Odważna decyzja Oliwii i Łukasza o udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" odmieniła ich życie. Z pewnością sami nie spodziewali się jak bardzo. Nie dość, że odnaleźli w sobie miłość życia, to w Dzień Matki narodził się ich synek Franek! Mama Łukasza pokazała, jak w przeszłości wyglądał mały Łukasz. Czy jego synek jest do niego podobny?

Reklama

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był przy porodzie Oliwii! "Dopełnił czynności przecięcia pępowiny"

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w dzieciństwie

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również nie ukrywa radości z powodu tego, że została babcią. Wnuk to najpiękniejszy prezent z okazji Dnia Matki jaki mógł jej się przytrafić. Pani Anna powróciła wspomnieniami do czasów, kiedy Łukasz był jeszcze małym chłopcem.

Chciałam Wam kogoś przedstawić ????To jest Łukasz ojciec Franka Juniora????Niesamowite jaki czas jest nieubłagany i biegnie i biegnie, a my pędzimy z nim do przodu i dokąd tak spieszymy ????Musimy być świadomi tego, że co było nie wróci, wiec cieszmy się każdą chwilą ????Nie marnujmy czasu na głupoty i niepotrzebne rzeczy. Dopiero w pewnym wieku człowiek dostrzega przemijanie ????Całe szczęście, że pamięć mnie nie zawodzi i dokładnie pamiętam cenę te fioletowej kurteczki ????Było to 9 zł sztos prawda????. Miłego dnia dla Was - napisała na Instagramie

Internauci faktycznie oglądając to zdjęcie, zachwycili się modną stylówką chłopca. Pani Anna to ma oko do mody!

- Teraz babcia będzie stroić wnusia
- Już insta Bunia zadba o odpowiednią stołówkę dla wnusia ????
- Pomimo czasu jaki upłynął od zrobienia tego zdj kolor kurteczki sztos akurat na czasie

Pani Anna przyznała, że również żałuje, że jej już nie posiada:

Zobacz także

Szkoda, że jej już nie mam ale wtedy jeszcze nie myślałam ze kiedyś będę babcią ????

Jesteśmy pewni, że Franek z pewnością będzie mógł liczyć na robiący wrażenie gust babci! Szczęściarz z niego!

Zobacz także: Tak Łukasz podziękował Oliwii za urodzenie synka! Piękna słowa dumnego uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jego zdjęcie z dzieciństwa. Myślicie, że Franek będzie podobny do taty?

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przywiózł Oliwię i Franka do domu już dwa dni po porodzie. Niedługo później zaprezentował fanom swoje pierwsze zdjęcie z maleństwem. Trzymamy kciuki za ich rodzinkę!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama