Jacek Jelonek weźmie udział w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" jakiś czas temu wyznał, że w programie pragnie stworzyć męsko-męski duet. Jego marzenia się spełnią. Wiemy już z kim "Prince Charming" zatańczy na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. To tancerz, który występował w brytyjskiej wersji "Tańca z Gwiazdami" na kanale BBC.

Reklama

Partner Jacka Jelonka w "Tańcu z Gwiazdami 13"

Jacek Jelonek swoją popularność zawdzięcza udziałowi w pierwszym gejowskim reality show w Polsce, pt. "Prince Charming". Tam poznał swoją obecną miłość. Jacek Jelonek związał się z Oliwerem Kubiakiem. Ukochany będzie trzymał kciuki za jego zmagania na parkiecie. Gdy tylko ogłoszono, że Jacek Jelonek został uczestnikiem "Tańca z gwiazdami", ten nie ukrywał, że marzy mu się stworzenie męsko-męskiego duetu. Jacek Jelonek wiedział, z kim chciałby zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami" i przyznał, że jest świadom, że z pewnością w mediach będą pojawiały się spekulacje o domniemanym romansie. By tego uniknąć, chciałby by jego programowy partner był heteroseksualny.

Marzenie Jacka Jelonka z "Prince Charming" o jednopłciowym duecie w "Tańcu z Gwiazdami" właśnie się spełniło. Jak informuje WP Gwiazdy, partnerem modela będzie Michael Danilczuk znany z brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Instagram

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jelonek zatańczy z mężczyzną! Wiemy, czego obawia się najbardziej

Michael Danilczuk wystąpił w brytyjskim odpowiedniku "Tańca z Gwiazdami". Sukcesy w tańcu odnosi już od najmłodszych lat, a nawet zdarzyło mu się występować przed samą Elżbietą II!

Zobacz także

W nadchodzącej edycji @tanieczgwiazdami wystąpi Michael Danilczuk???? Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych???? Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami, BBC Strictly Come Dancing, a nawet występował przed królową Anglii???? - czytamy na temat tancerza na Instagramie show "Taniec z gwiazdami"

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Wiemy, z kim zatańczy Krzysztof Rutkowski! "To już oficjalne"

Reklama

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk będą razem debiutować w "Tańcu z Gwiazdami" na Polsacie. Taneczni partnerzy mieli już okazję się poznać, a nawet rozpocząć intensywne treningi. Pierwsze zmagania męsko-męskiego duetu zobaczymy już 29 sierpnia 2022 roku w Telewizji Polsat. Na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" nie zabraknie także m.in. Karoliny Pisarek, Krzysztofa Rutkowskiego, Michała Mikołajczaka, Łukasza Płoszajskiego czy Jamali. Kto okaże się czarnym koniem 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

x-news
Reklama
Reklama
Reklama