Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Tak Łukasz podziękował Oliwii za urodzenie synka! Piękna słowa dumnego uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

We wtorek 26 maja dotarła do nas wspaniała nowina! Oliwia, uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła synka Franciszka! Łukasz i jego żona musieli się naprawdę długo naczekać na swojego potomka, bowiem Oliwia trafiła na porodówkę już w sobotę 23 maja. Dumny tata i mąż postanowił podziękować swojej ukochanej żonie, że tak dzielnie wszystko zniosła i zamieścił naprawdę wzruszający komentarz. Zobaczcie! 

Zobacz także: Tak wyglądały zaręczyny Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Ręce mi się trzęsły!"

Łukasz podziękował Oliwii za urodzenie synka!

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są już rodzicami! We wtorek 26 maja radosną nowinę przekazała szczęśliwa mama za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu! - napisała Oliwia na Instagramie - napisała Oliwia pod dodanym na Instagramie zdjęciem. 

Oliwia była na porodówce przez kilka dni, ale na szczęście jak przekazała w swoim wpisie razem z synkiem czuje się bardzo dobrze. Łukasz postanowił skomentować wpis swojej żony i w pięknych słowach podziękował jej za urodzenie synka! 

- Kocham Was i dziękuje Ci kochanie. Jestem niesamowicie dumny z Ciebie!!! - napisał Łukasz pod postem Oliwii. 

Na komentarz Łukasza zareagowali również fani, którzy są bardzo szczęśliwi, że udział w programie dał tej dwójce miłość, a teraz pojawił się jej owoc! 

- tyle miłości i szczęścia Cię spotkało. Pielęgnuj to Łukaszku i chroń przed całym złym światem!!! Masz dwa skarby najważniejsze na świecie!! 

- Panie Łukaszu życzę wiele radości z ojcostwa. Będziecie państwo na pewno wspaniałymi rodzicami, bo tam gdzie jest miłość, jest wszystko. 

- Gratulacje, extra z Was para, szczęścia dużo miłości i wytrwałości

- Dumny Tatuś. Już niedługo Twoje święta. Dużo dużo zdrówka dla Was! Oliwia podziwiam za poród w tym czasie. Dzidzia nie wybiera - piszą fani. 

My również przyłączamy się do wszystkich gratulacji i cieszymy się razem z Łukaszem i Oliwią. Para w jednym z wywiadów przyznała, że maluszkowi nie spieszyło się na świat, a objawy ciążowe nie oszczędzały Oliwii zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży. Teraz, kiedy Franek jest już na świecie, życzymy przede wszystkim dużo zdrówka dla całej rodzinki i wielu razem spędzonych chwil! 

Oliwia i Łukasz poznali się w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para szybko zyskała ogromną sympatię widzów, którzy z niecierpliwością czekali na wieści o narodzinach ich synka. We wtorek 26 maja tą radosną nowinę o narodzinach Franka przekazała Oliwia. 

Instagram

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53