Marta i Sławomir Rolnik szuka żony prawdziwa relacja Sławomir Rolnik szuka żony Marta i Sławomir Rolnik szuka żony prawdziwa relacja Marta i Sławomir Rolnik szuka żony Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook/RolnikszukażonyTVP

Marta i Sławomir z "Rolnik szuka żony" początkowo wydawali się jedną z par, która ma szansę utrzymać relację po programie. Widzowie trzymali za nich kciuki i wydawało się, że znaleźli wspólny język. Kiedy rolnik poinformował, że to Martę wybiera, kobieta popłakała się ze wzruszenia, ale potem przyszedł czas na wspólną randkę. Para wybrała się w góry, a Sławomir był zachwycony widokami i krajobrazem. Ostatecznie skończyło się tak, że rozmawiali jedynie o pogodzie lub... wcale!

Ich wspólną randkę z pewnością nie można zaliczyć do udanych, w końcu oboje przyznali, że nie potrafią ze sobą rozmawiać, mimo to zdecydowali, że dadzą sobie jeszcze szansę i Marta odwiedzi Sławomira na gospodarstwie! Co z tego wyszło?

1/5
Marta i Sławomir Rolnik szuka żony prawdziwa relacja
Facebook/RolnikszukażonyTVP

Spójrzcie na to zdjęcie! Ta fotografia, która pojawiła się na oficjalnym koncie programu na Facebooku,  mówi wszystko o ich relacji!

2/5
Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook/RolnikszukażonyTVP

Randki to miał być czas tylko dla par. Spędzali je na wyjeździe, aby oderwać się od codziennych obowiązków. Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian bawili się doskonale! Niestety nie można powiedzieć tego o Marcie i Sławomirze. Podczas kiedy rolnik beztrosko jeździł na quadzie, Marta siedziała na trawie smutna.

3/5
Marta i Sławomir Rolnik szuka żony prawdziwa relacja
Facebook/RolnikszukażonyTVP

Niestety nie jest to jedyne tak smutne zdjęcie z ich wyjazdu w góry! Z fotorelacji wynika, że Marta i Sławomir w ten sposób spędzili cały dzień. Byli obok siebie, próbowali się uśmiechać czy flirtować, ale widać, że cały czas są daleko od siebie. Internauci nie mają wątpliwości, że ten związek nie miał szans na przetrwanie. W komentarzach piszą:

Nic z tego nie będzie 😅

Smutne zdjęcie

Trochę przykre 😢

To jest jakiś dramat pomiędzy nimi.

Ale mi jej żal ;( Szkoda dziewczyny

Po co on ją wybral, skoro nie jest nią zainteresowany, szkoda dziewczyny

4/5
Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook/RolnikszukażonyTVP

Ostatecznie niemal całe spotkanie Marty i Sławomira przebiegło w niezręcznej ciszy, przerywanej wymuszoną rozmową. Na koniec randki kobieta stwierdziła:

Trudno mi sobie go wyobrazić, jako swojego partnera na chwilę obecną, po tej dzisiejszej kolacji - powiedziała Marta po kolacji ze Sławomirem.

Mimo to oboje zdecydowali, że jeszcze spróbują się spotkać i dopiero wtedy podejmą ostateczną decyzję.  Po programie są razem?

5/5
Marta i Sławomir Rolnik szuka żony
Facebook/RolnikszukażonyTVP

Już wiadomo z relacji jednego z fanów, że Marta i Sławomir się rozstali, o czym informowaliśmy już wcześniej. Kobieta wyjechała do Anglii, o czym wielokrotnie wspominała, a rolnik miał wrócić do byłej narzeczonej!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony