Marcin Bosak i Maria Dębska
East News

„Taniec z gwiazdami”, a potam ślub? Życiowe zmiany u Marcina Bosaka

Marcin Bosak i Maria Dębska
East News

Choć do tej pory unikał show-biznesu, teraz wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Skąd taka zmiana u Marcina Bosaka?

To nie przypadek, że kiedy postanowiono ujawnić pierwsze nazwisko uczestnika wiosennej, 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, wybrano właśnie jego. Bo tego, że Marcin Bosak (40) pierwszy raz w życiu weźmie udział w telewizyjnym show (partnerować mu będzie Wiktoria Omyła), nie spodziewał się chyba nikt! Jak aktor, który uchodzi raczej za skrytego, poradzi sobie w tym programie, zawsze przecież pełnym ogromnych emocji? 

„Będzie miał okazję udowodnić, że taniec ma w genach”, ogłosił Polsat. 

Bo siostra Marcina, Anna Bosak, nie tylko była finalistką „You Can Dance. Po prostu tańcz!”, ale i instruktorką Roberta Janowskiego właśnie w „Tańcu z gwiazdami”!

Zobacz także: Wygrali "Love Island", wygrają "Taniec z gwiazdami"?! Sylwia Madeńska o stresie przed pierwszym odcinkiem

Gdzie grał Marcin Bosak?

Kiedy na łódzkich Bałutach, skąd pochodzą, jego siostra ćwiczyła taniec, on trenował karate. 

„Miałem szczęście spotkać świetnych pedagogów, ludzi, którzy mieli filozoficzne podejście do sztuki walki”, mówił aktor w wywiadzie dla „Zwierciadła”. 

I to widać: Bosak jest refleksyjny, pisze pamiętniki od 16. roku życia, ufa intuicji, unika rzeczy, które go rozpraszają, a w wywiadach od lat powtarza, że jest szczęściarzem. O aktorstwie zaczął marzyć już w liceum, na spotkaniach koła teatralnego u Marcela Szytenchelma (pamiętnego Mariana Koniuszki ze „Zmienników”). 

Tuż po szkole aktorskiej dołączył do obsady „M jak miłość”, a rola Kamila przyniosła mu popularność. 

„Dość szybko dostałem w prezencie rodzaj pewności, że idę drogą, która sprawi, że będę szczęśliwy. (…) Gdybym dziś miał coś powiedzieć sobie młodszemu, powiedziałbym to samo – »jesteś na dobrej drodze«”, opowiadał w wywiadzie dla portalu WeMen.

Bosak planuje ślub

Wszystkie zdjęcia swojej partnerki, Marii Dębskiej, Bosak podpisuje na Instagramie jednym hasztagiem: „Najpiękniejsza dziewczyna na świecie”. Czasem dodaje: „Nagle świat się mieści w Twoich oczach”. A fotografii, które aktor robi Marii analogowym aparatem, jest sporo. Podobno uczucie między nimi wybuchło, kiedy Marcin zaczął pracować z Marią w warszawskim Teatrze Studio. On, tata obecnie 11-letniego Władka i 5-letniego Jasia (ze związku z aktorką Moniką Pikułą), ona – młoda aktorka. Są razem od dwóch i pół roku. Przyjaciele pary mówią, że Bosak jest zakochany po uszy, i nietrudno w to uwierzyć. 

W jednym z wywiadów aktor powiedział: „Z Marysią gadamy bez przerwy, do tego stopnia, że tony książek zabierane na wakacje leżą nieruszone”. 

Wszystko wskazuje też na to, że para planuje ślub! Podobno ceremonia ma się odbyć w Toskanii, ale ile w tym prawdy?

„Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem”, wyznała Dębska, dodając jednak, że nie wybrali jeszcze miejsca ceremonii. Bo choć Maria i Marcin nie ukrywają swoich uczuć i chętnie pozują do zdjęć, gdy promują film lub serial, to nie lubią rozmawiać na tematy prywatne. Aktor czasem robi wyjątek, jak dla Anywhere.pl: 

„To jest najsilniejsze uczucie, najsilniejsza motywacja życiowa – miłość. Jak w tym uczuciu pojawiają się inne kolory, to nas wzbogaca, to my się zmieniamy też jako ludzie”. 

I faktycznie Marcin pod wpływem ukochanej się zmienił, stał się bardziej otwarty. 

– Maria jest od niego młodsza o 12 lat, ale dzięki bezpośredniemu charakterowi i optymistycznemu usposobieniu potrafi koić niepokoje duszy Marcina. On jeszcze wszystkich zaskoczy! – mówi znajomy pary.

Czy Bosak zdobędzie Kryształową kulę TzG?

„Oczywiście, wierzę w siłę marzeń, bardzo”, mówił w wywiadzie dla „Zwierciadła” o swoich rolach u znanych reżyserów. Ale za „siłą marzeń” Bosaka stoją też na pewno ciągły rozwój, oddanie się pasji i ciężka praca. A te cechy na pewno pomagają tym, którzy marzą o Kryształowej Kuli.

Zobacz także: Problemy na treningach Julii Wieniawy do "Tańca z Gwiazdami"! "Źle idzie, z tańca nie wyżyjemy"

Marcin Bosak i Maria Dębska:

East News

Marcin na planie "M jak miłość":

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Marcin Bosak
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33