Sylwia Madeńska
ONS.pl

Wygrali "Love Island", wygrają "Taniec z gwiazdami"?! Sylwia Madeńska o stresie przed pierwszym odcinkiem

Sylwia Madeńska
ONS.pl

Sylwia Madeńska już 6. marca zadebiutuje w roli tancerki w programie "Taniec z gwiazdami". Jak wiadomo śliczna tancerka i zwyciężczyni "Love Island" do walki o kryształową kulę stanie ze swoim życiowym partnerem, Mikołajem Jędruszczakiem, który wystąpi w roli gwiazdy!

Sylwia i Mikołaj bardzo zaangażowali się w treningi i dają z siebie wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się na tanecznym parkiecie. Ostatnio jednak tancerka zamieściła wpis w mediach społecznościowych, z którego wynika, że pojawił się już pierwszy stres przed odcinkami na żywo! 

Zobacz także: Karolina Gilon nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach "Love Island"! Jest zniesmaczona!

Sylwia Madeńska przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami"

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak już niedługo zadebiutują na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Kiedy tylko media obiegła informacja, że ta dwójka pojawi się w tanecznym show, fani pary od razu zaczęli ściskać kciuki za ich powodzenie w programie.

Niewątpliwie ta dwójka może liczyć na głosy rzeszy widzów. Jednak wygląda na to, że u Sylwii i Mikołaja pojawiły się już pierwsze nerwy przed odcinkami na żywo! Ostatnio tancerka zamieściła zdjęcie z oficjalnej sesji zdjęciowej do "Tańca z gwiazdami". Pod fotografią zamieściła wpis, w którym opowiedziała, że pojawia się już coraz więcej nerwów. 

W końcu mogę podzielić się z Wami pierwszymi efektami sesji zdjęciowej do wiosennej edycji @tanieczgwiazdami 🥰 !!! 6-tego marca widzimy się na pierwszym odcinku Live. Coraz mniej czasu, coraz więcej nerwów 🙊Dziękujemy za Wasze wsparcie, dajecie nam dużo otuchy i motywacji do codziennej pracy ! @mikolaj_jedruszczak_official jest niezłym pracusiem i świetnym uczniem ☺️ Pokażemy się Wam z jak najlepszej strony 🕺! Będziecie z nami 💪 ??? - napisała pod zdjęciem Sylwia Madeńska

Oczywiście fani w komentarzach pod postem dali znać, że na pewno będą kibicować uroczej parze!

- Wyglądasz cudownie😍 Na parkiecie będzie ogień🔥🔥🔥 Jesteście moimi faworytami❤️

- Będę kibicować💪 wyglądasz zjawiskowo😍

- Yeah pewnie ze będę i 3mam kciuki👌😁dajcie czadu❤️

- Będziemy trzymać kciuki za Was i będziemy kibicować i głosować abyście doszli do finału i Wygrali 🔥🤗

- Cudownie, czekam na efekty Waszej pracy, ślicznie wyglądasz, oczywiście trzymam za Was mocno kciuki kochani✊💕 - piszą wielbiciele pary (pisownia oryg.). 

Jak widać Sylwia i Mikołaj nie mogą narzekać na brak wsparcia ze strony fanów! A my mamy nadzieję, że stres zamieni się tylko w motywację! Sylwia i Mikołaj - powodzenia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu mogę podzielić się z Wami pierwszymi efektami sesji zdjęciowej do wiosennej edycji @tanieczgwiazdami 🥰 !!! 6-tego marca widzimy się na pierwszym odcinku Live. Coraz mniej czasu, coraz więcej nerwów 🙊Dziękujemy za Wasze wsparcie, dajecie nam dużo otuchy i motywacji do codziennej pracy ! @mikolaj_jedruszczak_official jest niezłym pracusiem i świetnym uczniem ☺️ Pokażemy się Wam z jak najlepszej strony 🕺! Będziecie z nami 💪 ??? ——————————————————— #dance #couple #tanieczgwiazdami #dwts #ballroomdance #latinodance #rehersals #power #energy #loveisland #sysiaimiki

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Sylwia i Mikołaj to zwycięzcy pierwszej edycji programu "Love Island"! Czy wygrają również "Taniec z gwiazdami"? O tym przekonamy się już niebawem!

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Love Island
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33