Instagram

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był przy porodzie Oliwii! "Dopełnił czynności przecięcia pępowiny"

Instagram

26 maja rodzina Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiększyła się. Na świat przyszło pierwsze dziecko pary, synek Franciszek. W rozmowie z nami szczęśliwa babcia i mama Łukasza zdradziła, że Łukasz był przy porodzie! Dowiedzieliśmy się także jak się czuje Oliwia i czy Pani Anna miała już okazję zobaczyć maluszka. Zobaczcie! 

Zobacz także: Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Łukasz dzielnie wspierał swoją żonę podczas porodu! 

Tuż po zakończeniu 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się pierwszego dziecka. Przez cały okres ciąży para musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu.

Oliwia trafiła na porodówkę 23 maja, czyli dzień po emisji finałowego odcinka eksperymentu! Po trzech dniach pobytu w szpitalu, dziewczyna urodziła synka Franciszka. Oczywiście cała rodzina jest bardzo szczęśliwa, w tym dumna babcia, Pani Anna, z którą mieliśmy okazję porozmawiać. Mama Łukasza wyjawiła nam, że jej syn wspierał swoją żonę od pierwszych chwil akcji porodowej!

Oliwia czuje się dobrze, już wyszła ze szpitala z Franiem. Co do Łukasza to tak, był przy porodzie od samego początku do momentu pojawienia się dziecka. Dopełnił czynności przecięcia pępowiny. Jak nam powiedział to było dla niego wspaniałe przeżycie. Powiedział, że każdy mężczyzna spodziewający się potomka powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu - wyjawiła Pani Anna w rozmowie z nami.

Mama Łukasza zdradziła nam także, czy miała już okazję zobaczyć swojego wnuka na żywo!

No ja jeszcze nie widziałam Frania. Jedynie na zdjęciu jako że w obecnym czasie nie ma odwiedzin w szpitalach. Mam nadzieję, że nastąpi to niebawem i będę mogła uściskać to słodkie maleństwo, bo po zdjęciach tak właśnie mogę Go określić! Śliczny chłopczyk

Mamy nadzieję, że Pani Anna już w najbliższych dniach będzie mogła wyprzytulać swojego wnuka! Oczywiście jeszcze raz gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom oraz szczęśliwej babci! Życzymy dużo zdrowia dla całej rodzinki.

Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która natychmiast znalazła wspólny język! Jak widać program dał im piękną miłość i właśnie pojawił się jej owoc.

Instagram

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23