrali jeszcze miejsca ceremonii. Bo choć Maria i Marcin nie ukrywają swoich uczuć i chętnie pozują do zdjęć, gdy promują film lub serial, to nie lubią rozmawiać na tematy prywatne. Aktor czasem robi wyjątek, jak dla Anywhere.pl: 

„To jest najsilniejsze uczucie, najsilniejsza motywacja życiowa – miłość. Jak w tym uczuciu pojawiają się inne kolory, to nas wzbogaca, to my się zmieniamy też jako ludzie”. 

I faktycznie Marcin pod wpływem ukochanej się zmienił, stał się bardziej otwarty. 

– Maria jest od niego młodsza o 12 lat, ale dzięki bezpośredniemu charakterowi i optymistycznemu usposobieniu potrafi koić niepokoje duszy Marcina. On jeszcze wszystkich zaskoczy! – mówi znajomy pary.

Czy Bosak zdobędzie Kryształową kulę TzG?

„Oczywiście, wierzę w siłę marzeń, bardzo”, mówił w wywiadzie dla „Zwierciadła” o swoich rolach u znanych reżyserów. Ale za „siłą marzeń” Bosaka stoją też na pewno ciągły rozwój, oddanie się pasji i ciężka praca. A te cechy na pewno pomagają tym, którzy marzą o Kryształowej Kuli.

Zobacz także: Problemy na treningach Julii Wieniawy do "Tańca z Gwiazdami"! "Źle idzie, z tańca nie wyżyjemy"

Marcin Bosak i Maria Dębska:

East News

Marcin na planie "M jak miłość":

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Marcin Bosak i Maria Dębska
East News
TV-Show
Czułości Marcina Bosaka i Marii Dębskiej w "Tańcu z gwiazdami". Ależ ona go wspiera!
Maria Dębska wspiera Marcina Bosaka na publiczności "Tańca z gwiazdami"

Marcin Bosak do tej pory kojarzony był głównie z serialem "M jak miłość", gdzie wciela się w postać niepokornego Kamila. Teraz jednak aktor postanowił spróbować swoich sił w... tańcu! Marcin Bosak bierze udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" , gdzie występuje w parze z Wiktorią Omyłą. Aktor może liczyć na wsparcie swojej ukochanej, Marii Dębskiej, która pojawiła się na publiczności podczas pierwszego odcinka show. Zobaczcie, jak mu kibicowała! Maria Dębska wspiera Marcina Bosaka w "Tańcu z gwiazdami" Marcin Bosak jest jednym z uczestników 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Jego taneczna partnerka Wiktoria Omyła zdradziła nam, że aktor może być czarnym koniem tego show. Według niej Marcin Bosak świetnie odnajduje się w każdym stylu tanecznym. Być może to zasługa dobrych genów. Siostra aktora, Anna Bosak, również jest tancerką. Mogliśmy ją podziwiać między innymi w programie "You Can Dance". Marcin Bosak może liczyć nie tylko na wsparcie swojej siostry, ale przede wszystkim ukochanej. Maria Dębska pojawiła się na publiczności podczas pierwszego odcinka na żywo "Tańca z gwiazdami". Para pozwoliła sobie nawet na chwilę czułości. Przed występem Maria Dębska obdarowała ukochanego pocałunkami. To bardzo rzadki widok, ponieważ oboje niechętnie afiszują się ze swoim uczuciem. Mamy nadzieję, że to się zmieni, bo wyglądają uroczo! Marcin Bosak tańczy w parze z Wiktorią Omyłą  

Maria Dębska i Marcin Bosak mają kryzys?
Jan Bielecki/East News
Newsy
Maria Dębska i Marcin Bosak mają kryzys w małżeństwie? Wcześniej pokonali już wiele trudności! 
Maria Dębska i Marcin Bosak nie są już razem? O kryzysie w ich życiu media plotkują już od dawna. Jak zaczęła się ich miłość?

Niedawno na premierze filmu „Bo we mnie jest seks” mówiono tylko o niej. Maria Dębska (30), która wcieliła się w główną bohaterkę, artystkę Kalinę Jędrusik, pokazała wielki talent aktorski. Na czerwonym dywanie zabrakło jednak u jej boku największego fana: męża Marcina Bosaka (42). Nie było go też na festiwalu w Gdyni, kiedy Maria odbierała za „Bo we mnie…” statuetkę za główną rolę kobiecą, ani na festiwalu Nowe Horyzonty. Plotki o kryzysie w ich małżeństwie krążą już od wielu tygodni. Aktorzy od jakiegoś czasu rzeczywiście nie pokazują się razem, usunęli swoje wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych, ponoć nawet już ze sobą nie mieszkają…  Jak we śnie „Dokładnie 10 lat temu obudziłem się z długiego, wymuszonego snu. Od tamtego czasu, mimo blizn na ciele i w sercu, mimo trudnych spraw i przeciwności losu, stawiam za krokiem kolejny krok”, napisał niedawno Bosak na Instagramie. W 2006 roku dowiedział się, że ma guza rdzenia kręgowego. Przez kilka lat szukał pomocy u różnych specjalistów, w końcu, dekadę temu, przeszedł skomplikowaną operację w Belgii, po której od nowa uczył się chodzić. Była wtedy przy nim partnerka, aktorka Monika Pikuła, z którą ma dwóch synów (13-letniego Władka i 9-letniego Janka), a także jego siostra Anna, tancerka. „Pamiętam (…) dzień operacji, minuta po minucie, oczekiwanie, ogromne nerwy. Jesteśmy tu nadal, razem! Silniejsi niż kiedykolwiek”, napisała w komentarzu pod zdjęciem Marcina Anna. Bosak odzyskał zdrowie, ale jego związek z Pikułą nie przetrwał. W 2017 roku na festiwal filmowy w Gdyni aktor przyjechał z nową ukochaną. Marii długo zarzucano, że to przez nią rodzina Marcina się rozpadła. „Nigdy nie byłam tą drugą, to są zupełnie...

Marcin Bosak
East News
TV-Show
Kim jest Marcin Bosak? Kto jest jego partnerką? Wszystko o uczestniku "Tańca z gwiazdami 11"!
Marcin Bosak wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Co o nim wiemy?

Marcin Bosak jest znany przede wszystkim z roli Kamila Gryca w serialu "M jak miłość" . Aktor wrócił na plan produkcji po kilkunastoletniej przerwie. Jednak teraz będziemy mogli podziwiać go w całkiem nowej roli. Marcin Bosak pojawi się bowiem wśród uczestników 11. edycji "Tańca z gwiazdami" . Co wiemy o gwiazdorze? Z kim się spotyka? Zobaczcie poniżej! Marcin Bosak w serialu "M jak miłość" Jak już wspomnieliśmy, największą popularność przyniosła mu rola niepokornego Kamila w serialu "M jak miłość". Marcin Bosak dołączył do obsady w 2003 roku. Jego postać sporo namieszała przede wszystkim w życiu Madzi (Anna Mucha). Kamil sypiał bowiem ze swoją współlokatorką, jednak gdy okazało się, że dziewczyna jest w ciąży, odwrócił się od niej. Madzia straciła dziecko. Kamil zniknął z serialu w 2006 roku, aby ponownie wrócić w 2019.  Oprócz "M jak miłość", aktor ma na swoim koniec wiele innych ról w serialach (w tym między innymi w "Na dobre i na złe", "Miodowych latach" czy też w "Kruku") oraz filmach. Kamil Bosak zagrał w takich produkcjach, jak choćby "W ciemności" i "Pokocie" Agnieszki Holland, "Zabawie, zabawie" Kingi Dębskiej czy też w "Polityce" Patryka Vegi.  Kim jest partnerka Kamila Bosaka, Maria Dębska? Kamil Bosak od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Marią Dębską, aktorką i córką znanej reżyserki, Kingi Dębskiej. Para poznała się w warszawskim teatrze Studio, gdzie razem występowali w spektaklu "Ripley pod ziemią". Ich związek od początku budził skrajne emocje. Niektórzy twierdzili, że to właśnie Maria Dębska przyczyniła się do rozpadu 15-letniego związku Kamila z inną aktorką, Moniką Pikułą, z którą gwiazdor ma...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik