Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" na randce: jacuzzi, masaże, a potem... bardzo niezręczna sytuacja!

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"

Jak wygląda relacja Ilony i Adriana? Cały czas się rozwija! Adrian i Ilona spotkali się nad morzem. Adrian wyznał w programie, że przy Ilonie czuję się bardzo spokojny, odprężony, po każdym spotkaniu z Iloną czeka na następne spotkanie, żeby nie czuć tej tęsknoty!

Kontakt ze sobą mamy bardzo częsty, tak częsty, jak tylko jest to możliwe, widujemy się (...) Miło jest przytulić się do osoby, która jest bliska i posiedzieć razem, nawet w ciszy - powiedział Adrian w "Rolnik szuka żony".

Ilona jest również zauroczona Adrianem i wszystko wskazuje na to, że ich związek się rozwija z każdym dniem.

Czuję, że z tego coś będzie. Coś prawdziwego (...) Na razie dogadujemy się we wszystkich tematach i naprawdę jest super - powiedziała Ilona.

- Wydaje mi się, że na podobnym poziomie jesteśmy, jeśli chodzi o zaangażowanie. U mnie w domu wszyscy bardzo Ilonę polubili - mówił Adrian.

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" na wspólnej wycieczce. To zdjęcie zdradza ich prawdziwą relację!

Niezręczna sytuacja na randce Ilony i Adriana

Na ostatecznej randce padły bardzo ważne słowa. Co dalej z ich związkiem? Czy para planuje wspólną przyszłość? Ilona starała się za wszelką cenę wymóc na Adrianie deklarację, a on... mówił bardzo ogólnikowo, co delikatnie zdenerwowało Ilonę. Mówił o planach wyjazdów, a kiedy Ilona pytała: "Co dalej z nami?", Adrian udawał że nie rozumie, o co jej chodzi...

Z każdym dniem jest coraz lepiej. Teraz trzeba wszystko rozwijać i będzie pięknie! (...) Dostaliśmy piękną szansę na spotkanie się i teraz musimy to pielęgnować - powiedział Adrian.

Czy Adrian i Ilona nadal będą razem? Według naszych informacji, tak! Czekamy na więcej i mamy nadzieję, że Adrian będzie bardziej wprost mówił Ilonie o jego uczuciach i zamiarach.

Zobacz także: Wiemy, gdzie pracuje kandydatka Adriana z „Rolnik szuka żony”. Szok! Ilona pokazała aż dwa miejsca pracy...

Ilona i Adrian pojechali nad morze.

Ilona i Adrian pojechali nad morze.

Trzymamy za nich kciuki!

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"

Para spędziła czas w SPA.

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48